v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

11.6.2007 05:50psisko 
haf
No a další problém.Vše dělám, v širokém gamutu, převod apple colorsync,barvy jak vymalované.Dám to na zoo a ejhle.Barvy se změní,dostane to jinou barevnou škálu viz rámeček u poslední fotky a celá práce na draka haf.To budu muset dělat zvlášť pro tisk a zvlášť pro zoo?Tedy každou fotku pro internet převádět na něco co PC přečte? haff sRGB je hnus ale dá se použít no. v nejhorším.Pořád jsem se divilo, proč moje fotky vypadají u mne na monitoru jinak ,než na zoo haff.
11.6.2007 06:14
haf
Zkoušelo dát fotku,barevně z toho na netu vylezlo něco ohavného.Až bude čas, provedu tedy pár experimentů s různou bitovou hloubkou a zkusím několik profilů, které je schopen internet sežrat.Nebo admini by mi mohli ušetřit práci tím,že mi nenápadně a opatrně zdělí ,co je schopen net spapat a co ne.To abych nedělalo zbytečné howadinky haf ? :)))))
11.6.2007 08:18
...has a RGB...
...psisko, nie je to nič zložité, máš pracovný priestor v tom rob aj všetky úpravy a aj to ulož, ale na web ak robíš zmenšenie veľkosti a doostrovanie, tak ako posledny ktork sprav prevod do sRGB priestoru (pozor ale nie pripojiť profil, ale previesť) a máš to... a ak ti možem doporučiť, používaj ako pracovný priestoro adobeRGB a snaž sa to tohto priestoru aj fotiť (nastavenie fotáku) ale aj skenovať...
11.6.2007 11:32
haf Mato
Dík tedy do rgb i fotit ,Mám tam adoebe rgb tak dobre haf.A chyba byla, že jsem nepřeváděl ale nacpal jsem profil .no haf.I scan tede dík hafi .Ještě že je tu alespoň jeden macek krom mne .Tak gut něco zkusím .Za chvilku .


TOPlist