v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

19.3.2008 22:46kaplan 
Šikovná blbinka...
... na odpalování blesků: http://www.microsyncdigital.com/products.cfm
24.3.2008 08:23
:)
Novomanželé po svatební noci

Manžel: "Miláčku, tak jsem dnes zjistil, že jsem nebyl tvůj první.....".

Manželka si zapálí v posteli cigaretu a říká:

"A já jsem dnes zjistila, že ani poslední .....".
25.3.2008 21:21
Omyl :)


Manželský pár z Minneapolis se rozhodl odletět na Floridu, aby se vyhnul obzvlášť studené zimě doma. Manželka potřebovala v zaměstnání dokončit ještě nějaký úkol, a tak se rozhodli, že manžel poletí ve středu a jeho žena jej bude následovat až příští den.
Manžel po příletu do Miami v hotelu zjistil, že má ve svém apartmá k dispozici i počítač s internetovým připojením. Rozhodl se tedy poslat manželce e-mail. Při psaní adresy ale vynechal jedno písmenko, chybu nepostřehl, a e-mail tak odeslal na špatnou adresu.
Mezitím, kdesi v Houstonu, se vracela jedna žena z pohřbu svého zesnulého manžela. Její manžel byl po mnoho let významný činitel, a tudíž přišlo velké množství kondolencí a některé i e-mailem. Vdova se rozhodla poštu přečíst a už po přečtení prvního e-mailu hlasitě vykřikla a v mdlobách se sesunula k zemi.
Výkřik zaslechl její syn, vběhl do místnosti, uviděl matku ležící na zemi a na stole běžící počítač.

Na monitoru pak četl následující:

Komu: Mé milované ženušce
Předmět: Jsem na místě
Datum: 18.01.2006
Vím, že budeš mým e-mailem překvapena. Tady totiž jsou počítače taky a já ti tedy můžu o sobě poslat zprávu. Právě jsem dorazil a jak vidím, vše je tu připravené i pro tvůj zítřejší příchod. Moc se těším, až tě zase uvidím! Doufám, že tvá cesta sem bude stejně bezproblémová jako byla moje.
Tvůj milující manžel

P.S.: Tady dole je opravdu horko.

26.3.2008 12:09
na středu :o) JAk je důležité mít vzdělání :o)
Přijedou maníci s hovnocucem a jako normálně musejí odčerpat septik. Jenže po chvíli se z mašiny ozve rachotání a pak ticho. Obhlížejí auto a zjistí, že to je OK, ale ucpala se hadice, vytáhnout nejde, takže jeden prostě musí dolů, tak jde ten, co tomu víc rozumí -50tiletý zkušený hovnocucář.Plácne tam sebou v trenkách, ponoří se, za chvíli se vynoří,vyplivne sračky a říká tomu druhému: "Mladej podej mi hasák",dostane ho, ponoří se, vynoří se, vyplivne sračky a chce kladivo.Zase ho dostane,
vynoří se, vyplivne sračky a chce šroubovák.Zase se ponoří, vynoří,vyplivne sračky, vysápe se ven, spustí mašinu # a jede to dál. Pak s jistou hrdostí v hlase povídá:"Vidíš to mladej, dobře se uč, nebo budeš celej život jen podávat nářadí!
26.3.2008 22:07
Pro Kluka
klukuu zapni si moznost komentů u fotek, člověk ti chce pochválit super foto a nemá jak :)
26.3.2008 22:24
Pro Kluka
Ani kritizovat nelze, přece to nechceš do PMek. :)


TOPlist