v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

15.2.2009 19:37Ota 
redukce
Ahoj, máte někdo praktickou zkušenost s redukcí M42 - Canon EOS s emulátorem zaostření ??
15.2.2009 19:48
redukce
jo funguje to .a to tak,že odcloníš ručně objektiv, ručně zaostříš ,problikne ,nebo se rozsvítí indikace zaostření, potom nacloniš jak potřebuješ, a cvak :)
15.2.2009 20:28
redukce
jj, to vím, ale spíš mi jde o to, že jsem to chtěl koupit a při dotazu na prodejci, mě upozornil, že to prý není vhodný pro EOS 5D. Nevím, ale vím o lidech co to používali na analogu a nestěžovali si. Tak mě zajímá jaký názor na to je z praxe. Bohužel zatím jsem nenarazil na nikoho, kdo to na tý 5D odzkoušel.. :o((((
16.2.2009 13:37
redukce
na 500N to jde nevím proč by to nemělo jít na 5D.Ale to chce někoho kdo se vyzná v kanonech pes má sony a redukci s ostřením i na minoltu analog .Zeptej se na prodejně, jaký je rozdíl v elektronice kanonu mezi analogem a digi .Dle mého žádný pokud tam pasují objektivy navzájem, tak by to neměl být problem .A řekl prodejce, proč to není vhodné? když už to nakousl?Jestli to někde jenom neslyšel .Jsou fora na inernetě ,třeba na digineff a tam dej dotaz mezi kanonýry, uvidíš .Nebo to forum prolez, určitě se na to někdo už ptal haff :)
U starých minolt byl problem s redukcí, jelikož musíš vyřadit ,či vypnout na fotítku to aby ti cvakal i bez objektivu.Jinak je to blokované. on si myslí ,když tam není origoš objektiv ,že tam nic není a necvakne. pokud to vyřadíš,a cvaká bez objektivu tak to dle mého musí fungovat.Tam může být ta zakopaná kočka.Ale všechno jde .
16.2.2009 15:54
redukce
Nevím jak nutně tam ten proužek potřebuješ ale při focení na plný manual asi vůbec.Zkus samotnou redukci, dá se sehnat za 300Kč, já ji používám už delší domu k naprosté spokojenosti. Nemám ale 5D. Ale i tak by to mělo bez problémů chodit.
16.2.2009 16:53
redukce
Dík ,
na fórech jsem se ptal, ale na 5D s tím emulátorem nikdo nemá zkušenost. :o((
Prodejci jsem psal už několikrát a a si mu nestojím za odpověď.....
Samozřejmě ten plošňák tam nutný není, ale bylo by to takové příjemné zjednodušení :o)). Redukci chci koupit v každým případě...


TOPlist