v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

15.12.2005 12:19cetlyk 
Tema mesice
Tema mesice nefunguje :(
21.6.2006 14:59
Sol - Tema mesice
na srpen navrhuji, "chytati lelky" :))
21.6.2006 16:12
náměty na téma měsíce
Reg - eviduji:))) Ještě příští týden můžete podávat návrhy na srpnové téma, ať máme z čeho vybírat:)
26.6.2006 22:18
Téma měsíce
Jen chci připomenout, že máme ještě pár dnů pro podání návrhů na srpnové téma měsíce. Zatím to podle ankety vypadá, že v červenci se bude fotit "z podhledu". A co srpen? :)
27.6.2006 09:02
Temata
V tematech mesice, ne setkanich, je mala navstevnost. Neslo by ty snimky prece jen zobrazovat v hlavni galerii?
27.6.2006 10:05
témata na srpen
navrhuji
letní rozjímání ;-)
27.6.2006 10:20
Téma na srpen
Já navrhuji téma "lenost" a to určitě vyhraju, protože jsem v těch vedrech línej jít něco vyfotit, takže fotku nepřidám.
27.6.2006 11:59
Téma na srpen
Pár nápadů na téma na srpen:
1. Cestou necestou
2.Na čekané
3. Rodné širé lány
.
.
.

27.6.2006 22:01
Témata měsíce
...také bych se s dovolením přimluvil,aby fotky do tématu měsíce byly viditelné v normální galerii.Nejen ,že je málo příspěvků,ale hlavně ta návštěvnost pokulhává.
28.6.2006 00:00
re: Témata měsíce
provedeno ;)
28.6.2006 00:02
Re:fish
Jsi nejlepčí, díky.
28.6.2006 10:45
Díkes Rybko :)
je to takhle lepší.
10.7.2006 23:29
návrhy na téma měsíce
skoro půlka července je pryč,srpnové téma vypadá napůl odhlasovaně, a co fotit v září? hlídáme navržená témata, která nebyla dosud nabídnuta v anketě, ale kdyby někdo měl něco nového... díííky;)
11.7.2006 14:45
září - voda (vody)
Doufám, že do 9/06 začne pršet. Pokud nepřijde babáč, mohlo by být příjemně zamlženo až rousavo.
11.7.2006 16:13
náměty - cygnus
Díky moc, ze tvého příspěvku si poznamenávám hned dva nápady;) BTW zamlženo až rousavo... to je nádherný, a jistě by to byli i nádherné snímečky:)
12.7.2006 14:39
TM-září
téma:
- začalo péršať
15.7.2006 08:32
navrhy na tema mesice
podle meho nazoru, kdyz si kazdy sedneme, a vzpomeneme si, co nas kdy zaujalo, tak par temat dame dohromady, co rikate? nebo je to nepopularni a zrusime to? :)

- odlesky
- ve stinu
- umeni prepalu [moje oblibene :)]
- za ruku me vem
- domov
- podpora [nekoho, neceho - ve smyslu zivotni druh]
- na krku viseti
- na ulici
- nocni chodec
- kniha / v knize
- dlouhej kour
- v rychlosti / v pohybu
- za rohem
- hudba
- divej se mi do oci
- na ceste
- po desti / za deste
- prst
- moje mila / muj mily
- kompjutr a jeho kousky

