v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

21.6.2008 06:32psisko 
Antivkládadlo
Tak pes našel problem .Testuju si snímek haff jelikož u mne je vše vpořádku a na zoo to má jakou si mlhovinu ,zkouší pes co s tím provést a po druhém smazání snímku mi počitadlo ukázalo 0 .Tak pes smazal snímek ze včerejška haff v naději že to hafa pustí a nepustilo no tak jsem v prd..... haff .A dál bude cygnus kejhat, že tam je mlhovina a jak je to jednoduché ji odstranit chi haff :)) Převod na srgb z jiného prfilu u mne ok na zoo má jakou si mlhu no .Je fakt, že zkouší psisko jiné barvy .Když na to už skoro přišlo haff, nemůže to otestovat znova na ostro chi .Antivkládadlo tedy funguje, ale odnesl to nevinný pejsánek chudinka malá :(
21.6.2008 06:36
Antivkládadlo
tak se s tím pomsti nějakému jinému konkurenčnímu serveru, dědku :-)
21.6.2008 06:51
antivkládadlo
To zrovna a připravit Vas o nevšední zažitek při pohledu na psí fotku to určitě .Ten konkurenční server by padl pod náporem userů chi :)) a to jim nemohu přeci udělat haf :(
21.6.2008 07:44
anti...
no psal tu fish ze tuhle fci zavadi a za prosi o hlaseni pripadnych problemu ... je to kvuli tem, kteri zahlti galerku 5 kusama stejny, hnusny, fotky, druhej den vse smazou a jedou na novo :(
21.6.2008 10:10
antivkládadlo
jj clown haff pes to věděl haff ale přišel nejméně o 2 vklady které si ušetřil haff .Navrhoval by pes jednoduché řešení. ať to zustane jak je, haff, ale když si testuje pes, nebo někdo, fotku, haff stačí na to 5min i méně, v ten samý den. Tak že limit 5-10min.A můžu si testovat třeba 20x haff nešlo by to?Nebo tak nějak haf?
21.6.2008 11:02
re: pes
ne, to by opravdu neslo :) nevim kde je problem, ze by nesla fotka zkontrolovat pred uploadem. jediny co se s ni muze stat, ze se pri uploadu zmensi, pokud presahuje nekterej z limitu ... a pokud by to byl tak velkej problem, nahraj si ji nejdriv jako druhou fotku k nektery svy uz existujici (nezapocita se do limitu) a pokud je ok, tak primo do galerie. ale porad si myslim, ze si staci jenom dobre rozmyslet co chci uploadovat a pak nemam duvod to mazat ...
21.6.2008 11:57
re: pes
a není to pouze v nesouladu icc? jak píše fidh, testovat můžeš někde u své fotky jako dopňkové foto a až se ti bude zdát ok, tak to můžeš nahrát do hlavní galerie, v tom bych něvidsěl žádný velký problém :)
21.6.2008 13:38
pes
No vidíš to starého psa nenapadlo haff.Tak to bude stačit.
Cába není to jak si myslíš.Hraju si sice s profilama ale na závěr vše převádím tak jak má být .Ale ten závoj u mne vidět není na moni a potom po upload vidět je chtělo zjistit co to dělá haff tak udělalo 3 varianty a přišlo o limit. Pro to, že nějaké hovádko si dělá tady holubník a z nás prču chi .Haff .Ale to s tím testem pod fotkou mne fakt nenapadlo haff no dík :))) haf haf :))
21.6.2008 18:36
psiskovo antivkládadlo
Kruciš, někdo smazal psiskovo foto ze včerejška.
21.6.2008 21:44
cyg
Nikdo o nic nepřišel haff :)No nepomohlo to. anti mne nepustilo ani po smazání včerejška a nevím jestli mne vůbec pustí zítra, nebo někdy za pět dní chi .Takže dědkovské fotky nebudou haff :)


TOPlist