v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

2.9.2014 15:41clown 
Setkani s Radovanem
pratele na 3.-5.rijna 2014 svolava radovan setkani do zamrsk :) vice se deje aktualne na facebooku https://www.facebook.com/events/1476681692589331/1481605852096915/?notif_t=plan_mall_activity
4.9.2014 12:47
Úprava odkazu na FB pozvánku
Tady by to mělo jít vidět i neregistrovaným na FB https://www.facebook.com/#!/events/1476681692589331/?ref_newsfeed_story_type=regular&source=1
19.9.2014 07:56
Fotozoo na Valašké Hané
1. předběžný seznámek:
- Cetlíci 4x
- Lojzík und Romana und.....?
- Hynek und ......?
- Barbušík und 1
- Monika Anemonka und 1 und ....?
- Máca Míca und .....?
- Šárka und .....?
- Honza Povýšil
- Steinovi 2x und 1?
- Slávek? und?
- Hugo? und?
- Kluk? und?
- Cygnus?
- Foťánek?
- Čuník?
- Mirek Havelků?
Prosím pokud máte kontakty na další lidi, zkuste se jich poptat, napsat jim a případně je dopsat do seznamu. Vy, kteří jste se přihlásili, potvrďte prosím účast do komentářů zde a připište kolik přibíráte doprovodu a taky jestli přijedete v pátek, či až v sobotu (neděli). Ať někdo neumře hlady, či neuschne žízní
Děkuji za odpovědi, seznam zde budu aktualizovat a opravovat. Těším se na vás, váš rs
24.9.2014 12:15
Fotozoo na Valašké Hané
Doplnuji seznam

Jetys und (nektere dite) a svezu Maca Mica und ...

25.9.2014 23:01
Fotozoo na Valašké Hané
Foťánek neslibuje und - aber alles ist möglich :)
30.9.2014 09:36
Čekám vás v pátek, sobotu, neděli
Přátelé, už se nám ten termín blíží. Uvádím teda telefonní kontakt na mě - 731 956 623. Budu se snažit být na telefonu, ale ne všade tady je signál
--- Trefíte sem jednoduše, po dálnici odbočíte na Hranice na Moravě, v Hranicích se budete držet na směr Valašské Meziřičí, za Hranicema už směr na Kelč a v Ústí už na Zámrsky. Obec je malinkatá, má kolem dvěstě obyvatel, každý vám zde řekne, kde je kulturní dům
--- Kdo by jel vlakem, ať mi zavolá, v kolik dojede a já ho v Hranicích na Moravě vyzvednu. I autobus od nádraží jede, směr na Kelč přes Zámrsky, ale nevím, jaké jsou spoje.
--- Připomínám, že budeme spát na sále, který bude vytopený, ale žádné postele tu nejsou, vemte tedy karimatky, spacáky. Toalety tu jsou, nějaké umyvadlo, kdyby někdo potřeboval sprchu, může ji dát u mě, bydlím třicet metrů od kulturáku.
--- Nějakou stravu zajišťuju, ale bude to všechno na valašský způsob - domácí tlačenka, jaternice, kabanosy, zajištěn je uzák, sádlo se škvarkama, guláš ale z čuníka, domácí chléb, pecáky, či frgále, na pití ostružinový sirup na zředění nějaké balené vody, ikdyž i z kohoutku máme výbornou tady z lesa, pivo Zubr 11 čepované, domácí kalvados (z palírny, žádná slepota), naberu i nějaké domácí mléko a sýry. Jestli má někdo ale nějakou speciální výživu, ať si raději doveze svou stravu, není v mých silách něco moc speciálního zajistit. V pátek a v neděli je možno nakoupit u adventistů v pizzerii cereální stravu a bezlepkové věci, v sobotu maj ale zavřeno
--- Má být krásné počasí, je tady opravdu kde chodit, jsou tu nádherné výhledy, Zámrsky jsou na kopci. Případně můžem vyjet na výlet do okolí. To už se domluvíme na místě.
--- Přiberte fotky na USB klíčenkách, mám zajištěn projektor s plátnem
Tak šťastně dojeďte, moc se na vás všechny těším!
6.10.2014 06:49
Díky Radovane
Děkuji Radovanovi a jeho spoluobčanům za výborný víkend ...
6.10.2014 09:20
suplicek na miste, tesim se fotky :)



TOPlist