prispejte taky :D

23.7.2006 14:05
nic?
ani pismenko?
23.7.2006 14:32
návrhy
jéé, to je návrhůůůůů:))) všechno zaznamenávám, díky:)
já mám taky ňáký v záloze, ale upřednostňuji vox populi;)
23.7.2006 15:22
návrhy
Už jsem psal, ale zopakuji:
1. Cestou necestou
2.Na čekané
3. Rodné širé lány
23.7.2006 15:40
návrhy
Ivane, o prvním se zrovna hlasuje na srpenec, druhé dva jsou v záloze;) díky:)
23.7.2006 15:43
Návrhy
Z hugowin se mi nejvíc líbí Noční chodec, Na cestě a Umění přepalu...
23.7.2006 15:56
návrhy- The Bear
protože teď bude zřejmě v "akci" cestou-necestou, téma Na cestě si uschováme pro Indy;)
23.7.2006 16:14
Návrhy - Ota
Líbí se mi to "Umění přepalu... " to je konečně parádní téma :)))))
Pár nápadů:
- lány, pole, políčka
- fotografové a fotografie
- dálky a vzdálenosti
- dřevo a jeho proměny
- malé maličkosti
- za plotem
- stroje a stroječky
25.7.2006 09:26
Prosba-pro clown
clown:děkuji za včerejší rady a trpělivost.Teď se projevím jako nevděčník.S podaným prstem Ti budu chtít utrhnout ruku.Ale vážně - tvůj návod na postup je v jakém programu ?Mám ZME 6,Corel,Camedia Master.To asi není ono.Nezlob se,že otravuju.Díky.dada.
25.7.2006 10:25
re: prosba
hups :)
je to pro photoshop
priste si zaloz svuj thread prosim :)
30.7.2006 21:32
červencové téma končí:)
Chci jen připomenout, že zítra červencové téma měsíce končí, tak pokud máte ještě něco "z podhledu", co byste chtěli přidat, je nejvyšší čas;)
7.9.2006 14:15
Temata (prepal)
Clowniku proc uz nejsou fotky z tematu v hlavni galerii?
10.9.2006 08:15
re" temata
jsou :) jen tam nikdo nic mnoho nedava, vubec na ty temata nejak pecete :)
10.9.2006 16:35
temata
Ahoj, jo to je good tema na podzim,už se těšim na ty fota :)
10.9.2006 23:57
ziobrazení témat
..tak teĎ se například Tématovky bv hl.galerii nezobrazuje. Je vidět pokud se nachází na první stránce. Jakmile se posune na druhou a další stranu tak vidět ,není. Musí se hledat jen přes témata. Viz moje "na špacírku u rybníka"
10.9.2006 23:59
.clown.
teď se tvoje fotka "cesta v přepalu" posunula a rázem zmizla. Najdeš ji už pouze v tématech.
11.9.2006 00:03
re: temata
je to rozbity :(
11.9.2006 00:05
re.
Jasně,že je. Jen když si byl hubatej co? :)))))))
11.9.2006 00:08
re.
JA? se me asi zdas :))
11.9.2006 00:12
re.
dělá to fakt nějaký lumpárny.
2.10.2006 14:37
nové téma
bylo nastoleno. Dávám, pokud by mělo zůstat nepovšimnuto.
30.10.2006 20:21
Náměty na téma měsíce
Tož jen tak na okraj. za chvilku končí měsíc a bude vyhlášena nová anketa, kde se bude vybírat téma na foto v prosinci. Zatím se nově ozval jen Lojzík, jinak do ankety zařadíme dříve navržená témata, o kterých se dosud nehlasovalo.
Jestli má někdo nápad na to, co fotit vprosinci, posílejte pls.PM, DÍKY :)
Sol
1.12.2006 13:05
nové téma
na prosinec se urodilo.
1.12.2006 18:01
téma
vzal jsem na vědomí;)
19.1.2007 22:21
Téma měsíce - návrhy?
Z loňska pomalu docházejí, tak jen kdybyste někdo měl nápad,můžete poslat PM... Nic nevyhazujeme do koše, na fšecko se dostane;) Díííky = ďakujeeem :)
2.2.2007 10:30
Téma měsíce
V anketě na únor zvítězilo téma "Za ruku mě vem", ale šuplíček ještě nemá... žeby admini hlasovali pro "Lenost"? ;) :D
2.2.2007 12:04
tema
:))) Hlasuju taky pro lenost
2.2.2007 12:36
Dvě témata?
Jen mi tak napadlo, když rozdíl byl dost těsný, co kdyby se na únor vyhlásila obě témata? Co na to ostatní? ;)
2.2.2007 14:54
tema
no tak jsem trosku zaspal, no :)
10.2.2007 23:29
Měsíční téma - nikoho nic nenapadá?:)
Je mi líto, že nikdo nedává žádné návrhy. To opravdu nikoho nic nenapadá, nebo je to jen ve stylu "dyk von někdo něco vymyslí..."?
Smutné Sol:(
11.2.2007 07:43
Měsíční téma
Tak něco vyštěknu:"Pastva pro oči" Pro každého to znamená něco jiného.Universalní pro všechny, v tisících variant hafff.
Třeba ještě zahafám jinou kravinu no.Dyť jsem jenom pes hafff

