v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

2.5.2007 16:51Solitary 
NOVÉ ZOOTÉMA!
Tak měsíc se přehoupnul a v anketě na květnové focení si získalo nejvíc přízně KAMENÍ :) S chutí do toho... :)
1.6.2007 13:14
Po kamení KOŘENÍ
je vítězné téma na červen, tak s chutí do toho. Uvidíme, co všechno se do tohoto tématu dá zahrnout ;)
1.7.2007 09:12
KOUZLA S VODOU
jsou tématem na první prázdninový měsíc, tak se pusťme do čarování :)
1.7.2007 22:52
odpařeno?
No jo, ale to to téma také musí někdo založit......
2.7.2007 08:55
šuplík na vodu
musí udělat někdo z adminů, pomocí PM a pokecu je o to prosím :)
2.7.2007 12:20
šuplík na vodu
Díky moc! :)
3.8.2007 13:49
Nové téma měsíce
Než clown odjel na vodu, stačil nám připravit šuplíček na vítězné téma pro srpen, všimli jste si co vyhrálo? ;-)
14.8.2007 13:00
Téma měsíce
Běží nám zase nové téma měsíce, tak neváhejte a foťte. Odměna pro případnou mimořádnou tématovku pořád platí. Jen mít z čeho vybírat. Sol nasadilo laťku dost zvostra, tak se snažte;)
1.9.2007 17:59
ZOOTÉMA
I když se moc lidí měsíčních témat nezúčastňuje, přece jen alespoň pro někoho upoutávka: pro měsíc září vyhrálo STÁŘÍ :)
12.9.2007 19:17
témata měsíce a odměny.
Pěkná nadílka Clowniku na té titulce:) Moje nabídka pořád platí, ohledně tisku A3. A vzhledem k nové ceně snad zabojuju i já :) Díky.
12.9.2007 21:36
téma měsíce
jen připomenu aktuální téma: STÁŘÍ
24.9.2007 14:24
Tema mesice
Je skoda, ze takove tema, nam vsem drive a nebo pozdeji velmi osobni, vzbuzuje tak maly zajem. :( Myslim si, ze temata jsou veci, kde muzeme ukazat co v nas je. Zamyslet se nad tim co fotime a jak fotime, necvakat kolem sebe jako o zivot, ale promyslene a cilene "zabodovat". Ceny jsou na place a nikdo nema vyhody, podminky jsou pro vsechny stejne. Nechce se mi verit, ze by tolik lidi, kteri maji foceni za sveho kone... No vzdyt vite. Vzyt kazdy mame v sobe alespon spetku ctizadosti a chuti ukazat, co v nas je. A treba i neco vic v sobe objevit.
Pekny den :)
24.9.2007 15:34
Téma měsíce
Pracuje se na tom, uz sice tak 10 dnu, ale je to tema na mesic, tak to trva trosku dele, nez neco vytvorim tak, jak si to predstavuju. Ode me tam jeste tak dva obrazky urcite pribydou.
24.9.2007 18:16
Téma měsíce everlanch
Tomu říkám přístup :) Máš malé + :) Jdu taky něco vyplodit....
24.9.2007 22:08
téma měsíce
... se vyhlašuje na základě vašich hlasů v naději, že vám to něco říká a máte ZÁJEM se zúčastnit. Když se pak po měsíci objeví v tématovém šuplíku jen pár fotek, je mi z toho smutno a kladu si otázku, jestli to má vůbec smysl....
Podepisuji se pod to, co napsal cetlyk, jelikož to přesně vystihl. Většinou se už cca 2 týdny po vyhlášení ankety dá předpokládat její výsledek, takže čas na vytvoření snímku je dostatečně dlouhý. Ale je o takovou aktivitu a soutěžení vůbec zájem?... se ptám...
Diskutujte, pls., dejte podněty a návrhy, co udělat, aby to bylo pro všechny atraktivnější...
(P.S. nechtějte vyhrát měsíční dovolenou někde na ostrovech - nejmenovaných - na to provozovatel webu opravdu nemá :-D)
30.9.2007 10:00
KALUŽE
...jednoznačně zvítězily jako zootéma na měsíc říjen, taksi všichni přejme dobré světlo a přiměřeně vody ;)
4.10.2007 09:56
téma měsíce
výhry byly odeslány, houmrova fotografie se tiskne, pobízím Vás tedy k dalšímu snažení v měsíčních tématech.
1.11.2007 08:20
HRA STÍNŮ
je nové zootéma na tento měsíc. Pojďme si tedy hrát :)
9.11.2007 22:26
Téma mesiaca... v úkryte?
Tak ma napadlo...

