v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

19.3.2012 11:45clown 
podnety :)
dobre ranko,
mam dve otazky ...

1/ jak jste na tom s limitem fotek? vyhovuje vam aktualni stav? nebo zpet k pet fotek za pet dnu? - nebo jako to ma fotopatracka - nahraju si defacto kolik chci fotek na svoji kartu a jen nektere mohu v nejakem omezenem mnozstvi davat do galerie(mnozstvi se mi meni podle uspechu predchozich fotek, podle toho jak moc komentuje atp.)

2/ nahledy fotek v galerii - jak byste unesli ctvercove nahledy? v prvnim kroku asi generovane, v druhem uzivatelsky urcitelne? podobne to ma treba 500pix.com

dik za odpovedi
hugo
19.3.2012 12:29
podněty :)
- čtverce jsou fajn dobře se na to kouká a když nezaujme tak neotevřeš :))
- na všechny limity a omezení se dá zvyknout, mě nic nechybí
- limit se měnil z nějakého důvodu a jestli by návrat k něčemu nebyl návrat k nějakým starým chybám ??
- možná by byl dobrý kompromis » dvě fotky za dva dny « ????
- změna je život
19.3.2012 12:43
podněty :)
Souhlasím s foťánkem kromě kompromisu.
19.3.2012 14:31
podnety
no me osobne se nejvic libi model FP - nahazu si fotky na svoji kartu a podle nejakych pravidel je pridavam do galerie
19.3.2012 18:03
Podněty
Souhlas, model FP je rozumný s tím se dá souhlasit. I když osobně jsem spokojenej s tím co máme. Ale mohlo by to vyhovovat produktivnějším spoluužívátkům.

Jak by to bylo se zachováním/zrušením funkce jak to vidí druzí?

Čtvercové náhledy jsou fajn i ta velikost byla příjemná, jen ten odkaz sis mohl odpustit :)))

Zachovat termín pidat :).

Limit na velikost fotky sjednotit na 350kilo? Přestal bych prudit v krajině.
19.3.2012 18:05
Podněty 2
Je tam i hezky umístěný název fotky a jméno autora. Nemaj tam ty lidi nějak víc barevný karty? Hezký to tam mají :))
19.3.2012 23:19
Podněty
no ten system FP se mi vůbec melíbí, ale vůbec
ale jak bylo psáno - zvyk je zvyk
20.3.2012 00:25
podnety
uvidim, co se mi podari, ale spis bych chtel pridvat nez ubirat - takze fishuv uzasny napad na jak to vidi jini bych rozhodne nechtel nechat zapadnout
20.3.2012 11:37
Podněty
Kdyz jsem se ptal, tak jsem nechtel vyjadrit moji touhu po zruseni te funkce. Jen recnicka... Diky
20.3.2012 13:08
záněty
Dosavadní systém je vcelku vyhovující, protřepaný mnoha ohnivými diskusemi, uraženými odchody a tichými návraty.

1.
Limit - stačí, kdo z nás má více jak jednu geniální fotografii denně, ať na sebe veřejně ukáže palcem nohy Václava Klause.

2.
Čtverconáhled - pěkné to tam mají, jinak věc zvyku (=jsem pro).

3.
Nechápu princip Fotopátračka - to jako mám své fotookladiště nezpracovaných cvaků na cizím serveru? Karet nemaje, ovšem.

Mnohé je věcí zvyku (250 - kde je 350 Kb jsem pochopil až fčil ze Standovo psaní, vůbec mi to nechybělo).
Hlavně nelimitovat naše disposice nějakou omezenou kapacitou, hrozně nerad mažu.

Využívá někdo Fotoškolku? Ta kapsa je sice virtuální, nezabírá místo, ale pokud chci někomu něco napsat, stejně vstupuji do galerie.

