v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

14.6.2006 20:12Jan Povysil 
Prace pro nekoho:o)
Jestli je nekdo z Vas pres prazdniny v praze a chtel by si privydelat a hlavne umi kvalitne nafotit sport tak sem dostal zajimavou nabidku. Skoda,ze tu sam nejsem, jinak bych vam o tom nic nerekl a vsechno bych vyzral sam:o))))... ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Vážení, obracím se na Vás touto cestou s dotazem, prosbou či nabídkou. Obracím se na Vás z důvodu profesního zaměření,které Vaše agentura zprostředkovává, či může nabídnout a je schopna i uskutečnit. V úvodu mého dopisu však bych rád sdělil poznatky se službou, které jsem získal před dvěma lety, a o kterou bych Vás rád požádal. V roce 2004 jsem se jako trenér reprezentačního družstva chlapců do 16 let v pozemním hokeji zúčastnil Mistrovství evropy konané v Anglickém Bristolu. Akce podobného charakteru jsou po organizační stránce relativně náročné, avšak v případě ochotných lidí, dobrých organizátorů vždy dopadne ke spokojenosti všech. Zde jsem se ve své kariéře poprvé setkal se zajímavou službou, kterou organizátoři nabízeli nejen samotným účastníkům turnaje (hráči, trenéři), ale i všem divákům, rodičům či známým, kteří se přišli podívat na své děti, kteří poprvé hráli za reprezentační výběr na velkém mezinárodním turnaji. Tato služba, respektive nabídka, spočívala v následujícím: Hrálo se na dvou hřištích vedle sebe. Na jednom probíhal turnaj dívek, na druhém hráli chlapci. Časy utkání byly jednotné. Obě hřiště dokázal obsáhnout jeden fotograf s tím, že první poločas fotil na hřišti, kde hráli chlapci a druhý poločas fotil dívčí zápas. Během každé přestávky a mezi samotnými zápasy fotograf přišel do stanu, kde měl počítač, s monitory, a zde nafocené fotografie nahrál na disk. Všichni, kdo měl zájem, si listovali adresář s fotkami a vybírali si fotografie, které si pak objednávali. Druhý den, nebo ob den, nyní si to už nepamatuji, byly k dispozici. Fotku si mohli lidé objednat na základě čísla, formátu a rámečku – podle toho se i odvíjela cena. První polovina týdne, stála jedna fotografie tuším pět liber. V pátek pak tři a myslím že poslední dva dny dvě libry, ale plus poštovné za odeslání na adresu objednavatele. Musím konstatovat, že o zakázky neměl pan fotograf nouzi. My, realizační tým jsme také této možnosti využili a koupili jsme si autorská práva na dvacet fotek za dohodnutou množstevní cenu. Také byli všechny týmy fotografovány jako skupinová fotografie, musím říci, že na velice estetickém místě a jako velký formát stála 12 liber. Firma, nebo pan fotograf navíc všechny fotografie umístil na své webové stránky s tím, že kdykoliv v časovém horizontu zpětně mohli účastníci turnaje nebo noví zájemci si fotografie objednat. Hráči si je kupovali ve velkém, jednak pro sebe, a jednak pro své přítelkyně, přítele, potažmo pro rodiče, babičky či jiné příbuzné. Jako památka, vzpomínka nebo hrdost reprezentace je v mnoha zemích velice ceněna a prarodiče jsou na své vnuky patřičně hrdí. Konec konců fotografie i z jiných turnajů v Anglii lze objednat na www stránce: www.hockeyweb.co.uk. Tenhle nápad – služba se mi velice líbila a měl bych zájem jí uskutečnit i v našich podmínkách. Od 23. do 29. července 2006 se v Praze uskuteční Mistrovství evropy v pozemním hokeji chlapců, avšak tentokrát juniorů (do 21 let). Já jsem se uvolil býti dobrovolným organizátorem a vzal jsem si na starosti press centrum. Chtěl bych být iniciativním nad rámec svých povinností a jak z výše napsaného textu jistě tušíte, chci se Vás zeptat, zda by bylo ve vašich silách a zda byste měli zájem tuto službu uskutečnit s tím, že převážná většina ze zisku by připadla Vám, a turnaj by to jistojistě obohatilo. Také si myslím, z pohledu účastníků turnaje a popularity v těchto zemích, které mají hlubší tradici pozemního hokeje než je tomu u nás (Nizozemí, Španělsko, Německo, Belgie, Anglie), byste jisto jistě nafocené herní okamžiky uplatnili i ve své placené databance pro zahraniční tiskové agentury popřípadě noviny. Je ve vašich silách vyslat na tento turnaj fotografa, techniku pro objednávky a vyvolat fotografie s tím, že do druhého dne, popřípadě ob den doručit vyvolané fotografie na místo pořádání turnaje zákazníkům? Měli byste o tento projekt zájem? V případě, že tuto službu nenabízíte, mohli byste mi doporučit kontakt, který by byl ochoten se touto myšlenkou vážněji zabývat? Na závěr bych shrnul můj dopis (nabídku spolupráce) do několika bodů: 1) Ve dnech 23. až 29. července 2006 se uskuteční v Praze Mistrovství evropy juniorů v pozemním hokeji, 2) chtěli bych objednat fotografickou službu / fotografa, který by po dobu konání turnaje fotil během hry, 3) nafocené fotografie by byly k náhledu všem hráčům, divákům a ostatním návštěvníkům turnaje a mohli si je objednat přímo na místě, 4) druhý den, nebo podle rychlosti a možnosti zajištění služby, by byly objednané fotografie k vyzvednutí na místě, 5) umožnit po skončení turnaje i po určitou dobu si nafocené fotografie objednat z internetové databáze, 6) pochopitelně že by bylo vše smluvně zajištěno s Českým svazem pozemního hokeje. Budu Vám vděčný za jakoukoliv odpověď a pomoc. S pozdravem, Dušan Hrazdíra -- -- -- -- -- -- -- Dušan Hrazdíra Chvalská 12/719, 194 00 Praha 9 Tel.: +420 281 865 180 Mobil VODAFONE: +420 776 185 390 SKYPE: hrazdiradusan


TOPlist