Vždy na začiatku mesiaca sa vyhlasuje nová téma a máme celý mesiac na to, aby sme zareagovali a vložili tie svoje tématické snímky. Najlepší sú dokonca odmenení ;-)
Občas si niekto povzdychne, že do témy mesiaca sa moc nezapájame, no život ide ďalej. Nemôže byť nízka účasť na téme mesiaca spôsobená aj tým, že fotečky sú skryté a nevidíme ich v hlavnej galérii? Myslím si, že počet náhľadov a komentárov je nižší práve z tohto dôvodu.
Určite je v poriadku, že sú skryté fotečky z NT (našťastie :-))) ale myslím si, že tie "mesačné" by mohli byť viditeľné i v hlavnej galérii a možno by bolo dobré dokonca ich aj nejako zvýrazniť (označením "Téma mesiaca" už na náhľade).

Škoda že sú skryté, nájdu sa medzi nimi nádherné fotečky ;-).

Čo vy na to?

(Neviem či sa to tu už niekedy neriešilo, som stará sklerotická Zajda...)
9.11.2007 22:38
Téma mesiaca... v úkryte?
Myslím,že dobrej nápad...
mělo by se nějak dát více na oči..(komenty tam dost váznou..;)
9.11.2007 23:02
Téma mesiaca... v úkryte?
Nejen je trochu posunout aby byly viditelnější ale taky by to chtělo celé trošku pozměnit.
Je to soutěž, tak by bylo rozumné aby se nezobrazoval autor ani komenty, prostě vše tajně. Vše by se zobrazilo až po ukončení soutěže.
9.11.2007 23:15
Téma mesiaca... v úkryte?
a co třeba každý max 3ks a vznik fota po vyhlášení - ne šupl?..(cygnusi to fakt není na tebe!jen mě tak napadlo!:)))))
10.11.2007 09:48
temata
pravda je, ze kdyz to uzira fotky z limitu, tak by to v hlavni galerii mohlo byt... nechame tedy hlasovat?
10.11.2007 10:18
temata
No ale měly by být nějak odlišeny od ostatních fotek
10.11.2007 10:27
Temata
Plně souhlasím s kann.Je to soutěž. Tak do uzavěrky by nikdo neměl vědět čí je to foto .Bude to zajímavější a měl by se projevit rukopis fotografa.I typování čí je to asi foto, přidá na zajímavosti haff co? :)
10.11.2007 10:48
Téma mesiaca
No, s tou anonymitou by museli prísť aj pravidlá - bez rámikov, bez signatúr, bez vodotiskov... Skryť komentáre podľa mňa nemá veľký význam - nebodujeme (a dúfam že ani bodovať nebudeme).

Myslím si, že prvý krok by mohol byť práve to "zviditeľnenie" tématických fotografií a ich označenie v hlavnej galérii.

Myslím si že i keď je "Téma mesiaca" istá forma súťaže, musíme ju brať s rezervou a nemali by sme to prehnať aby sa nám v snahe "byť súťaživý" nezvrhlo FotoZOO na server akých je dostatok a vládne na nich nenávisť, hrubosť, závisť, osočovanie. Rodinná atmosféra tohoto webíku je dôležitou devízou ;-)
10.11.2007 10:53
ZOOTÉMA
Ono by se taky těžko vytvořila univerzální anketa zahrnující vše, co zde bylo navrhováno:
zobrazit fotky v hlavní galerii?
zvýraznit je?
skrýt autora?
skrýt komentáře?
vkládat pouze fotky pořízené po vyhlášení vítězného téma?
na všechno se dá odpovědět ano/ne, ale další možnosti by musely obsahovat všechny možné kombinace těchto otázek...
10.11.2007 11:08
Temata
Nemyslelo psisko skrývat komentáře ani bodovat haff. Ani nechce měnit pravidla na zoo.Jen tedy bez podpisu, bez rámečků, komenty by naopak musely být vidět.Stejně. Pokud někdo bude mít vítěznou fotku je lepší manipulace s fotem bez rámečku pro tisk haff Ale už jsem ticho haf jako kdybych nic nenapsalo howgh
10.11.2007 11:22
Temata
Jen piš, psisko, lepší než mlčet :) Mně by se taky líbilo, kdyby tematické fotky byly vidět v hlavní galerii, vždyť se zobrazují i v galerii každého užívátka spolu s ostatními, jen NT je mimo :)
Počkáme ještě na další názory a pokusím se nějakou anketu vypotit ;-)
10.11.2007 11:25
tématoFka
bez rámečku? Tak to nemám u houmra,anemone a cygnuse šanci :))))
Asi se budu muset konečně naučit taky fotit no.