Už končím, nějak moc kecám, to ten Kozel. (11°)
20.3.2012 13:10
zrušení funkce
Stando, nezažil jsem funkcionáře, který by po něm toužil. Neměj obavu, funkce se rušit nebudou.
20.3.2012 20:13
podnety
ad cyg 3/ jde o to, ze kdyz mam zrovna serii fotek, muzu si je tam nahazet najednou - stejne tak, kdo chce videt vic mych fotek, podiva se na moji kartu - tedy ne vsechny moje fotky musi byt v galerii a presto je mohu predvest. nejde mi o uloziste typu rajce, ani o nahradu tvych karet.... i pro nahravani na kartu by byly nejake limity, ale mnohem volnejsi nez galerie ...

350k asi neni zaden problem
20.3.2012 21:15
záměry
karta dobrý, někdy člověk mívá období :))
bral bych ovšem kartu omezit povolením přístupu
třeba jen oblíbeným, nebo jiný filtr :))
20.3.2012 22:04
filtr
Nefiltroval bych.
Jen ať celý vesmír vidí, jak strastiplná může být cesta génia - mno, pokud by tedy měl p. Kosmos náladu se předběžnými cvaky prohrabávat.

= Hugův nástin limitů bych viděl jako reálný, zvolení oblíbení snad ani nejdou smazat (osobně si na oblíbené nehraji, mám tam navoleno pouze když jsem si v prvopočátcích zkoušel fungování webu).
21.3.2012 00:15
filtr
už jsem ticho :))
vono tedy ať to uděláš jak to uděláš,
nebo i když to necháš,
je to vždy pro někoho špatně
někomu je to jedno
a někomu je to dobře

óvšem bylo by zajímavé to vědět v procentech
tak milý hugo stejně to vodseééreššššššššššš ty
21.3.2012 00:40
Filtr, náměty, podněty
Asi nejpočetnější je ta co jim je to jedno.
z asi 800 zaregistrovaných přispěli 4 kusy :))) huga nepočítám
neví, kolik jich je činných, ale je to skvělý výsledek
já bych to vypnul --------------a je to :))))))
a co s tím chcete dělat - setkání na Labi, v Poděbradech, nebo Moravě,
--- kdo tam přijede, dávno již mnozí jezdí jinam,
s těmi blbci, co museli nebo byli odejiti, jen proto, že dávali fotky
a ne umělecké kusy, že nevědí kde napsat s nebo z, nebo i-y a já
nevím, co se tady všechno řešilo za ješitné ptákoviny,
nebo se schází jinde s jinými, jen dvojice, trojice atd
prostě si jdou zafotit, pokecat
filtry, náměty, podněty - co pomůže
já vám to řeknu HOVNO a VELKÝ a KULOVÝ !!!!!!!!! VYPNOUT to pomůže

21.3.2012 06:45
podnety
Ta karta je asi zajimavy napad. Ano, nekdo to bude mit jako smetiste, nekdo si pripravi fotky, aby je tam pozdeji vkladal. A ne, ze bych nesouhlasil s Vladovymi zavery. Jen nevim, zda tomu pomuze to vypnout :-)

Me, pokud jsem chtel dat vice foto, prave mrzelo, ze musim pamatovat se dalsi den prihlasit a dat dalsi. Ale toto ta karta nevyresi (snad jen tim, ze je vlozim najednou a pak uz jen mohu oznacovat). Dopredu rikam - nedavat tam moznost, ze nekdo oznaci dopredu, ktere se maji postupne automaticky kazdy den vlozit. To by mohlo vest k tomu, ze nekdo vysype kartu, oznaci vsechny a trada.

21.3.2012 07:28
Podněty
Bryranko :)

Vypnout asi pomuze Hugovi, ze se tu s nami nebude muset trapit... Pokud to jeste s nami vydrzi, tak bych to tu nechal bezet. Je to misto kam se ma chodit pro radost, mit kam soupnout nejakej ten obrazek, podelit se s par lidmi o vysledek naseho snazeni. Preci jen obcas nekdo nakoukne, kdyz najde chut, tak i necha nejake to pismenko.
Kdyz mi to tu Hugo vypne, tak nebudu mit kam chodit. Vim ze vetsina uzivatek z fotozoo je mnohem aktivnejsi na FB, ale to neni moje cesta. Me tam treba nechteji. Jestli fotozoo zmizi z internetove site, zmizim s nim. Nebude to velka skoda, jen budu mit pocit prazdna... A to bych nerad.

