v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

6.6.2006 22:25Hu Hugen 
fotkaman a jeho naroky :)
No tak to me dostalo! Co si dnes lide nevymysli, jen aby meli zajimavou anketku! :))) Volba "30 max" je vazne velmi shovivava..ale "jasan, kolik chces" je bomba! .) Kolik jich proboha ten clovicek ma!? No tak at to sem prskne, no. ;) Snad se z toho nestane precedent..nebo jak se to jmenuje.. ;) PS: Doufam, ze to bude stat za to, pane! :)
6.6.2006 22:31
re:fotkaman
on to nevi, ze tu delam anketu, ale me se dnes opravdu dari s trapasama, takze me mozna jeste vynada :)
6.6.2006 22:32
fotkaman a jeho naroky :)
"…a chtěl by je sem naházet" – jak, naházet? To jako lopatou? Mně je to celkem jedno, ať si nahází co hrdlo ráčí, ale je tohle smyslem této galerie?
6.6.2006 22:32
re:fotkaman
:))))))))))

Tak to on vynada spis mne! .)
6.6.2006 22:34
re: anketa
nahazet = nahrat po seriich jak k sobe patri
6.6.2006 22:37
re:re:...
Nikoho se nezastavam, ale zda se, ze je v tom fotkaman celkem nevinne..

Pravidla - galerie:
4/ Každý uživatel fotozoo.cz může vložit jeden snímek denně. Výjimku z tohoto pravidla lze sjednat s administrátory systému, nebo s administrátory galerie.

.....

Hugo, bojovnik za prava zvirat (mysleno v ZOO :) )!
6.6.2006 22:43
rereerererererere :]
to jo, ale ja se dnes raddeji preptam :)
6.6.2006 22:46
To clown
Jo, pochopil jsem, jen mě zaujalo použité výrazivo, obvykle s fotkama zrovna neházím :-) Nechť tedy rozhodne administrátor.
7.6.2006 00:39
re: fotkaman si vymejsli
No, tak tohle je jaxi prekvapeni a asi bych to mel uvest na pravou miru: obratil jsem se na clowna o povoleni k vytvoreni multiident(y), protoze mam fotky dost rozskatulkovany a ze bych tedy rekneme jako "fotkaman" vyhodil v pondeli 4 reportaze z ulic, v utery jako "Fotkaman" 3 Prahy, ve stredu jako "FOTKAMAN" 5 skandinavskejch momentek, atd. Multiidentity se mu ale nelibily, tak to hodil do fora. A je to tak spravne, protoze ted o tom vsichni vedi a tudiz se predeslo zvednutemu oboci. Libi se mi, ze admin je takhle sviznej a napaditej, tady bude sranda! :)
Na druhe strane, ale, jak spravne poznamenal HuHu, vytvorilo by to precedent a kazdej by to pak mohl takhle chtit, takze nevim.
Ja muzu slibit, ze pri volbe fotek bych byl silne sebekritickej, protoze blbejch fotek mam taky hodne! :O)
7.6.2006 00:48
výjimky
No, za sebe můžu slíbit, že to chtít nebudu - mám úplně opačnej problém, nějak nemůžu najít fotky stojící za zveřejnění. Takže pro mě za mě sem klidně cpi co chceš, když bude na co se dívat. Nicméně na druhou stranu každá výjimka z pravidla znamená potenciální průšvih, protože se blbě odpovídá na dotaz "proč né já, když von může?". Takže ať přemýšlím jak chci, nakonec nevím. Ještěže nejsem admin... :-)
7.6.2006 08:43
re: vyjimka
s vyjimkou co do poctu vlozenych snimku mam svou bohatou zkusenost z dfm :) a nekteri pritomni take :)) az ted, po letech, jsem narazil na nejake nespokojence, kteri si toho vsimli a remcaji - i proto jsem do pravidel vlouskl bod, ze stejne nakonec fish, nebo ja mame posledni slovo .... na druhe strane, fotkaman vystihl o co me slo, nechtel jsem zdvizena oboci, multi se mi ukrutne prici, tak jsem se vas radeji zeptal :)
7.6.2006 09:07
vyjimka dodatek
Jestli by nebylo lepsi pro fotkamana udelat to do "Fotovyprav" jako The Bear. I s textikem, pekne prehledne... Dostane to smysl a nebude ucpavat galerii :)))
Pod fotovypravy by se mozna dal taky priradit "pindak". Kam bychom mohli napsat, jestli odvedl autor dobrou praci, nebo jestli nas "trapi" ;)
7.6.2006 09:23
počet snímků
Líbí se mi nápad Cetlyka v tom dodatku. To by opravdu mělo smysl.
Pokud jde o udělení výjímky, teď to registrovaní uživatelé odsouhlasí, ale za měsíc se zaregistrujou další, nic o téhle debatě a "dohodě" nebudou vědět a budou "zvedat obočí" a někdy i hlas. Těžko se pak bude argumentovat, proč jednomu výjímku ano a druhému ne, a pak ji dostane někdo méně sebekritický a denně bude v galerii sada snímků o ničem... zkušenost s DFM:(
Proto je to třeba skutečně zvážit, nejen z pohledu dneška, ale i z pohledu do budoucna...:)
7.6.2006 09:26
dočasná výjimka
Ještě mne napadlo, pokud se jedná o konečný počet sérií, mohla by se udělat dočasná výjímka a pak se vrátit na stejné podmínky...?
7.6.2006 10:32
"vyjimka"
no pak je tu jeste jedna varianta ... co se tyce serii (zvlast suplikovek), planovali jsme na to pouziti fotokomentaru. sice je pak nazev "jak to vidi jini" trochu zavadejici, ale pouzit se to da. sice ty ostatni snimky jsou schovany pod tim "hlavnim", ale to zalezi na rozhodnuti autora, jestli mu to vadi nebo ne. kazdopadne ta moznost tu je ;)
7.6.2006 14:13
Počet snímků
No, vaše starosti bych chtěl mít.....já mám problém udělat jednu za týden..!
:)))


TOPlist