v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

19.11.2006 20:04pepaman 
Ach joo!! :-(
Mám na vás všechny dotaz, před časem sem tady řešil jakej si vybrat foťák.Nakonec sem vybral Canon 400D, jenže když sem ho rozbalil, zjistil sem na náhledovým displayi, že jeden bod si svítí jak chce, ejhle modře, nebo šedě. Myslim, když třeba něco vyfotim. Asi sem smolař, tak zejtra zajedu do škodovky zjistit "kde udělali soudruzi z NDR chybu". Jenom by mě nečekaně zajímalo, má-li někdo s něčim takovým zkušenost. Chtěl bych poprosit všechny vtipálky, aby dneska nerejpaly, asi nejsem tak bohatej, by mě to pořádně ne...ralo Čim víc se dozvim tim líp, předem dík a dobrý světlo s klidnou rukou přeju.. Pepaman
19.11.2006 20:08
Ach jo?
Jako zaostřovací bod? Nebo jakej bod? Pokud fotíš na "režim" a ne na manuální nastavení hodnot, bod se vybírá více méně sám .
19.11.2006 20:13
Á Cetlyk je tu :-)
No myslim, když vyfotim cokoli a chci se na tu fotku podívat, tak na spodní části displaye je (v tý fotce ) modrej bod (nebo šedej, jak kdy) A když se pohybuju v menu, tak tam při změně obrazovky vždycky problikne ten modrej bod, je to vždycky ten samej, asi rozbitá "pixla" nebo já nevim..
19.11.2006 20:16
Zrovna jsem se nachomejt ;)
Jo podle toho co píšeš, by to mohla být mrtvá pixla. Hlavně že nejni na chipu. Je to blbý, ale máš na to záruku, tak mazej reklamovat. Je to divný. na fotce v kompu ten flíček nemáš?
19.11.2006 20:20
Milý Pepamane,
jako zákazník máš také nějaká práva, mezi něž patří možnost výměny přímo v obchodě do několika dnů po nákupu, případně vrácení zboží, případně záruční opravna, atd. Pokud v obchodě nebudou přístupni lidskému jednání, stáhni si na netu případný paragraf. Takhle ve fóru ti těžko někdo tvůj problém vyřeší, nanejvýš tě můžeme politovat, což ti ale asi moc nepomůže. Držím palce! :-)
19.11.2006 20:23
Dvoj zpávy v rady vs. nadpis :-)
Ta pixla funguje, ale tak nahodile, ale zobrazjue barvy který tam ani nejsou(červenej svetr a na něm modrá pixla ? :-/ Reklamuju, ale nevim co můžu požadovat, nejradši bych výměnu, ale nevim co mi řeknou..
19.11.2006 20:24
Reklamace
Najdi si někde stránky "ochrany spotřebitelů" tam to bude napsaný.
19.11.2006 20:27
Pan Kaplan má děti rád :-) P.S. Já sem teď to dítě :)
Né vážně, dík za radu, ale trochu se člověku uleví, když na něco neni sám. Reklamovat půjdu, tady sem chtěl slyšět zhruba tgo co ste napsali. Protože něco jako, to je normální to se u LCD stává, to by vážně nepomohlo. Doufám, že nenavrhnou opravu, to bych se načekal..
19.11.2006 20:32
THX Cetlyk
Marjá pano to je dlouhý :-)


TOPlist