Nakonec proc se nezeptat. Hugo proc chodis a davas fotky na FB? Proc vy ostatni co tam chodite a sem uz skoro nic nedate?

Diky za odpoved.
21.3.2012 10:15
FZ ci FB?
Ja zase pro zmenu na FB nechci. Takze jsem pro fotozoo.
Ted me trapi miliony veci a oprasky lezi na domacim disku a cekaji, az bude nalada. A az bude, tak musim sestelovat monitor - od poslednich pokusu je nejaky ruzovy :-(
21.3.2012 10:34
:)
na FB davam fotky, o kterych si myslim, ze nedosahuji hranic kvality, kterem jsem si sama urcila pro vlozeni ci nevlozeni na zoo, plus tam davam fotky, ktery si zaslouzi byt i na FB i na zoo a ty tu samosrejme taky jsou....

a chodim a davam fotky na fb, protoze tam mam pratele, kterym se nebojim ukazat fotku kde je min technicke kvality nez nosneho obsahu, coz tady nedelam, uz kvuli pocitu, jakesi zodpovednosti si tady z te galerie neudelat album hadr, ktere zarucene odradi nez upouta....(ano je to web pro radost ale vseho s mirou)
21.3.2012 11:59
Dik Romco
za odpoved, jen nevim, co si s tim tak trochu pocit... To si opravdu myslis, ze sem dat fotku ktera neni technicky uplne koser je spatne? Fotce se da vzdycky neco odpustit, kdyz nese zpravu, sdeleni a nebo jen tu technickou kvalitu. Je to jako s lidma... nekdo ma dusi, nekdo dobre vypada, nekdo oboji a vetsina si na svete najde nekoho kdo ho ma rad. Pochopitelne i opacne... A nekdo zustane sam, ale o tom je zivot, zrovna jako fotky.

Jasne ze FZ se co navstevnosti a popularity nemuze rovnat FB a je to asi i dobre... A vlastne je to asi i kazdeho vec, cemu a komu chce venovat cas a vyjadreni se k cemukoli. Mas pravdu.
Dik ;)
21.3.2012 13:02
Tlamovník
Na Tlamovníku jsem náhodou (potřeboval jsem kdysi cosi zjistit); pak jsem cosi zmáčknul, nalovil kamarády a už je mi hloupé odejít.

Tlama je užší, soukromější, s relativně mizernou galerií (shodí Ti každou fotku na cca 100 kB a 720 pix. delší strana).
Navíc se tam po nedávno provedených vizuálních změnách se svou starou technikou obtížně orientuji = co dávám sem, jde i tam, ale v nižší grafické kvalitě a spíše coby úložiště.
Na druhou stranu se tam máme asi celkem rádi (alespoň mi zatím nikdo nevynadal, pouze provozovatel mne podmíněně vyloučil za vkládání filmů).

Tohle je FOTOSERVER - pro veřejnost, tudíž s rizikem že mne někdo za vloženou hovadinu seřve. To ovšem patří k osobnímu rozvoji. Mizí nám tu genius loci.

Jestli se má něco vypínat nebo ne, netroufám si rozhodnout. Nejmenované konkurence by to určitě potěšilo.
21.3.2012 14:17
cetlycku
Ano, tak nejak to myslim, pro me ma smysl davat sem fotky co sou bud kvalitove dobre nebo obsahove (v tomhle pripade, kdy ta kvalita pokulhava za obsahem je na kazdem jake si urci meze dle vlastniho svedomi, to sem psala v komentu predtim).

