v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

3.4.2009 20:45Solitary 
Jak z toho ven?
Nemohu najít vlákno, kde psalo psisko o chcíplotině, tak začínám nové. Když se nevkládá, není co komentit. Když se jen vkládá a jiným nekomentí, přestane se komentit vkládačům. Když se vkládá a komentí, tak se maže. Komentící nemá chuť komentit a zbytečně ztrácet čas, přestane ho bavit komentit. Když přejde chuť komentit, zákonitě přejde i chuť vkládat. Komentit nikoho donutit nikdo nemůže, je to zcela dobrovolné. Co z toho vyplývá? Že to tu prostě chcípá :( Jednou za čas se podaří vyvolat hurá akci, ale to tuhle galerii nezachrání. Z čeho máte větší radost: pokecat si s kamarády o fotkách, nebo sem nafrkat povolených 5 fotek jak koza bobky a zmizet, než se limit obnoví, přečíst si jestli vůbec bude co? Omlouvám se všem několika málo jedincům, kteří se chovají jináč, i za narušení začátku víkendu mými bláboly, prostě mi to nedalo :(
3.4.2009 21:03
Jak z toho?
Myslím si, že jsi shrnulo pocity řady uživatelů solítko.
3.4.2009 21:12
Jak z toho?
Shrnout je jedna věc, de wo to, jestli to má smysl vytahovat do pokecu, nebo se zase zavřít do svýho soukromýho šuplíku a na ostatní házet plynové produkty požívání luštěnin.
3.4.2009 21:51
Jak z toho ven?
Tezka vec :-( V kazdem pripade mi prijde, ze tento server drzi pri zivote par lidi a mnoho dalsich se jen veze.
3.4.2009 21:54
jak?
No haff .Mě už je celkem buřt že se dvacet lidiček koukne na fotku psí .Mě stačí těch pár komentíků od lidí, kteří psa znají a vždy něco uštěknou .pes si to potom přebere haff .
Pořád je to pro mne zde, moc dobré haff i když pes občas dá i jinam.Tady jsem doma haff. Ani mi nezáleží na komentech sypačů fotek.Stejně by byly k prdu chi:)
Klídek haff. nebo radikální změna v pravidlech .1 foto za den a haff. Když někdo touží dát serial o 5 na hlavní ,haff může požádat fish či clown. oni rádi vyjdou vstříc. Nakonec to bylo, nebo ještě je, v pravidlech.Všechny galerie se tak chrání před sypači. není na tom nic špatného. ani omezujícího haf co ?
3.4.2009 21:59
jak?
nj, psisko, ale o tom se zde už i anketovalo, bylo to většinou podpořeno, ale anketaování je jedna věc, přenastavení je záležitostí adminů, a ti to měnit nechtěj. Takže jsme zase na začátku :)))
3.4.2009 22:24
tak
to nechme být haff. a buďme rádi že alespoň pár lidiček, si zde rozumí jako lidi. ostatní ať si trhnou levou zadni no chi :))
4.4.2009 00:41
asi
Tohle je problém, který se řeší skoro na všech veřejných webových galeriích. Tady naštěstí odpadá zbytečná diskuze o hodnoceních, sběračích bodů a zamindrákovaných jedinců, kteří schválně bodují co nejhůř, což je největší problém skoro všude...
Za sebe můžu říci, že fotozoo je opravdu jeden z nejpohodovějších serverů. Je fakt, že já toho k fotkám moc nenapíšu, vetšinou jen k těm, které mě nějak osloví, zaujmou. A hlavně u kterých mám pocit, takové to nutkání, něco napsat. Třeba i jen nejapný vtípek. Nechci psát komenty za každou cenu.... Jako třeba psí fotky se mi líbí, ale proč psát pod každou "líbí"? Vy se znáte většinou osobně a proto i vaše vzájemné komenty tomu odpovídají....
4.4.2009 07:45
tak nějak, třeba
jen pár vlastních poznatků z dlouhodobého pozorování :)

1/ jděte příkladem (v aktivitě, komentech, jednání, ap.)
2/ dobrá fotka má vždy dostatek komentů
3/ komentujte a budete komentováni

4.4.2009 09:08
třeba
třeba se někteří méně zkušení jen stydí a třeba si říkají, že komentování je výsada zkušených fotografů, tak třeba zkusit vysvětlit význam komentů (třeba jsou někteří trochu pomalejší), že komenty jsou důležité, jak pro komentovaného, tak i pro komentujícího, který tak projevuje svůj zájem o dění na tomto serveru.
I třeba jen smajlíkem dává člověk vědět, že fotku viděl a má k ní názor.
4.4.2009 09:43
třeba
nikdo po nich nechce učené výrazy ,rádo by odborné. na to prdí pes haff. Ale dojem, snad mohou vyjádřit vlastními slovy ne? Ale dnešní mládí se ani pořádně vyjadřovat neumí haff. tak ať " jdou do kůže" chi :) když se stydí.V hospodě však jim to plácá, velice dobře chi :))
4.4.2009 10:16
třeba
Tak nocheinjmal:o)...