...zajímavá diskuse tady. Fšechno tajný by mělo své opodstatnění,ještě bych se složil na barvu a papír tomu Gdo to tiskne ;)
10.11.2007 11:29
tématoFka
neblázněte:-DDD každá navržená možnost do ankety? kdyby jich bylo jen 5 (návrhů), tak anketa by musela mít 120 možností kombinací ;-)

10.11.2007 11:31
Temata
A já si naopak myslím, že by to tajné mělo být a taky by u soutěžních snímků mělo být i hodnocení, ne sice známkama ale třeba hvězdičkou.
Nevím jak přesně to tady funguje, pokud je ale k hodnocení určena nějaká komise, a to by bylo nejlepší, pak jsou zbytečné jak komentáře tak i hodnocení.
Rámečky na soutěžních fotkách by opravdu být neměly, dá se dost dobře podle nich odhadnout,čí ta fotka je.
10.11.2007 11:33
Temata
kann: v tom případě ale taky neuvádět vybavení, i to je navádějící ;)
10.11.2007 11:41
temata
Dobrá haff .Šlo mě fakt jen o toto.Když hodnotící nebude vědět čí foto hodnotí, haf,týká se jen tématovek,možná, se soutěžící ,někteří, dočkají velkého překvapení v přístupu k jejich tvorbě haff .Taky zajímavé né? Nebo nechcete opravdu vědět co si ostatní myslí o Vašich fotkách. chi pes se nebojí chi jelikož ví co dělá haff. Si myslí taky, že má dost soudnosti aby unesl to co se napíše pod jeho mazanec chi .Právě pro to, že jsme jako rodina haff.


10.11.2007 11:57
Temata
Sol, to byl jen nápad a i okoukané od jinud, a jinak máš pravdu, u soutěřní fotky by nemělo být uváděno kromně názvu nic.
10.11.2007 12:07
tématoFka
Jsem pro:
Uvedení do Hl.galerie s jistým zvýrazněním
Fotka tajná.
Bez jména autora
Bez rámečku
Bez podpisu
Bez uvedeného vybavení
Bez EXIFU
Bez uveřejnění na jiné galerii po dobu trvání témata měsíce
Bez názvu fotky (neboť tak debilní název jako „tématoFka //\// to celé na druhou“) může dát jen takovej debža jako Já. :)
Komenty zviditelnit až po ukončení témata měsíce
Jako sranda bonus by mohla být kolonka Gde si člověk může autora tipnout ;)

10.11.2007 12:21
Zootéma
Doplnil by som Lojzíka:

- max. rozmery: 1000x1000 pixlí
- max. veľkosť: 500 kB
- max. počet fotiek v téme: 3 (aby zvieratká nespapali tématickými fotkami zdroje
pre tých ktorí sa do témy nezajájajú...

Som si istý že hugo a fish tieto technické detajlíky premyslia i bez mojich pindov ;-)

To tipovanie čo spomína Lojzík znie zaujímavo :-))
10.11.2007 13:14
tématoFka
teď bychom asi počkali na vyjádření adminů, co z navrhovaného jde či nejde ;-)
10.11.2007 14:00
témata
Držel bych se Lojzova nápadu z 10.11. - 12:21 hodin s drobnou výhradou -
omezení počtu záběrů nevidím jako nutné, každý snad máme určitou soudnost a nepotřebujeme vodit za ručičku prostřednictvím zákazů.