A vis proc? Protoze kazdej jsme jinej, co clovek to nazor, v tomhle ti nikdo neporadi. Ja to tak proste mam a ukazu ti nazornej priklad proc :

snazim se vkladat fotky, ktery v sobe maji i neco vic, ne vzdy to tak je, pak si to vycitam a chci na sebe byt prisnejsi, nedam sem fotku svyho psa z prochazky, i kdyz pro me je to citovka a ma pribeh, i kdyby byla kvalitove v pohode, proc? Protoze, kdyz to udelam prectu si pod ni leda tohle, co si napsal zrovna ty a o to nestojim.

http://www.fotozoo.cz...

neber to osobne nebo utocne ale priklad, kterej se osobne tyka tazajiciho je vdecnejsi nez vymyslenej

asi je to vecnej boj, nebo sem mozna druhej Hynek (i kdyz ten mel dobry fotky na rozdil odeme), pises, ze by si mel pocit prazdna, kdyby si nemel FZ.... ja mam ten pocit, i kdyz sem tu kazdej den.


21.3.2012 17:09
FB a pratele
FB degradoval takovou hodnotu, jako je pratelstvi, na par kliknuti. BTW za blbou fotku te klidne servou i tam, jen tam je nastavena latka hodne nizko, takze se k tomu chovaji lidi jako k rajceti a podobnym - nafotim a vysypu kartu a jede se dale.
21.3.2012 17:28
Podněty
Hugánku, funkce nepřeji si kritické komentáře v nastavení profilu by se hodila.

Mimochodem, to že Hynek odešel, je velká škoda. Možná by ho podobné návěstí mohlo informovat o tom, o čem píšeš Romčo. Stačila by malá ikonka vedle jména a bylo by jasno.

Při psaní komentářů vycházím z toho, že se vkladatel chce dozvědět, jak působí jeho práce na okolí. A to obnáší i případné negativní názory.
21.3.2012 17:36
Podnet
Stando, tohle neni asi moc resitelne. Resp. kazdy ma citlivost na kriticke komentare jinou (bylo zde videti) a de facto to pak znamena, ze radeji nekomentovat, nez aby si na mne takovy dobrak stezoval, ze jsem napsal u fotografie z N6230 ze nedokazi rozeznat co fotografoval, at popise predmet. Ale fotozoo by bylo razem rajem pro ty, kteri si potrebuji lecit sve ego - nejaky pochvalny by se od kamaradu preci jen nasel a kriticke by musel admin mazat a jeste postihovat kritika. Vzdyt i na jinych serverech maji maximalne moznost blokovat komenty od jinych osob (takze jsou tam particky vzajemnych poklepavacu se po rameni), ale komenty bud zakazes nebo povolis.

Ostatne, Romano, co ti brani sem vlozit fotku psa z prochajdy a komenty zakazat?
21.3.2012 17:48
Podněty
Nekomentovat=ticho a mrtvo. Bodovat=korupce (případně problémy s nízkým bodováním). Trochu čertovokolo :)

Jdu se psem na procházku...


21.3.2012 19:41
podněty
vrátím se k Hugovým dotazům:

1/ nynější limit mi v pohodě vyhovuje, opravdu nemám fotku k dávání každý den, pokud to má někdo jinak, určitě ti to dá vědět...

2/ čtvercové náhledy, proč ne, akorát si neumím udělat obrázek, co to vybere z nudloidů co sem rád dávám :)

co se týká komentářů, jsem pro stávající slovní hodnocení, pokud Hugo dodělá i už jednou navrhované hvězdičky, tak proč ne, bude to možnost vyjádřit se i pro ty co neradi píšou :)