24.2.2007 16:57
Měsíční téma - šuplíkofka
Při prohlížení posledních fotek mne napadlo jedno téma:

ŠUPLÍKOFKA aneb co všechno v šuflíku nenajdeme.

Vkládat by se mohli fotky ze šuflete minimálně 3 roky staré.
Co vy nato milá zviřátka ?
24.2.2007 17:18
šuplíkowky
No jo, ale kdo definuje "nešuplíkovku"? Co to je?

Měřítkem klasického fotografování žádné šuplíkovky nejsou, měřítkem eletronicko/internetových presentací kromě akcí mám samé šuplíkovky (a do akcí je občas přimastím také).
-----
Takže čas - ne "do", ale "od-do".
24.2.2007 17:24
šouplíkowky
No spíše jsem to myslel, jako fotografii ne mladší 3 let...
Asi tak....
TAková "archovní" uzrálá. Aspoň by nás to donutilo probrat se archivem a zjistili bychom, jaké že "skvosty" jsem to fotili...
:)

Je to jen úvaha, momentální nápad.
Když nebude, nic se neděje.
24.2.2007 17:32
šuplíkovky
tak to su zase bez tématu...tak dlouho nefotím :D
24.2.2007 18:34
šuplata
Nazval bych to spíše krabicovky. Než všechno oscannuji - to abych už pomalu začal a Hugo přidal winchester.
24.2.2007 20:26
šuplíkowky - anketa?
Koukám, a myslím si, že dost zdejších užívátek by to vyřadilo z možnosti vložit snímek (včetně mne). Jako námět na téma měsíce to samozřejmě eviduji, ale napadla mne možnost udělat ňákou anketku "jak dlouho fotíš?" - myšleno dohromady analog i digitál.... a podle toho se pak rozhodnout o hranici 1-2-3 roky... co na to admini? :)
24.2.2007 21:00
re: admini
sama ses admin, sak si anketku udelej :)) tu moji s NT klido premazni, vysledek uz je jasnej po-st-pa :)
24.2.2007 22:46
Šuple
Šuplík nemám ani tři roky starej. :( Předtím sem foťák snad ani pořádně nedržel v ruce. Ale pokud toužíte po nějaké rozmazané krajině s horizontem a sluníčkem v prostředku,či nějakou přepálenou osobou s červenýma wočima ,tak to bych vyhrabat mohl :)))))
25.2.2007 08:12
Šuple
Tohle téma se mi zdá hodně zajímavé, v nějaké podobě by se určitě mělo ralizovat, jsem docela zvědavá na vaše fotoprvotiny a co se z vás vyklubalo :-)
25.2.2007 09:13
šuple
Ono dost záleží na tom, jestli budeme to šuplíkovské téma brát jako legraci (jak píše lojzík), nebo budeme chtít vkládat fotky ze svých začátků, o kterých jsme přesvědčeni, že už se nám povedly... :)
Pro první případ by možná stálo za zvážení šoupnout to do bláznivého dubna a vyhlásit současně i téma měsíce (jak probíhá dosud). Druhý případ, t.j. prezentovat co nejlepší začátečnícké fotky, by mohl časovým omezením (byť jednoho roku) některé autory předem vyloučit, navíc by podle mého názoru musel být zachován exif a někdo by musel u každého vloženého snímku kontrolovat datum pořízení...
Dále: pro někoho, kdo fotí již několik let, by nebyl problém najít třeba rok starý, ale již velmi kvalitní snímek...
Chce to opravdu pouvažovat, ale jako téma si myslím, že to stojí za diskuzi, jistě společně najdeme to pravé řešení :)
25.2.2007 09:20
šuple - P.S.
Ještě prosím všechny, aby se vyjádřili co nejdříve. Za pár dní bude vypsána anketa na duben, tak potřebuji vědět, zda zařadit šuplíkovské téma do možností hlasovat o něm, nebo zda se bude vyhlašovat jako sólofka, DÍKY :)
25.2.2007 09:34
šuple
Hmm, myšlenka to opravdu není špatná. Konkrétně to asi bude dost záviset od každého uživatele. Za sebe mohu říct, že jsem kdysi na základní škole fotit, navštěvoval jsem i fotokroužek, pracoval jako černokomorník :))). Jenže, ačkoli se mi někde u rodičů válí ještě leštička, misky a možná i něco jinýho, např. analog tam určitě nenajdu a starý fotky z té doby asi už vůbec. Zájmy se změnily a teprve v roce 2004 jsem se k focení vrátil s kompaktíkem. Takže jak dlouho fotím ? Sám nevím, počítat to od začátku bylo by to asi 25 let, pokud mám počítat začátek, potom pauzu a nynější pokračování bude to tak do 10-ti let, no a nebo až teď digitální éru - pak je to 4-tým rokem.
No takže co, jak dlouho? :))))))
25.2.2007 10:10
re:shadow
tak dlouhá pauza asi bude splňovat podmínky pro "promlčecí lhůtu" :))))
25.2.2007 10:34
šuplík-bláznivý duben

