v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

20.6.2008 08:09rs 
Odhalení karet
houmr mě (nám) u včerejší fotky odkryl karty, když jako doplňkovou fotku vložil tu, ze které vyšel, tohle chce fakt kus sebezapření a odvahy :-) Myslím, že by bylo zajímavé, kdyby se takových fotografů našlo více, aby člověk měl představu, jak dalece fantazie fotografa může jít při přetvorbě fotografie v obraz dle své představy. Já třeba osobně bych to u filmových fotek řešil surovám skenem filmu a skenem fotografie, protože co si budeme povídat, v chemii se dělají dalekosáhlejší švindly než v PS u počítače :-) Já osobně od zítra sundávám trenky a ukážu své fotky v plné nahotě svého vzniku. Kdo se přidá?
20.6.2008 09:32
Dobry napad
Zacal jsem uz dnes ;-)
20.6.2008 09:41
...
přidávám se :) sice si říkám, že přidání původní fotky může někdy pokazit dojem na fotku výslednou, ale beru to jako dobrý nápad :)
20.6.2008 13:03
Kdyz...
... to vyjde tak se taky pridam :)
20.6.2008 13:38
Klidně...
... se taky přidám. Není nad to se něčemu přiučit.... .o)
20.6.2008 14:50
odhaleni karet
tyjo a ktere fotky se to tyka? ja to nejak nemohu dohledat :(
20.6.2008 15:54
odhalení
Haf tak ti neví haff. Když dám originál pod své fotky, mnoho změn tam nebude i když......
Co se týká hry na pravdu. haff. V reálném životě je nepoužitelná .Zkoušelo to dost lidiček i za mého mládí. haff.Jedno je však jisté. Nikdy to nevedlo k ničemu dobrému. Toť statistický údaj.Ale když někdo bude chtít poradit co provést ze snímkem s kterým si neví rady haf, řeklo bych, je to skoro nutnost uveřejnit základní snímek .Potom, je možné udílet konzultace na základě něčeho konkretního haff .Jinak to ale smysl nedává. Tedy alespoň pro mne chi :))
20.6.2008 20:21
Odhalení karet
je to samozřejmě věcí každého autora :-) nelze to samozřejmě očekávat po každém a už vůbec ne nějak vyžadovat ;-). Já se fotografií neživím ani ji neberu příliš ve vlastnické rovině vážně, je mi jedno, když mi ji někdo krade, když mě někdo stylově či námětově kopíruje, je to pro mě vlastně vizitkou, že to nebude až tak špatná práce :-)) Pro mě je fotka především vyjadřovacím prostředkem, takže postupná cesta z originálu k finální fotce je vlastně i malou berličkou, co jsem tím chtěl sdělit.
20.6.2008 21:40
odhalení karet
no lidi tenhle nápad se mi začíná hodně zamlouvat. Je sice fakt, že mě trochu ere depka, že vlastně post procesing vůbec neumím, ale jinak je to dooost poučné a zkusím se přidat, aspoň bude někdo, kdo si i ostudu řízne :-)


TOPlist