apropos, co to setkání? Poděbrady se mi zdají fajn, takže pokud nebudu zrovna ve špitále a budu se schopen nasoukat do auta a aspoň trochu moct šmajdat, dorazil bych za váma, bando jedna :)
21.3.2012 21:55
podněty
no konečně diskuze,
ještě nejste ztraceni :))))))))
21.3.2012 22:18
podněty a vypnutí
Ahojky vespolek, tak jsem 3 dny nenakoukl a koukám, že jsem málem mimo.... no snad to nebude tak horké .o) Ad. Hugo: 1) limit je v pohodě, když se zaváděl, tak mi přišlo, že by mohl občas vadit, ale aspoň u mě je naprosto dostatečný... 2) čtverce vypadají dobře v galerii, ale (jak už tu zaznělo) je tam problém řezu a u nudlí zvlášť. Navíc to trochu zkresluje dojem z fotky v náhledu. Mě stávající náhledy nevadí, ale pokud by byla toha po modernosti tak ok (je fakt, že udaný příklad vypadá dobře). Jinak bych se docela přimlouval za tmavé pozdí, případně možnost uživ. volby pozadí. Komenty jsou v poho, stávající bodování mi přijde nadbytečné a rozhodně bych se nezatěžoval něčím jako "nechci kritiku" - pak by to dopadlo jen tak, že remcal by si to nezapl aby nevypadal blbě a stejně by prudil za kritický koment. Na rozšířenou kartu nemám přímý názor, ale třeba zmíněné série by mohla řešit elegantně. A co se týče VYPNUTÍ zoo - tak to ROZHODNĚ NÉÉÉÉ!!! (nebo vám to tu někomu připadá už fak tolik zlý?)
21.3.2012 22:23
podněty a vypnutí
doprčic, žuchlo mi to kvůli uvozovkám a neuhlídal jsem formát - tak ještě jednou (sorry):

Ahojky vespolek, tak jsem 3 dny nenakoukl a koukám, že jsem málem mimo.... no snad to nebude tak horké .o)

Ad. Hugo:
1) limit je v pohodě, když se zaváděl, tak mi přišlo, že by mohl občas vadit, ale aspoň u mě je naprosto dostatečný...

2) čtverce vypadají dobře v galerii, ale (jak už tu zaznělo) je tam problém řezu a u nudlí zvlášť. Navíc to trochu zkresluje dojem z fotky v náhledu. Mě stávající náhledy nevadí, ale pokud by byla touha po modernosti tak ok (je fakt, že udaný příklad vypadá dobře).

Jinak bych se docela přimlouval za tmavé pozadí, případně možnost uživ. volby pozadí.

Komenty jsou v poho, stávající bodování mi přijde nadbytečné a rozhodně bych se nezatěžoval něčím jako "nechci kritiku" - pak by to dopadlo jen tak, že remcal by si to nezapl aby nevypadal blbě a stejně by prudil za kritický koment.

Na rozšířenou kartu nemám přímý názor, ale třeba zmíněné série by mohla řešit elegantně.

A co se týče VYPNUTÍ zoo - tak to ROZHODNĚ NÉÉÉÉ!!! (nebo vám to tu někomu připadá už fak tolik zlý?) Aspoň pro mě je to tu takové fotonetové "doma" a nemyslím, že bych něco podobného hnedtak našel někde jinde....
21.3.2012 22:28
Podněty...
Já sem šla, protože se mi líbil styl komentářů a humoru před těmi x lety, to se tu i kritizovalo, podle mě slušným způsobem..a taky to byla cesta, jak se učit fotit...Teď tu prostě zůstávám, protože je to taková moje fotojistota, když je třeba. Nerušit. Limit je OK, náhledy nevim, mně se ta rozmanitost náhledů v galerii líbí...
21.3.2012 22:32
Záněty
Foťánku a ty seš ztracenej? Když my ne?
21.3.2012 23:35
podněty
já jsem byl ztracen už dávno,
ale hned se mi ta diskuze líbí.
Konečně má hugo z čeho vybírat
:))))))))))))))))))
Stačilo šlápnout a jedeš