25.2.2007 10:36
šuplík-bláznivý duben
nějak se to poo... a odeslalo se prázdné.

Bláznivý duben by to mohl býti.
krásný den fšem
25.2.2007 11:03
šuple
Solitary - jo jo, úředně se tímto prohlašuji za postaršího začátečníka s dobou focení 3-5 let. Záruční doby už mi prošla :))))
25.2.2007 11:21
šuple
Kdybychom to bláznivé dubnové téma nazvali třeba "Ze dna šuplíku", nebude nikdo "diskriminován" a ti, co mají hluboká šuplata, by měli dost času prohrabat se co nejblíže ke dnu... ;)
25.2.2007 12:27
šuple
To by mohlo jít ;)
25.2.2007 20:02
šupl
joooo,sic mám teď nastřádáno dost nových věcí,už se du prohrabovat archívem :)
dobrej nápad,si myslim ;)
25.2.2007 21:54
šupl nešupl...
che když vytáhnu šuplovku budete se smát :-) ale proč ne :D:D:D
26.2.2007 07:17
šuple
a budou se počítat i fotky fotografických kojenců? (fotim ani ne rok...) (jo a případně nějaký kvalitativní posun nehledejte... neni...) :-))
26.2.2007 12:09
šuple bude sólo:)
Náš milý clown souhlasil a slíbil v dubnu možnost současně dvou témat. Tudíž šuplíkovky budou, a mimo ně bude bude vyhlášeno rovněž nové dubnové téma, o kterém se bude hlasovat v březnu. Protože zatím mám od vás jen dva návrhy, uvažuji, ze bychom doplnili do ankety dvě témata, která dříve dostala hodně vašich hlasů a nezvítězila pouze o chloupek;)

Pro Evu a ostatní: samozřejmě že se bude moct zúčastnit každý, záleží pouze na jednotlivých autorech, jak hluboko do svých šuplíků se zavrtají:))) Ti, co mají šuplíky zatím mělké, budou mít jednodužší práci;)
Všem děkuji a přeji prima den :)
26.2.2007 12:57
šufel
Solitary: vyřešili jste to tedy b¨ravurně.
Děkuji.

