v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

3.11.2006 21:54cetlyk 
Fotoškola, prázdniny...
Vzhledem k možnosti přidávat upravený snímek ke snímku, jeví se mi fotoškola jako zbytečnost. Noční téma je na pováženou, udělejte anketu a podle zájmu se uvidí ;) Jinak vám pánové uděluji prázdniny :)))) A koukejte fotit !!!! Že jo fishičko? Pěkný víkenkend lidičky ;)
3.11.2006 22:02
Fotoškola..
no taky mě to vrtalo hlavou včem by se měla lišit nová záložka ,fotoškola, od současné možnosti ,,jak to vidí jiní,,...
osobně jsem pro NT, dny se krátí, tak aspoň večer občas něco pofotit..
3.11.2006 22:12
Fotoškola..
V čem se liší..., hlavně v tom, že bude mít vlastní kolonku a nebudou se muset upravované fotky hledat různě po galeriích členů v zoo. Což je myslím velké plus. A daj se tam i dávat fotky u kterých by autor sám chtěl pomoct s jejich úpravou.

Co se týče NT už jsem to zažil a je to dobré jen do té doby dokud se tomu " moderátor" dostatečně věnuje, jinak to jde k šípku. I to si dobře pamatuju.
3.11.2006 22:19
Fotoškola sólo?
Nač? Probíhá přeci u fotek. Je pohodlnější sledovat, co básník chtěl říci přímo u něčí fotografie, nežli chodit do odtrženého souboru.

Navíc ti, co vstoupí do f-školy zase neznají originál. A nebudou se s ním zřejmě ani moc hledat.

Zvláštní fotoškola mi příliš neschází (s výjimkou modifikace kannova tvrzení - mohly by se občas vyskytovat kvalifikované postupy úprav).
3.11.2006 22:22
prázdniny
Až si pěkně vodpočinete a to teda si vodpočiňte, ať se neponičíte, tož asi NT nebo tak něco-ale ja písá kann, bude to pro moderátora řehole.
Při možnosti vkládat foto ....jak to vidí jiní, je FŠ asi zbytečná. Stačí přeci u fotky zaškrtnout žádám o radu a slušňáci zde mezi náma poraděj :-)) , mně už to tak párkrát zafungovalo
3.11.2006 22:24
Fotoškola..
no mě přijde právě fajn,že upravená fotka se autorovi objeví hned u snímku -srovnání je zřetelné ihned ,,před a po.,, nemusíš psát ,máš to ve fotoškole..,atp...
3.11.2006 22:33
Fotoškola..
Ale ve fotoškole by to bylo vše v jedné kolonce a to hlavně pro ostatní účastníky, ne pro majitele fotky, pro toho to je samozřejmě jednodušší rovnou u jeho fotky.
4.11.2006 00:40
Fotoškola
ad 1) první pomoc je přímo u fotek
ad 2) do poznámky u přidaneho snímku se dá dát popis jak k úpravě došlo
ad 3) pokud bude fungovat seriálek postupů a fíglů ve fotoshopu ( a nemusí se dřít jen clowník :-) ), tak to by byl ten vyšší stupeň, může být dtto o zoneru a jiných programech.

4.11.2006 00:53
škola,úpravy
Fotoškola je podle mne nejlépe vyřešena tak jak je. "Jak to vidí jiní"
Co by bylo opravdu ku prospěchu je pokračování v již začatých postupech úpravy fotografie. Rozdělil bych záložku Adobe Photoshop a záložku Zoner,to jsou asi nejpoužívanější softíky.
Kdo by měl pocit ,že se chce podělit o zkušenost ,nechť jí clownovi sepíše a ten by ji mohl jen šikovně umístit a případně roztřídit. Autorovi článku pak můžeme zatleskat :)))
4.11.2006 01:16
Fotoškolka.
V pořádku,skláním se před většinou a už ji teda taky nechci. :)
4.11.2006 13:22
psisko 2
Chceš naznačit, že mi opět nedorazí zásilka?
4.11.2006 16:45
psisko
cygnus ???Nic není takové jak to vypadá.Neboj.Jen špička ledovce prý.
28.12.2006 11:51
NT
Chtěl bych se prosím zeptat,jak je to s tou anketou zda NT ano,či ne ??? Uvažuje se o tomto sportu ??? Děkuji Vili
28.12.2006 17:27
re: NT
ja v to pevne doufam :) jen jsem to nejako nestihnul udelat :)


TOPlist