v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

23.8.2007 08:39psisko 
Zrdcadlo haff
Mohou mi zvířátka potvrdit či vyvrátit toto? Myslí si psisko, že je třeba, občas čistit kontakty objektivu i aparátu haf? nebo nehaf .A čím po případě. Lihem nebo nějakým spec.přípravkem? haf? Dělá to někdo? nebo neděla chi haf?
23.8.2007 09:30
zrcadlo
...no ja osobne som za 2 roky nečistil absolútne nič, okrem asi prednej strany objektívou ale to len vtedy keď už sú až príliž zacapkané a vadí to už aj mne :) inak to neriešim, kontakty by som nechal tak ako sú, pokiaľ bezproblémovo komunikujú, čip už vôbec neriešim, stále prehadzujem objektívy na všemožných miestach, kde toho prachu teda je, čiže ak by som ho vyčistil o pár dni je znova zamrd... takže kašlem aj na to :) fotim aj tak na malé clonové čísla, takže vtedy je to bezýznamné pre mňa a aj tak je to len foták...
...som poradil čo :)
23.8.2007 09:49
Zrdcadlo haff
No že jsem se ptalo mělo to příčinu chi.Po pořízení snímku nevypnulo ostření a musel jsem několikrát lehce zmáčknout spoušť aby se ostření odblokovalo a mohl jsem prohlédnout histogram či znovu snímek udělat haf.Na manual přez redukci to nedělalo tak si řikám asi kontakt no haff
23.8.2007 10:26
zrcááátko
...niekde som dakedysi čítal, že kontakty je fajn občas prejsť gumou... skús, možno pomôže, predsa len, pri manipulácii sa tam dostane špina, mastnota a aj vlhkosť, ktorá môže sôsobovať jemnú koróziu
23.8.2007 14:28
Zrdcadlo haff
Dík Mato.zkusíme vše a uvidíme haff Vzpoměl jsem si na tebe.Někde jsi jednou psal že běhaš bez objektivu a neděláš si z ničeho problem Doufal jsem ,že se ti při tom zacházení, také přihodilo to onéé haf. Možná, to dělá jen sonka. Třebas je na ty kontakty choulostivá .Pokud to nebude něco jiného haff. chi chi :))))))))
23.8.2007 20:21
Zrdcadlo haff
Problem odstraněn haf.Mikrospinač spoště zlobil už nebude snad chiiii :)))


TOPlist