v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

23.1.2007 17:22jirka 
auvajs....
.....zakřičela moje trojnožka a zlomila si to, co Hama nazývá hlavou. Pravda byla to opravdu taková obyčejná trojnožka, ale jsem teď bez ní jak bez rukej (zvlášť v tomto malosvětlém období). Tož jsem se chtěl jen tak zeptat, zda někomu nepřekáží doma nějaká starší, osamělá, i prachem zasypaná, která by se aspoň na nějakej čásek přestěhovala do mé péče, než uškudlím nějakou tu kačku na nějakou slušnou a masívnější než jsem míval....(furt je řeč o trojnožce odborníky zvané stativ). předem díky za jakoukoliv pomoc
24.1.2007 11:02
co vy kdo na to?
hledám nějakou tu náhražku za tu mojí trojnožku.... zatím jsem objevil toto http://www.oehling.cz... vím že to není nic extra a mnozí si již dnes nedokážou přestavit život bez kulový hlavy, nicméně myslím že půlkolivej kodáček to snese, a taky se mi líbí ten háček dole a rychloupínací destička, vejška... no a hlavně cena, oproti tý trojnožce co jsem měl je to sakra rozdíl..myslím že statív za tři litry neužiju.
nebo máte někdo nějakej tip v podobný ceně. dík za rady
24.1.2007 13:39
trojnožka
Na ten wodkaz wode mě klady nečekej. Prostě si kup Manfrotto,nebo se na to vykašli. Ušetři a čekej. :(


TOPlist