v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

19.9.2006 20:00Cipís 
minilaby a jak na TO
Ahoj,doufam že mi zde někdo poradí.Nechal jsem si udělat pár fotek na A4,ale zase opakovaně mě čekalo jen zklamání,když už konečně pochopily že to nechci ořezávat a už vůbec ne upravovat podle toho jak oni si myslí,že to má být.Tak se mi ještě nepodařilo,aby fotky co mi vytisknou byli stejné.Vím že to snad ani nemůže bejt úplně stejné jak to vidím na monitoru,ale vždy mi je udělaj o dost tmavší a nejsou tam skoro žádné detaily :( Porad te někdo v jaké velikosti je nejvhodnější jim to dát a s tou tmavostí kdyby byl nějakej fígl...... Díky moc,hezký večír :) Cipís
19.9.2006 20:09
minilab
Budeš se muset naučit pracovat s ICC profily. Docela solidně je tato problematika popsaná v časopisu Photo Life číslo 52 (duben-květen 2006). Není to téma na "rychlu radu", musíš o tom něco nastudovat.
19.9.2006 20:24
re cetlyk
aha,diky aspon vim po cem se pidit a co hledat.A jak a kde si nechavas delat fota ty?ja s tim nasim labem opravdu este spokojenej moc nebyl :(
Diky ahoj
19.9.2006 21:28
lab Cipís
Pídit se moc nemusíš, když budeš mít cestu kolem tak se stav. Telefon máš...
Jinak do minilabu nechodim, na "domácí" fotky mám canon i550x. Tisknu si sám. Na větší fotky mám půjčenou jinou tiskárnu. Větší :)
20.9.2006 07:12
Minilab
S tím ořezem, řekni jim, že chceš plný formát. Budeš mít na fotce různě silné, bílé okraje, ale celou fotku. Jak psal Cetlyk, ICC profily a tisknout doma. O něco dražší, ale máš to pod kontrolou.
20.9.2006 09:06
Minilab
Já posílám fotky do Fotostaru a jsem s nimi spokojen.
Jinak každej minilab by Ti měl dát třeba na disketě jejich ICCprofil a když potom si upravíš fotky, tak by mělo z labu vylézt to co tam dáš.
Ale musíš být domluven, že když mění ICC profil, tak aby ti ho dali znova.
Jak píše cetlyk tak v tom Photolife to je.
20.9.2006 14:59
minilab
Díky za rady.Hold nic neni tak jednoduchy jak to vypada,myslel sem si koupim digitak upravym v PC a budu to mit tak jak chci zadne dohady v labech.A ejhle zase je to jinak :/
Díky moc měj te se.
PS:Cetlyk: Rád bych se stavil,ani nevíš jak mě mrzí ty srazy fotoklub,ale když už mám chvilku a nevjenuju se přítelkyni,tak sem rád že se doastanu s fotakem ven :) ahoj


TOPlist