v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

19.1.2008 16:26Hu Hugen 
Ateliérek v bytě 3+1
Zdravim vas, zviratka! Mam dotaz (jak jinak :) ) .. Rekneme ze jsem podedil byt 3+1, ziju v nem sam a tudiz mam kupu moznosti, jak ho vyuzit. Rad bych si v nejvetsim z pokoju zaridil malinkaty atelierek pro foceni nahych devcat primereneho veku :) .. Tak zpet k otazce. Ten pokoj ma rozmery: sirka 4m, delka 5m, vyska asi 2,5m (cca). Je to hloupost o tom vubec uvazovat, nebo s tim mate treba nekdo konkretni zkusenost a je mozne neco takoveho i v tak malem prostoru zridit ? Cokoli, co napovi, nakopne, pomuze, ocenim. Diky, Hugo F. :)
20.1.2008 14:58
re: atelier
budes mit nejspis drobnejsi problemy s vyskou, ale jinak neni duvod aby to neslo :) obzvlast kdyz vymalujes nacerno :)
20.1.2008 15:23
re: atelier
clown: jo vyska me taky stve - ale znas to (mozna neznas :) ) - standarti panelakove stropy.. S tim nic nezmuzu. .. Tu cernou myslis vazne? :) Co jsem o tom (zatim pramalo) cet, tak cerna je pro profiky, co dokazi mit svetlo absolutne pod kontrolou (LOL :) ), zatimco bila je laskava v tom, ze vykryje male fotografovy chybicky... :) Ale musim rici, cerny pokoj by pusobil impozantne, o tom zadna :)

jinak premyslim nad touto sadou - jen nevim, zda to nebude na tak maly pokoj produkovat az presprilis svetla - http://www.photoneurope.cz...
20.1.2008 20:29
re
lepčí než drátem do woka ne?
20.1.2008 22:39
atas
cernou myslim vazne, bila ma nevyhodu, ze ti odrazi i co nema a na fotce mit nechces ... je pravda, ze to trva dyl nez mas svetlo opravdu pod kontrolou :)

ta sestava vypada zajimave :) skoro lip nez vod walimexu, ale tomu se ani snad neda uverit :))) zejo kluku? ;)
20.1.2008 22:43
atas
Jeste bych mel podotknout, ze ta mistnost je v tuto chvili obyvaci pokoj :). Takze ma dve okna a dvere na balkon :))) ... Takze rikas cernou? Jako vazne cernocerny pokoj? I strop? No potes.. :) To si matka bude myslet ze jsem nejaky sektář, az to uvidi :)

Ta sestava se mi libi moc - jen jak rikam, bojim se ze mi to bude svitit vic, nez si budu v tak male mistnosti prat... Ale zase to nechi poddimenzovat, bo bych je rad tahal casem i jinam, nez jen v tom "obyvaku" ...
20.1.2008 23:45
Aťas a barva
Jeden šikovnej, ale fakt hodně šikovnej fotograf jednou říkal, že ideální stav je středně šedá. Páč když chceš, tak z ní uděláš bílou, a nebo černou. Která se zrovna bude hodit.
21.1.2008 00:45
malování
Nejlepší je vymalovat kombinací černé a šedé, to se bude i mamce líbit :)
...a světla bych radši brala od walimexu, znáš to, něco se náhodou po...,
a copak?


TOPlist