Hlubokosklon!
26.2.2007 14:14
šuple
itomasek: je to Tvůj nápad, a vypadá to, že se líbí, takže my ostatní díky Ti :)
26.2.2007 20:47
šuple
zkusím taky něco vyhrabat v šuplíku ze svých zenitovek :))) ... osmdesátá léta. to je snad dost hluboký šuplík :))))
26.2.2007 21:07
šuple?
Od kann by bodlo i něco aktuálního :)
26.2.2007 21:19
šuple
itomasek vymyslel zatím asi nejlepčejší téma v historii FZ, alespoň podle reakcí:))) Moc se těším na duben!!!!!!
27.2.2007 14:26
šuplik je zřízen
poněvadž to někteří nemohli vydržet :) udělal jsem ho trošku delší, abyste se mohli opravdu vyblbnout ....
27.2.2007 14:30
šuple
A bude na furt nebo nějak časově omezený (třeba 4/07 a pod.)?
27.2.2007 14:37
jak chcete :)
reknete si .... zatim je do kvetna, zmenit se to da vzdy
27.2.2007 14:42
šuple a doba
To stačí, nikdo asi nebude valit kila všelijakých starých fotek. Trocha kvality neuškodí.
Pokud by se termín nelíbil, mohl bys to nechat otevřené....
27.2.2007 15:46
šuple
Díky moc clownovi za pohotovost (i za návrhy v PM), super! :)
28.2.2007 07:27
šuple
Paráda!
Díky.


Ale ze to trvalo...
28.2.2007 13:31
RE:šuple...
By mi tedy zajímalo, kde se tam u toho mého příspěvku vzalo toto : " Ale ze to trvalo..."

Tohle jsem nepsal, nemyslel a nikdy neřekl.
:)
To jsem z toho jelen...
28.2.2007 14:05
Jeleni
nejsou špatná zvířata.
28.2.2007 14:26
Re:jeleni,RE šuple
Njn, srandičky, srandičky!
:))))))))))))))))))))
:):):)
1.3.2007 09:04
S větrem si hrál/a
je vítězné téma na tento měsíc, tak si přejme nejen dobré světlo, ale i dobrý vítr:)
1.3.2007 17:45
Proč hlasovat v anketě ? (zamyšlení)
Každý měsíc probíhá anketa se čtyřmi návrhy, z nichž to s nejvyšším počtem hlasů se pak vyhlásí jako téma v následujícím měsíci. Logicky by člověka napadlo, že každý, kdo se ankety zúčastní, dá svůj hlas tomu návrhu, jehož námět je mu nejbližší a pokud tento návrh bude vyhlášen jako téma měsíce (TM), přispěje svým dílkem, svým pojetím a ztvárněním, svou fotografií, kterou chce potěšit i ostatní. Jenže ono je to všechno asi úplně jinak :(
Počet zvířátek – užívátek, která přispívají do vyhlášeného TM, je vždy výrazně nižší, než počet hlasů, které získal námět v anketě. Nejhůře ze všech dosud vyhlášených TM dopadlo téma „Barevná zima“. V anketě získalo 38 hlasů, což je rekord za celou dobu fungování této sekce, ovšem po jeho vyhlášení se aktivně zúčastnilo svým snímkem pouhopouhých 6 (!!!) autorů, což je necelých 16%. Když už jsem u statistiky, největší úspěch mělo dosud TM „Umění přepalu“, kterému k vítězství v anketě stačilo „jen“ 28 hlasů, ale aktivně přispělo 23 autorů, tj. něco málo přes 82%.
To mne nutí zamyslet se nad tím, proč vlastně v anketě hlasujeme, když ne proto, že bychom se takového TM chtěli zúčastnit? Jaké důvody nás vedou k tomu označit jedno ze čtyř nabídnutých námětů? Má vůbec taková anketa smysl? Splňuje svůj účel?
Netvrdím, že by se TM měli zúčastnit všichni, kteří pro to téma hlasovali, to nepovažuji za reálné z různých důvodů. Na druhou stranu se jej ale zúčastňují i ti, kteří hlasovali pro jiný návrh, nebo nehlasovali vůbec. FotoZoo je zde pro radost z fotografie, a TM by k tomu také mělo svou podstatou přispívat, ovšem jak se zdá, asi někde něco děláme špatně... Jak to vylepšit? Co udělat proto, aby byl větší zájem o účast v TM, nejen v anketě?
Na závěr se přiznávám, že v anketě TM nehlasuji, a to z jednoduchého důvodu: vzhledem k tomu, že mi jen zřídka někdo posílá návrhy, doplňuji je svými vlastními, a pak by to vypadalo, jako když poslanec hlasuje o výši svého platu :)))

Dočkáme se ňákých reakcí na toto zamyšlení?

