v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

5.1.2007 18:59jirka 
už zase tisk.....
v poslední době jsem vám tu ukázal pár BWček - je jich i více a nebudem řešit jakej je převod.... někommu líbí ,někomu ne. ale zanesl jsem to do našeho místního labu a nějak jim to dělá problémek. nevím jesli jsem to nachystal dobře, proto písám. po všech úpravách a přípravách jsem hotové dílko uložil v odstínech šedi a paní v labu je z toho jakási pomatená, že prej proč ne RGB nebo aspoň LAB, a proč tam nepřidám ždibec barvy do trochu tónování... když já chtěl černobílou fotku a ne modročernobílou ( za modro možno dosadit cokoliv) tak teda jak to vlastně je, jak bych to měl nachystat.....? (nebo je paní hloupá a mám jet do okresního města?) ps.: tisknout doma zatím nemám možnost :-((
5.1.2007 19:07
tisk
Nech lab labem.
Skoč s cd do tiskárny tam ti to vyjedou jak chceš na laseru a je to.Nebo v každé firmě mají nějakou tiskárnu no.
Paní je naučená na dvě nebo tři varianty jak je to kousek mimo je v pr......Tak je to zde se vším hafff
5.1.2007 19:09
výjezdy
I BW můžeš potom převést do RGB. A baba ať dá pak pokoj.
5.1.2007 19:14
už zase tisk.....
tak ji to mám teda nechat v rgb?
a trvat na tom že to je černobil a bastafidli
5.1.2007 19:17
výjezd
Jasně,nevim proč ti nutí nějakej triplex,když ho nechceš.
Voni sou trochu napalici někde. Známej přines barevný filmy na zvětšeniny a udělali mu klidně BW a ani se neptali. No naštěstí to vypadalo dobře.
5.1.2007 19:22
Tisk
No nebo tak jak lojzik no
5.1.2007 19:29
už zase tisk.....
nojo no-paní je místní fotografka školních tříd a svateb a asi těžce nese,že někdo přinese upravený fotky, když to ta její mašina za těžký peníze přece umí sama....
pomohlo by mi, kdybyste někdo napsal jak přesně to mám nachystat a co k tomu říct
a na tom si budu trvat a trvat a trvat, nebo bude mít smůlu a já pojedu do Olomouce čímž se mi fotky sice prodraží o cca sto peněz,ale vyberu si z několika labů. TAK !!!
5.1.2007 19:35
Tisk
Pokud je to co píšeš,těžko se s ní budeš domlouvat.Ona je profik a ty jsi balík nezapomeň.
Pane bože to neumí vyjet černobílou fotku? Mama mia.
5.1.2007 19:39
lab a tisk
Madam profi má asi americkou mašinu - lab je u nás nerozšířený a nepoužívaný způsob, překvapila mne.
A tisk? Uvidíš věrně pouze v CMYK - rada Lojzy s tiskárnou je na místě, tak fungují na CMYK barevnosti.
5.1.2007 19:46
Tisk
Přes tiskárnu jedině cmyk s rgb tě vyhodí.
5.1.2007 20:31
výjezdy
Nebo to pošli přes net Škodovi do Prahy a on ti to pošle perfektní zpátky . Já si tam dojduz pěšky ,ty si připlatíš asi kilo,ale nemusíš se harcova tdo Olomouce a nervovat se s blbama. Můžu Ti poslat i Škodův ICC profil do kterého to převedeš. Návod je jednoduchý na stránkách www.fotoskoda.cz
5.1.2007 21:03
Lab vs Tisk apod
Mno tak taky jsem řešil tento probémek.. a jakože i když jsem měl u fotky vložřený ICC profil.....proto jsem využil možnost tisknout A3+ na sedmibarevným Epsonu(dělaj samo i větší) a když máš dobrej papír, fotku ve CMYKu a přiloženej k tomu ICC profil, tak můžeš být vysmátý....proto ybch doporučoval najít někoho, kdo vlastní fotografickou tiskárnu Epson.Výsledek bezva!
Co se týče laseru, to na fotku e-e....laser Ti nezvládne odělat plynulej přechod a navíc tiskne pouze jednou černou, takže BW fotky fakt nevypadají dobře. Na dpi se taky moc nezaměřuj, je to moc zkreslený pojem, protože každá firma uvádí dpi trochu jinak (mají v podstatě počet bodů na tisknoucí hlavu,a le nikoho nezajímá, že ty halvy jsou různě velké :D ) takže tak...;)


TOPlist