v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

10.8.2008 20:33Solitary 
omluva
Heleny Vá se zřejmě dotkly mé konkrétní připomínky a návrhy k jejím fotkám víc, než bylo zdrávo. Tímto se veřejně Helence omlouvám, opravdu si nepřeji, aby kvůli ňákýmu blbýmu Sol opustila naši galerii. Bereš, Helen? Já už fakt budu mlčet...
10.8.2008 21:46
Blbost
Neni za co se omlouvat, jestli si nebudem fotky komentovat uprimne, nema tahle galerie smysl, alespon pro me. Cili, Heleno nelbni :-)
10.8.2008 22:20
Pitomost
Neomlouvej se Sol. Jen by bylo dobré, aby Fish přidal Do možností u vkládání fotek ještě "prosím jen žádnou kritiku".

Osobně jsem měl s Helenkou také drobnou roztržku, ne tady, ale to je jedno. Když si nakliknete u jejího jména na informace, tak se vám v popisu objeví její pohled na věc. Prostě vypisujte poctivě info o autorovi a nebude problém. Budete vědět, kdo chce poradit, a kdo chce jen "pohladit".
Je to výborný pomocník, tahle informace. Uděláte si jasno v tom, jestli některé autory chcete vůbec "navštívit". I podle jeho účasti u ostatních fotografií.

Heleno tohle není osobní útok, je to všeobecná poznámka.

Pěkný večer a klidný začátek týdne.
10.8.2008 22:22
...
souhlas s cetlykem, nemá smysl jen chválit. já jsem naopak rád, když se dočtu od lidí u svých fotek klidně kritiku ve smyslu, je to hnus - proto a proto a můžu se z toho poučit, když někdo nedokáže snést kritiku, tak nemá dávat fotky na fotoweby, ale má je ukazovat jen tak doma rodině, kamarádům, ti nic škaredého na fotky neřeknou ;)
10.8.2008 22:24
Tak já teda nevím...
1/... za co se Sol omlouváš? Za to, že to vidíš jak to vidíš? Nebuď labuť ! Jediné slovo snad, se kterým v Tvé zbytečné omluvě nahlas nesouhlasím, je "konkrétní " připomínky. O ty jsem právě žádala když jsem hovořila o možném úspěchu geometrickém průměru našich sečtených názorů!
:-)))). Konkrétního nepadlo ani "ň", ale to Ti nevyčítám, to jen konstatuji pro všechny možné Tvé ochránce... A protože fakt nevidím na těch pozadích vady , které vidí opravdoví fotografové, ... nevím, jak to mám víc či jinak zdůraznit..NEVIDÍM !!! - to není to samé jako " že tam nejsou !!",...vlastně ani nevím, co za vady mám hledat, tedy nevím, jak se s kýmkoliv o nich domlouvat... řekni upřímně, jestli je z tohoto stavu nějaké rozumné východisko!? A nikde nepadlo ani slovo o tom, že odcházím nebo hodlám odejít... to taky nevím, odkud vzešlo ! Kruciš , takhle asi vznikají drby ! :-)))) Nebudu opisovat co je jednou psáno ...každý si to může přečíst!!
Takže buď naprosto klidná.... nic se neděje...tedy nic, za co by mohl Tvůj pohled na mé fotky ! :-)
2/ htth-
četl jsi celou naši debatu? Mám pocit, že tak možná přes jedno slovo !
:-))) Ale " do smrti dobrý" !
10.8.2008 22:26
A jejda...
.. no, každému zvlášť odpovídat nehodlám! Snad se podělíte o předešlá slova ! :-))

10.8.2008 22:41
Nesmysl
Jasně že ta omluva je nesmysl, souhlas s výše uvedeným. Na většině fotek v této galerii se (naštěstí) dá najít něco dobrého i něco špatného - v různém poměru. Jsem příznivcem toho zmínit to dobré, ale každopádně nezatajovat to špatné - ostatně toho se každý chceme vyvarovat. Jsou věci, na které se názor může lišit, ale i tak se lze poučit, ne? .o)
10.8.2008 22:43
Refresh
Kruci, občas by si to chtělo refreshnout diskusi před přidáním příspěvku... .o)))


TOPlist