Zvýšení objemu fotky není nutné, alespoň nežádoucí živly nebudou krást.

Omezení termínem fotografování by (nás) řadu vyloučilo. A nehistorizující smělce spoutalo - ne vždy panují příhodné podmínky a dostatek času pro uskutečnění záměru.
10.11.2007 14:33
témata
A co nechat vše jak je a pouze poprosit adminy, aby tématovky byly vidět i v hlavní galerii, případně nějak zvýrazněné - což byl původní Drahošův návrh?
10.11.2007 14:54
témata
Správně, nechte to jak to bylo, aspoň bude klid.
10.11.2007 15:05
témata
no mně se docela líbí Lojzíkův návrh, možná bych nechala komenty viditelné, ale je fakt, že se dost známe a jsme schopný se poznat i podle pindů :-))))
10.11.2007 15:14
témata
Tak zkusme hlasovat v první pokusné anketě:)
10.11.2007 17:00
témata..a.?
trochu tady zapadla myšlenka Lojzy,která mě taky vrtá hlavou...

myslím ,že by jsme každej mohli smrknout- plácnu třeba pajdu měsíčně na nějakej ,,Zoo fondík,,ze kterýho by se uhradily výhry -náklady na tisk taky nejsou zadarmo....

a zbytek se propije na nějakým srazu!!:))))

10.11.2007 17:27
témata a prachy
Houmře, Ty jsi jednička.
A já budu dělat pokladníka - preventivně si budu říkat kasař a vy po určitém období (a požadavku vyúčtování) můžete po mně pátrat.
Bydlím kapku z ruky, takže se příliš nebojím. A propiju to na zdraví přispěvatelů.
-----
Vážně: ve finanční vypořádávání výher příliš nevěřím.

10.11.2007 17:31
prachy zvlášť, pls
taky si myslím, že zadarmo to není a nějak by se mělo podpořit, ale to je diskuze na sólo vlákno, podle mne:)
10.11.2007 17:33
Money for wýjezd
Já bych to neviděl na nějaký měsíční ,či roční platby. Mohlo by dojít opravdu k nepříjemnostem.Je tu hodně uživatelů zaregistrovaných ,kteří sem zatím ani nepáchli atd.atd.
Prostě ze sebe udělám příště žebrotu a cosi vyberu do klobouku no. V podstatě se jedná tak o 1500.-Kč,ale nevim,proč by je měl "tiskař" ;) jen tak wysolit no . Dík.
10.11.2007 17:37
Peníze hoďte zatím za hlavu,
ač se to nezdá, tak stabilní kádr zde není. A nebo padesátka bude podmínkou vstupu do soutěže? Už vidím ten počet účastníků, navíc bankovní poplatky na straně odesílajícího a přijímajícího ....

Do tématu nechodíme pro výhry, dary jsou dobrovolné od těch, kdo na to mají náladu nebo peníze, popř. oboje.

A peníze rozeštvávají lidi.
-----
Solitary, co to je pls? Překlep nebo nějaké znamení?

10.11.2007 17:43
please jakože prosím, cyg:)

10.11.2007 17:45
Peníze hoďte zatím za hlavu
po ang zkratka prosím haf
10.11.2007 17:45
témata
prosím, nechte tuhle diskuzi chvilinku bejt, bez stanoviska adminů je to přece o ničem. Až na to, že pokud to dopadne tak jak se píše výše, už to nebude FotoZoo "pro radost z fotografie" :(((
10.11.2007 17:46
re
...no jistě. Cygnus má recht,vůbec jsem neměl na mysli, cosi jako poplatky do soutěže ,nebo někomu na účet. Peníze by přebejvaly a dělalo by to jen zlou krev. Už vůbec bych pak nechtěl řešit nějaké dohady,jako že něco zbylo a kdo to propil,a že se na něj taky sklínka nedostala atd. Na nějakém příštím srazu pořešíme :))
10.11.2007 17:48
Peníze hoďte zatím za hlavu...
nebylo myšleno jako podmínka pro účast atd....jen mě tak přišlo,že nějakej revanš za soutěž a náklady kolem toho by byl na místě..jen nápad no