Předem díky za každé slůvko :)

1.3.2007 21:07
Návrhy...
Sám se spíše návrhy nechám unášet...a pak se rozhodnu, zda - li se účastním nebo ne...Vili
1.3.2007 22:23
Témata
Totéž jako Vili - když mi téma nesedí, necpu tam za každou cenu nějakou fotku. Spíše čekám, co na to podvědomí.....

Současný ŠUPLYK a bývalý PŘEPAL beru jako výjimku, jde spíše o komično a srandovno.

Statisticky bych účast určitě neviděl - mimochodem, už Ti někdy přišla k vyplňování tlustá obálka od špidlounů ze Statistického úřadu? Zaručuji Ti, že na čtrnáctidenní vztek a zkažených pár hodin života stačí.
1.3.2007 22:34
Témata
Díky za první reakce:) To je to, na co se ptám ve svém příspěvku, tedy jestli anketa jako taková má smysl...

počkáme na další ohlasy :)

P.S. Statistika je přesný součet nepřesných údajů, řekl kdysi kdosi moudrej;)


1.3.2007 22:41
statistika
Vzhledem k tomu, že jsem absolvoval zkoušky z několika druhů statistiky, dovoluji si malinkou opravu:
"Statistika jsou přesné výsledky z nepřesných čísel".

A téma určitě smysl má - alespoň, přinejmenším, nutí zauvažovat a poté je i velký inspirovník, jak problém uchopili jiní (nasávání kreativity).
1.3.2007 22:54
Témata
cygnusi, omlouvám se za nepřesnou definici statistiky, máš určitě pravdu:)

1.3.2007 23:40
Témata
co se týče ankety... hlasuju obvykle pro téma, na které mám nějaký nápad... bohužel často se mi stane, že i přes všechnu snahu se mi nepodaří vytvořit dílko hodné veřejného vystavení... proto radši pak volím variantu neuveřejnění... tak asi tak za mě..
2.3.2007 07:22
Statiska
No já se tedy učil, že statistika jsou podstropní údaje (v ruštině je na to krásné slovo). To znamená, že když se vyplňují statistická data, tak kam se díváme?
Ano, správně : na strop!!!
:)

Co se týče témat, nelze než souhlasit s Vilim.
Těch nápadů je taky hodně, ale realizace pokulhává....
2.3.2007 13:40
statistika okenní
Nechci odklánět hovor od hlavního tématu, pouze dva vzkazy:

a) Sol., nemáš se za co omlouvat, berme to jako krajové varianty,

b) Ivane, u nás na východě to byla "metoda pravého horního rohu" - to se čučelo nahoru do okna a vymýšlela čísla, u výslechu jsme jsme se pak bránili odborným termínem "kvalifikovaný odhad".









2.3.2007 13:59
od statistiky zpět k tématům:)
statistika mi posloužila pouze jako prostředek, hlavní myšlenka tkví v otázce proč se tak málo autorů aktivně zúčastňuje Téma měsíce, v čem je zakopanej (sorry psisko) problém? Jeden názor (získán mimo tuto diskuzi) je, že témata jsou "příliš umělecká"...
2.3.2007 14:08
Témata měsíce
...no a já když si myslim,že má fotka stojí za prdlajs,tak ji prostě taky nedám. Ale budu se snažit jo?
2.3.2007 14:09
umelecká témata
Vzpomenu-li si na asi na výtvarně nejúspěšnější noční téma (bez mé účasti, nejsem akční fotograf a rychlofotky mi nejdou) na nejmenovaném konkurenčním serveru, bylo duchovního rázu. A vznikly krásné kreace.
--------
Konkrétní, popisná témata (např. hodinky, řetěz, masochista, tužka, radium, Temelín, Paroubek & co. .....) bych nedával. Tak, jak je (občas) zadáno, podporuje určitou volnost myšlenky, a to je dobře.

