v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

14.3.2008 17:02houmr 
správa barev...
prosím o radu s nastavením barev v CS3 (jakej pracovní prostor nastavit a volby převodu..) jde mě o to,že převod a úpravy dělám většinou poslední dobou v ps-cs3 ale zároveň na organizaci,někdy rámečky atd..používám zoner 10.. no a ty mrchy si nějak nerozumí navzájem s barvama atd..a nemám kontrolu s okamžitým tiskem - navíc čím víc jsem nějak zjišťoval ,tak jsem se do toho doost zamotal..;))
14.3.2008 17:55
haff
Řiká se pro zkušenějšího adobe .Upravit a převést do sRGB haff .Nebo rovnou sRGB a je po problemech prý haf.Můžeš si pracovní prostor zvolit jaký chceš a který ti vyhovuje.Pro monitor tedy i web převod vždy do sRGB .Na tisk adobe bez převodu .Pokud se pes plete ať ho někdo opraví. no haff
14.3.2008 17:58
haf 2
Pozor neplést si přiřadit profil s převést do profilu haff.
14.3.2008 18:20
správa barev
fakt jsem pročítal spoustu diskuzí a rejpu se s nastavením..-když nastavím oba dva programy ve správě stejně -stejně je tam barevnej posun- v ps barvy jak chci mít uložím a otevřu se ,stejným, nastavení zoner a je to znovu na úpravu....(jasu atd..)

-takže ,když budu ignorovat Zoner- co správně nastavit v PS CS3?
-stačí nastavit -,,prepress v evropě2,,-a už se s tím nezabejvat ?;)
máte vytvořený svoje profily? co je dobře to asi poznám až na tisku nebo na umístění na web?..jsem jeléééén!!!
14.3.2008 18:43
haf 3
Nebuť ihaha jelene.
Je to celkem jednoduché .Lítáním mezi zonerem a ps se připravíš akorád o rozum tedy ten zbytek chi:) haff
Pokud ti jde o tisk na domácí tiskárně nedělej z toho kowbojku chi.V nabídce máš profily té tiskárny tak že pro tisk vybereš ten nějakej profil já tam mám asi 6 do toho převedeš a tiskneš některý z nich ti bude sedět ke uň kůži haff .Ale pro web musí být sRGB haff .T zn pro každou operaci web,tisk doma,převod jiný Profi jedou v adobe 98 bez převodu ale na web taky sRGB.Je to profil který odpovidá procentualně největšímu počtu nastavení či kalibraci monitorů profíci dělají na jiných hafhaf .Tak z tebe asi taky zblbnu haf .Trhni si kopytem no :))
14.3.2008 18:52
haf 3
:)si mě teda pomoh!
..zbytek rozumu?..ten už nemám od svatby(..-hm jsem bez večeře..)
.ty máš v boudě šest tiskáren?:)
jo a kopytem si trhnu wořech..;)
14.3.2008 18:55
haf4
Jednu haff ale je to HP má těch prifilů více nějak no.Je ti to jasné haf nebo ti mám napsat postup chi haf :)
14.3.2008 22:30
správa barev
tak zakopanej pes byl zřejmě mimo jiný v - ,profilu zobrazení kontrolního náhledu,
teď to vypadá snad stejně: PS-Zoner-Web..(ještě uvidím tisk)...poslední dobou jsem měl u fotek na webu trochu jiný barvy než jsem chtěl.
jinak díky pes;),mějte se...


TOPlist