10.11.2007 17:58
plstěná prosba
v cizinštině? Mám si ji zapamatovat nebo v dožitelné době zanikne?
10.11.2007 18:09
temata :)
hezky :) je skvely ze zas mame nejaky podnety od vas :)

ad1/ tematovy fotky jsme vyhazovali z hlavni galerie na zaklade nejake predchozi diskuze mam pocit :) klido je zas vratim, stejne musim na tematech trosku zapracovat - spis jsem mel na mysli nejakej cudlik, kterym by fotka sla soupnout do hlavni galerie - myslim tim treba na srazy, kde je hodne fotek, ktery do hlavni galerie nepatrej

ad2/ co se tyce soutezi - souteze v tematech jsou takovy spichnuty narychlo, chteli jsme vas popichnout k foceni na tema, coz se povedlo :) souteze jako takovy ma rozpracovany fish a v zasade to kopiruje lojzikuv napad - skryt autora, komenty a po skonceni souteze se vse odkreje - vitez je dnes vybiran na zaklade dohody mezi skupinkou k tomu urcenou a vybranou na vubec prvni pracovni porade fotozoo :) jsem v ni prednostne ja :)))) lozjik a cetlyk, jakmile se dokopu k uprave, dam i tomuto vyberu nejaky slusivy hav a budeme schopni pribrat dalsi kusy (coz bychom chteli)

ad3/ zasadne nesouhlasim s vybiranim penez, nedela to dobrotu. snazim se vse zorganizovat tak, aby vyhry byly skutecne dary, aktualne premyslim, jak prilakat sponzora, ktery by hradil alespon naplne do tiskarny, az to cetlyk nebude moct utahnout, jiste vcas rekne a poresime to nejakou jednorazovou sbirkou :)
10.11.2007 18:16
Money dále neřešme
přemluFme tedy EPSON,že jim sem dá Hugo banner,standa obdrží papíry a cartrige. No a pro mě třebas tiskárnu (tu velkou teda) :))))
Nene,prachy fakt ukončeme-nedělalo by to dobrotu.
10.11.2007 18:17
plstěná prosba
Dožitelná doba jednoho cygnuse, vzhledem k podmínkám, je asi stopadesát jednotek. Máš čas. raději zapamatovat haf.Tedy, pokud zase někdo ve statistice, nezmění základní hodnoty + inflace no ....potom jedna jednotka nemusí býti jeden rok, ale jeden měsíc. haf To už by tě stejně nezajímalo, jelikož bys byl úředně odepsán již delší dobu chi :)
10.11.2007 18:20
plsti psí
No jo, ale bylo to čínsky (když už mám uvažovat perpektivně)? Doufám že ne v té soudobé nesrozumitelné globalištině - i Španělé kdysi mluvou ovládali kolonie, o Francouzích nemluvě.
10.11.2007 19:35
srsti psí
Češi taky byli až u mooooře no a kd jsou teď chi :))
Velkomoravská říše se rozkládala od moře k moři a teď ?
10.11.2007 22:02
srst
Psisko!! Jaka Velkomoravska rise? Od more k mori se rozprostiralo panstvi Krale ceskeho jedina za Cisare a Krale Karla IV. :o))...
5.12.2007 10:53
Téma měsíce
Tak tu máme uspěchané téma a stínové končí. Jsou tam moc pěkné kousky, takže snad se dobereme vítěze a ten už se může těšit na odměnu, kdo to bude? To se uvidí, jestli se při tom nepopereme až ho budeme vybírat :)
Dobré světlo zvířátka.
5.12.2007 14:14
Karel a Velká morava

5.12.2007 14:18
Karel a Velká Morava
Honzo, ale český král Karel I. (známější pod označením Svaté říše římské národa německéko jako Karel toho jména Čtvrtý) byl pouhým neumělým kopistou Velké Moravy. Sám to ve svých pamětech přiznává.
Pouze šikovnost knížat moravských mu chyběla.
5.12.2007 16:48
Karel
Haff a máš to .Nechtěl jsem hafat dále, věděl jsem že se nějaký Moravák ozve chi.Dík cyg.


TOPlist