Mimochodem, losuje se ze čtyř témat. Co se stane s těmi třemi neúspěšnými - půjdou do dalšího kola v budoucnosti nebo propadají navěky? Pokud propadají, některých je škoda.

P.S. Už čtyři dny mám fotku do posledního tématu, ale vyplácal jsem si limit v euforii ŠUPLYKA. Takže snímkem téma (dnes) nepodpořím.
2.3.2007 14:15
témata
Jako info pro všechny: témata - pokud někdo pošle návrh - všechna uschovávám a snažím se pak vybírat taková, aby v těch čtyřech byla možnost uplatnit od makra přes krajinu po reportáž, co nejvíc. Témata, která již byla zveřejněna a nevyhrála, mi slouží jako rezerva a časem na ně opět dojde, nejdříve na ta, co jim "vítězství" uniklo tzv. o chloupek;)
2.3.2007 14:55
cygnusovi
byl zdvihnut limit na 6 :D ...

... a ted se tesim na obrazek
2.3.2007 15:17
Clownovi
Mne nenachytáš.
8.3.2007 20:57
umělecká komise
bude sdělovat své hodnocení i ostatním, nebo jen vítěznému autorovi?
a funguje už teď (se ptám,zda hodnotila snímky z minulého téma měsíce), nebo až od teď?
blbý dotazy, ale moje vlastní;)
8.3.2007 22:41
umělci
Jsem zvědav na umělce - tedy na osoby, kteří se za ně prohlásí. Nebo (možná) budou konat v konspiraci a utajení. ....

Čistě vážně vzato - měli by své usnesení sdělit asi vítězi, aby zaslal tisknutelnou variantu. A vybírat takové kousky, které lze natisknout..... takže od fčil všechno v CMYK.
2.4.2007 12:18
PASTVA PRO OČI
je nové téma na tento měsíc, šuplík je otevřený, můžeme senavzájem "krmit" :)
2.4.2007 22:12
Téma měsíce
Nejde mi hlasování, jsem pro kohouta a kohout stávkuje. :))
3.4.2007 08:09
Kohout
Taky se připojuji : kohout nefunguje!
Ještě nevstal!
a to už je slunce dávno venku v tuto dobu.
:))))
3.4.2007 12:52
re: kohout
me normalka funguje :) jeste jdu zkusit ie, jinak zlata rada je: pouzivejte firefox :)
3.4.2007 15:14
re: kohout
Zlatá rada nad zlato, firefox používám už několik let. :)))
3.4.2007 15:15
re: kohout
... a kohout stále nic... má nějak tvrdej spánek :)))
7.4.2007 12:51
Téma měsíce - PASTVA PRO OČI
Jen připomínám, protože zatím nikdo nepřispěl, a přitom jsou v galerii za první dubnový týden fotky, které by se tam docela hodily ;)
7.4.2007 13:08
Pastva
Dá psisko až to zpracuje.
7.4.2007 14:23
Pastva
Zajímavé téma ,ještě jsem nic nedal,ale přemýšlím ;)
Pastva pro oči může být pro každého jiná,tudíž tam patří jakákoli fotka. Pro mne je například pastva pro oči kus cetlykovo uzenýho a vegoš by se wotřás :) I pěkněj ženskej aktík může být pastvou pro oči,ale co pro takovýho gaye? Pro cygnuse může být pastva pro oči starej ,desaturovanej,natónovanej barák a pro whispiho naopak teple barevná,prosluněná krajinka.Clown si i na přepalu užije,hlavně dosti kontrastu :)) Taky na srdíčko každého z nás bych neměl zapomenout. No hodně bych vás mohl jmenovat...
Zajímavé téma,zajímavé....tak tedy dávejme ;)

Všem přeju klidné a milé Velikonoční svátky. L.
7.4.2007 19:34
Témata
Vítězná fotka z témátka "za ruku mě vem" byla po pečlivém výběru vybrána........http://www.fotozoo.cz...
na "s větrem si hrál(a)" se pracuje.

Pastva... asi nestíham :)


TOPlist