v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

20.9.2009 12:50shadow 
Končím
Zdravím všechna zvířátka po více než dlouhé odmlce. Dlouho jsem přemýšlel co a jak dál a nakonec jsem se rozhodl s tím vším praštit a dělat taky něco co mám rád. Tímto bych chtěl tak nějak ohlásit svůj návrat s tím, že končím s mezerou v návštěvnosti těchto stránek a snad i s mezerou ve vkládání fotek. Pokud něco bude, rád vložím a ukážu, ale pravdou je že poslední měsíce nějak nestíhám a k focení se bohužel dostávám jen velmi sporadicky. Rád bych aby se to vrátilo do starých kolejí, ale znáte to, práce, rodina, každodenní vycházky s čubinou a další a další věci - focení šlo bohužel bokem. Tak dost nářků - prostě já jen aby bylo jasno, občas prostě zajdu, něco vložim a budu se snažit i něco málo komentovat. Všechny Vás ještě jednou zdravím - ahoj.
24.9.2009 22:19
KONEC
to je třeba došíst do konce, aby se jeden nelek :))
ať Ti to vyjde
11.10.2009 13:22
Už? Čekám :)
Tak já stále čekám shadowe :) Zrovna sama zpytuju svědomí vůči Budíkovu /připadám si nevděčná/ a tak jsem šla vyhrabat Tvůj popind. Jde nám ta účast zde, téměř všem, asi jako Tobě. Bylo i nové vlákno "Pivko", člověk se natěší, ale pak se v ZOO nestíhá/neukazujeme, říkám si proč. To nebude jen o čase, jakýs útlum či co. ........ Vzhledem k zotvírání fotek si myslím, že tu stejně za dveřmi všichni jsme. ... jen jsem si tu tak o neděli, s kulichem na chlavě :)), potřebovala písnout. ... Mám vás ráda - zvěřinci ;)


TOPlist