22.3.2012 14:39
Poděměty...
Já se asi přimlouvám k velikosti fotek v portrétu na 300kb, strašim i jinde a předělávat fotky na dva formáty je wopruss, proto to někteří cpeme do krajiny...
už to tu někdo psal, tak se taky hlásím že by to bylo gůt:-)
Jinak jak se tu mluvilo o fb, tak fb nelze srovnávat s klasickou galerií, kdo fb nemá asi si to těžko dokáže předdstavit. Lidi tam sou a budou ale stejně rádi pujdou vložit fotku i do normálních galerií.
Určitě nic nevypínat ani nepřepínat, ale vylepšit, ted budou velikonce tak co třeba náká velikonoční výzdoba? Hm?? bané to je žert, ale mohli by jste dát novou šokující výzdobu co treba grafity? :-)) (asi jsem se načuchala hodně dezinfekce v nemocnici a plácám:DDD)
22.3.2012 17:56
Podněty...
Náhledy, pokud se budou vykreslovat celé fotky a ne ořezané paskvily jako na fejbůůkůů, tak jsem pro, ale jinak to je děs, vidět jenom půlku náhledu fotky. Bodování určitě ne, toho jsme si snad všichni užili jinde dost a myslím,že to za to nestojí. Limit je dostačující, pro cykly nebo série by spíš mohla být zvláštní kolonka. Velikost v kb? Nevím mě bohatě stačí 200. Funkce jak to vidí jiní se spíš využívá k tomu aby si tam autor vložil ještě pár svých fotek, tak spíš jen nějak vhodně přejmenovat (např. mé podobné výtvory), než rušit. A vypnout fotozoo? to by byla škoda.
22.3.2012 18:41
Re
Ačkoli jsem tady už hafec let, tak vzhledem k mé působnosti tady v posledních měsících je mi vcelku jedno na čem se většina shodne. Osobně mám tohle prostředí opravdu rád, samozřejmě jsou i věci které mě štvou, ale všechno je to věcí názorů. Co se líbí jednomu,nemusí sedět dalšímu atd. Jinými slovy,smířím se se vším. Ahoj všem
23.3.2012 08:09
Podněty
Ještě bych měl drobnost, a to, aby se dalo přecházet z jedné fotky na druhou.
Otevřu si fotku a kliknu na tlačítko vpřed-vzad a otevře se mi následující/předchozí fotka.
Velikost do 300kb, což už je téměř standard všude.
Co se týče limitu, je mi to jedno, toto mi vyhovuje.
23.3.2012 21:23
Jetě podnět
Napadlo mě to kdysi - možnost vyhledat fotogalerii uživatele už nějak...z homepage. Jde třeba o to, že moje máma, když se chce kouknout, co jsem nafotila, a v tomhle webu se nevyzná a v hlavní galerii na 1. straně zrovna nic nemám, tak leze přes linnk, co jsem jí radši poslala mailem, protože mě nijak nenajde. Registrovat se kvůli tomu, když nefotí, nemá smysl...
23.3.2012 22:01
Podněty
- Krokování přes otevřenou galerii (viz itomasek) by mohlo být fajn i když mě osobně tak úplně nechybí. Každopádně by se hodily větší ovládací prvky krokování (přes galerii, uživatele i kategorii).
- Dále by mi přišla fajn notifikace nepřečteného komentu někde v galerii uživatele - mohla by se chovat podobně jako se chová notifikace nepřečtené PMky (zčervenalá ikonka nahoře v menu stránky).
- Díky za opravu chybky s uvozovkami v komentu - ještě ve středu jsem si na ní rozbil hubu asi 3x.... :-[
24.3.2012 01:38
Hugovi
Já bych od základu změnila design webu.
Celkový design je značně zastaralý a odrazuje nové příchozí
a to je myslím hodně špatně.
Nezajímavá úvodka, fleška s medovinou v hlavičce ...
Já vím, že ta fleška v hlavičce třeba živí fotozoo
( ale kterého fotografa medovina zajímá a klikne na ní.. )

My tu teď potřebujeme atraktivní web, atraktivní fotogalerii,
která sem přitáhne lidi, nové tváře, které budou aktivní
a bude se jim tu líbit. Ať to tu znovu ožije. Pak klidně dám
odkaz na fotozoo na své shopy, zasponzoruji nějakou soutěž..

Anebo můžeš pro nás pár skalních vymýšlet nové limity fotek,
nové náhledy, nové...
Ale bude to naprd, protože tu vládne ponorková nemoc...
24.3.2012 02:42
design
super nápad, atraktivní web,
pošli nějakej návrh jak by to mělo vypadat,
rád bych se podíval,
díky,
nebo to dej jako foto, ať to vidí všichni,
jo to by bylo fajn.
26.3.2012 22:08
design
To je fakt, možná by to asi třeba pomohlo, jen by to chtělo nějaký ten návrh Moni. Určitě máš něco v hlavě, když o tom tak píšeš. Ukaž co máš, nenech se prosit.

