v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

8.11.2009 10:52htth 
Fotky, ktere si zaslozily vic pozornosti
Obcas tu galerii prohuci fotka bez vetsi pozornosti, mozna by nevadilo takove zas vytahnout na svetlo ...
8.11.2009 10:53
Fotky, ktere si zaslozily vic pozornosti
Pro je to treba tato:
http://www.fotozoo.cz...
8.11.2009 11:27
Pozornost fotkám
To by se mohl ale domnívat každý, že za pozornost stála právě ta jeho... Podle mě špatnej nápad.
8.11.2009 11:29
...
Tak, odkazy na vlastni fotkz jsem zrovna nemyslel, spis by me zajimalo co k te fotce napise taky nekdo jiny ... coz ovsem nevylucuje, ze to spatny napad je.
8.11.2009 11:51
Pozornost
Problém je, že se zase spirála stáčí tím samým směrem... Komentáře. K tomu se dá napsat jen jedno. Nic není zadarmo.
8.11.2009 11:58
Pozornost
No jo, to muze i tak byt, ze nic neni zadarmo, ale ono ani prilisne komentovani nevede k tomu, ze se neco na oplatku dozvis, muzu myslim zrovna ja tvrdit. A bavit se pod fotkou sam se sebou ... nic moc zabava ;-)

Jinak ... nechtel jsem debatu otocit na komentovani obecne, vazne by me zajimal pokec prave pod tou jednou fotkou.

Jak jsem psal, netvrdim, ze to je dobrej napad, ale zas ... forum je tu od toho, aby se pokecalo, tak jsem to zkusil ;-)
8.11.2009 12:05
Pozornost
Máš pravdu, od toho tu fórum je.
8.11.2009 13:18
Pozornost není zadarmo
Nemyslel jsem jen věnování se ostatním snímkům. Vyplatí se i podat nějaký výkon, přinést vlastní názor a vlastní myšlenku. Na to bych chtěl obzvlášť klást důraz. Vždyť většina lidí píše na svoji obhajobu "komentuji je to co mne zaujme". I z toho se dá přece vycházet. Fotky které zaujmou mají náhledy a komentáře. Některé nemají. Dalo by se to nazvat přirozeným výběrem. Pochopitelně na to má velký vliv počet a úroveň diváků, tím nikterak nechci shazovat zdejší osazenstvo. Myslím to obecně. To co je často hojně prohlíženo a komentováno ještě neznamená že to je to pravé. To co není oblaženo hojnou návštěvou také ještě nemusí být za každou cenu nekvalitní. Dojde třeba jen k nepochopení.
Myslím si, že tenhle problém je obrazem doby. Doba je rychlá, konzumní, přeplněná informacemi ve všech podobách a fotografii nevyjímaje. Jaké kdo uznává kvality a hodnoty je hodně individuální. A dobře nám tak...
8.11.2009 14:24
...
Na to co jsi napsal hodne je. Presto si myslim, ze stoji za to se k fotkam vyjadrovat i tak, ze "tohle mi nic nerika". Mam celkem rad, kdyz si muzu u fotky, ktera me bavi, precist proc to nekdo jiny vidi uplne jinak. Podle me je to i trochu o lenosti formulovat nazor,asi.
8.11.2009 15:16
...
Nedavno mi jeden známej ukazoval, jak na jednom serveru za den přibude asi 200 fotografií a to tam je denní limit jedna fotka... Docela by mě zajímalo, kolik tamních uživatelů odhodlaně a poctivě prohlíží fotky. Jak moc jsou ty komenty "líbí" a "nelíbí" popřípadě bodová hodnocení opravdu o pocitu z práce. Kolik je potřeba průměrně času na pochopení jedné fotografie? Kolik z našich užívátek chodí jen na jeden server? A kolik lidí vůbec dočte tydle plky do úplného konce a něco si z nich vezme? Kolik jich asi může zareagovat?
8.11.2009 18:33
...
No vidíš Hynku, dokud někomu nešlápneš do kaše, tak se ničeho nedočkáš. Ani obhajoby, vyjádření názoru a to tu máme spoustu vzdělaných uživatelů...
8.11.2009 19:04
...
já, přesto, že se občas snažím, mám problém s místním způsobem prohlížení fotek - po čase mne to neustálé používání tlačítka zpět do galerie a klikání na obrázek, aby se mi zvětšil do plné velikosti, vždy omrzí...takže pak si projdu zajímavé náhledy - je to o té rychlosti...cetlyk má pravdu
8.11.2009 19:13
pro Nikwen
staci klik na prvni foto a vedle mas sipky, posune te to na dalsi.
8.11.2009 19:14
a jo
ale jen u autora, tak zpet.


TOPlist