v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

25.12.2008 18:34Solitary 
sobotní tlachání :)
Rádi byste si pokecali o čemkoli se zdejšími kamarády, ale pracovní či jiné povinnosti vám brání setkávat se na chajdě při pravidelném NT ? Vyhovoval by vám víc víkendový čas? Třeba vás potěší novinka: od nového roku se budeme setkávat na chajdě v sobotu ve večerních hodinách :) Můžeme si pokecat o všem, co jste přes týden zažili, třeba prodiskutovat i vaše případné návrhy na změny či vylepšení webu, problémy s fotografickou technikou či úpravami v editoru, dozvíte se o připravovaných soutěžích s malými (ale milými) cenami, můžeme podrbat i o vašem šéfovi či tchýni... zkrátka témata pokecu budou jen a jen na vás. Pokud budete mít chuť, můžeme si i zafotit, ale hlavní myšlenkou je umožnit aspoň elektronická setkání těm, kteří na setkání FotoZoo z různých důvodů nemohou přijet. Setkávat se každou sobotu se vám zdá příliš často? Prostě přijďte jen když budete mít čas, chuť a hlavně náladu, a to určitě nebude každý týden, takže se pokaždé můžete setkat s jinými užívátky, kteří mají stejnou radost z fotografie jako vy ;) Pro tato setkání nejsou krom všeobecných pravidel slušnosti žádná jiná pravidla ani omezení. První setkání bude 3.1.2009 od 20.00h, případný posun na dřívější čas si můžeme pak domluvit. A konec? Bude záležet jen na vaší ospalosti :))
29.12.2008 20:34
Sobotní poplk
Díky Solítko.
3.1.2009 13:41
sobotní tlachání
...dnes večer, jestli se vám bude chtít, přijďte pokecat, třeba podrobnosti o fčerejším večeru, nebo o čemkoli co vás napadne, ve 20h se sejdem na chajdě :)
4.1.2009 14:33
Netopýří tlachání - vítězství Jirky Egerta :)
Slibila jsem Jirkovi vložit sem storyinfo :) ...
Část 1. --- jetysovi a všem dalším: až teď o pul pátý ráno se mi podařilo připojit. Díky jetysovi jsem zavolal na tu SOS netopejří linku, tam mi poradili jak na to. Jenže netopejr záhadně zmiznul, oni říkali, že je mistr ve schovávání. Asi za 2 hoďky ...
... se vynořil, začal poletovat, když se usadil na podlaze, takse miho podařilo polapit a přesunout do připravené krabice se vzdušnejma dírama. Zítra si pro něj přijedou, nebo jim ho tam odvezu. Tak dík za pohotovou informaci. .........
Část 2 - Ahoj, netopejr je už v odborné péči v netopejřím domově v Zahradním městě. Před hoďkou jsem ho tam dovezl. Byla to ona, tak jsem zachránil dva, neb byla těhotná. Expertka posoudila, že se mu, teda jí nic nestalo, je naprosto v pořádku. ...

To ale máme vychovaná ZOOzvířátka - chtělo by to nějaký ZOOmetál :))))
4.1.2009 14:38
Netopýří tlachání
reglet dík za námahu. J. E.
11.1.2009 08:49
sobotní tlachání
Díky moc všem za včerejší pokec na chajdě a super atmo, kterou dokázali vytvořit. Bylo to nádherné odreagování! :)))


TOPlist