27.3.2012 11:52
design
Jen si štěknu tradice ale také dělá své. Kdyby mercedes, leica, nikon atd.... neustále měnili nevím. psovi líbí tak jak je. není tam žádný grafický úlet aby se muselo něco měnit na úvodní straně. u vniř, ať je co koliv hlavně chlívečky na obrázky. Myslí pes ve vší úctě k broučkovi, že člověk kterého od fotzoo odradí pouze design úvodní strany, asi velkým přínosem stejně nebude.
Jen štěkám abych štěkal.
Dělejte co uznáte za vhodné, hlavně ne hádky, a jiné pruzení. obrázek je to oné na co se má koukat ale design? to je čistě značka,
a věc toho, či onoho provozovatele ,původce.Já třeba poznám dle stylu na netu jinou jejich práci. no .
28.3.2012 00:20
design
Nějaká menší úprava by asi neuškodila, ale myslet si, že spásou pro zoo je nalákat sem stovky nových uživatelů, kteří přijdou kvůli atraktivnímu designu, je myslím iluzorní. To co vždycky tvořilo zoo jinou a svým způsobem (alespoň pro mě) atraktivní, jsou lidi a jejich přístup, ne nějaký xicht stránky. Ten stávající je sice jednoduchý, ale účelný a v zásadě dostačující. Bez kontinuity a návaznosti na stávající užívátka to nově příchozí nezachrání, maximálně mohou vytvořit něco úplně jiného - a bude to ještě fotozoo?

Mě osobně přijde, že postup, který tu naznačila anemone, bych volil pokud bych chtěl uvažovat obchodně, ale nezdá se mi úplně vhodný pro komunitní web typu fotozoo. Chceme-li budovat fotozoo pro fotozoo ať už to dopadne jakkoliv pak to může být úspěšná cesta. Chceme-li však budovat fotozoo pro nás zvířata (což doufám), pak je myslím na místě model jiný.....
28.3.2012 08:50
design
jak píše Ondra, nějaká menší úprava... třeba mně osobně by se líbilo černý pozadí (kdyby to šlo uživatelsky zvolit, bylo by to fajn) a k tomu nějak doladit ostatní... tady jsem si dovolil malou ukázku :)

http://www.fotozoo.cz...

je to jen narychlo obarveno v malování... ale takhle nějak bych si to dovedl představit
28.3.2012 13:59
černý design
Pro zhasnutí pozadí bych také hlasoval.
28.3.2012 16:08
Cerne pozadi
Podle mne jsou dve ruzne zalezitosti. Design celeho webu vcetne nahledu v galerii - zde me osobne je jedno, zda bily ci cerny podklad. Pokud jde o podklad fotografie, ktera se rozklikne, pak zde by pro mne bylo optimalni mit moznost zvolit si barvu podkladu (treba jen cerny/bily nebo odstiny sedi), nejlepe dynamicky u konkretni fotografie. Autor totiz sam definuje, jak chce fotografii prezentovat a kdyz mysli, ze na bilem podklade, tak asi ma nejaky duvod. A ja mohu chtit ji shlednout na cernem podklade a vyhovovalo by mi, kdybych mel moznost si to pro sebe, jen pro tu jednu fotografii a klidne jen docasne, zmenit.
28.3.2012 21:03
design/pozadí
Černé, nebo lépe volitelné (v profilu, odstíny šedi) pozadí webu by bylo super, taky už jsem ho tu navrhoval. A varianta nastavitelného prezentačního pozadí fotky - autorova (existuje nyní) i variantně divákova - by byla nekompromisní....
29.3.2012 11:42
pozadí
c0c0c0/ pokud chce někdo jinak,mohlo by individualně dle volby uživatele. Ale neutraní šedá je pro foto, hlavně barevné to nejlepší.
29.3.2012 15:54
galerie
1/ upravena na prijem do 350k, prosim odzkouset
2/ chat upraven na historii 7dnu, dele nema smysl a zbytecne to zere data


TOPlist