jako sypač občasný a komentátor tuatam sy(i:o) sypu popel na hlavu:o). Nekomentuju rozhodne vsem a nekomentuju u fotek, ktery me moc nezaujmou. Nicmene snazim se okomentovat to co se mi libi nebo hodne nelibi. Radit si rozhodne moc netroufam:o). I kdyz obcas clovek hodi jen * nebo smajlik. Ono to povzbudi. A kritika? :o) ja ji nerad, ale nezbyva nez akceptovat:o)
4.4.2009 11:08
Třeba
S klukem 100% šousthlas. Jasně a stručně.
4.4.2009 11:15
Třeba
..se ten začarovaný kruh rozetne a zápach chcíplotiny konečně vyvětrá? Nezbývá než doufat :)
4.4.2009 12:07
treba
jaky chciplotiny? chteli jsme mistecko, odkud nas nikdo nebude moct vyhnat, kde si budeme moct v klidku popovidat ...
jak se nam to zadari, je nejspis na nas - jak ostatne trefne popsal kluk :)
4.4.2009 21:16
ano
.. jak píše cowboy,je přesně můj případ. Necítím se být natolik zkušený, abych mohl nějak fotky hodnotit. Naopak. Takže nekomentím, i když se mě některé líbí moc, některé míň a zbytek nic moc. Ale plně souhlasím se Solitary o komentování. Takže si popelím hlavu. A zkusím se občas neuměle vyjádřit :)
4.4.2009 21:20
re :
Hamron, cowboj a ostatní, já píšu jen svůj názor a podle mne komentování fotky a její hodnocení není jedno a totéž... Tady to nejsou závody ani soutěž (krom témat měsíce), ale o povídání o fotkách i o plkání o čemkoli, třeba jak shadow shání štěňátko.
Krom toho můj úvodní příspěvek se vztahoval na mlčení všeobecně, nejen pod fotkama. Nebejt psiska, který to tu občas rozhejbe zmínkou o chcíplé kočce... co si budeme povídat. Jsme rádi, že ho máme ;)
4.4.2009 22:14
Taky přidám trošku do mlejna :-)
Ahojda karamádi. Právě jsem dorazil domů od Vikingů, v Polsku měl bouračku a platil pokutu. Přesto optimisticky naladěn chvátám ke compu, abych zjistil, co se tu celý týden dělo, než sem zase zítra něco " nasypu " :-) Mně halt nic jiného nezbývá, páč na to, vložit sem co za týden ve světě nacvakám, mám právě jen tu neděli. Tož jsem " sypač " z donucení časovou indisposicí :-) V každém případě se ale přidávám k názoru, že fotky se vkládají proto, aby byly komentěny. Jinak je to ztráta času. Každý z nás se na své dílko dívá tak trochu v eufotii autora a velice často zapomene při konečné úpravě na spoustu věcí. Já osobně to tak aspoň cítím. No a vkládám nikolivěk pro to, abych se pochlubil, ale proto, abyste mi mohli říct vy, karamádí např: " Koukej ty blbe, tadyhle jsi zapoměl v PDR větev a nebo támhle v LDR klacek, který ti bourá celkovou kompozici ". No a já, blb, potom před dalším použitím fotky mohu ony zapomenuté nedostatky odstranit a říct si " safra - ještě že ty karamády mám " Howgh !!
Safra, to jsem se zase rozkecal. Tak teď v rychlosti skouknu nějaké vaše příspěvky a vkládat a komentit budu až zítra, jsa cestou a polskými policajty uneven :-)
4.4.2009 23:02
No ty jó..
Hlavně že se ti nic nestalo. Pokuta sice naštve, ale hlavně že nepraskaj kosti.

PS: Doufám, že jsi po nárazu nezapoměl cestu do Stříbra :))
5.4.2009 00:03
jak já
já souhlasím se Sol a podobnými názorky výše psané. Se mnou je to tč. na nic, odešly mi brejle a monitor, i ten poděděný je v levé půlce "šišatý" :))(( - musím si trpělivě počkat, dík tedy za pochopení že chybím. Takže se flákám, šuplíkové mi byly vyčteny :). Mno, ale těším se sem a chce se mi často zahulákat "Zajdove vstávat!!!" Přece to nezůstane jen o srazech. Nejde jen o samotný Zajdov, přibyla do něho fajn zvířátka nová/obětavá, co sem nejdou jen mlčky nasypat (nemyslím cestovatele J.K., všude nesplaší wifinu :o)!). .... Co se týká nesmělých :) ... klidně stačí tohle :) anebo tohle :(, než se rozkoukáte.
5.4.2009 01:14
jojo
...škoda jen,že se vyjádřili zase jen Ti,kterejch se to Fpodstatě netejká :(
5.4.2009 09:46
......
jsou to kruhy, které se pořát točí, jde o náladu jedinců.....v podstatě je to normální

k věci-první, co ráno udělám když vstanu a zapnu notas-najedu na fotozoo.....v podstatě tím žiju a děkuji za to

počet komentů lehce vypovídá o zájmu o fotku a kdo nekomentí nemůže čekat, že bude někdo komentit jeho, navíc-mě baví oboje, jak vkládání tak komentění, díky pročítání komentů i u jiných než jen mých fotek jsem se od vás lecos naučila
5.4.2009 10:02
Jak z toho ven?
Neustále se to zužuje jen na to komentování, ale to fakt není jen o tom. Chcíplou kočku náš psisko nadhodí, když je celé FZ jako v karanténě, bezvětří, nehne se ani pokec, ani chajda... prostě mrtvo. Teď se to tady trochu hejbe, ale jak dlouho to vydrží? Já už jsem trochu skeptik, možná z toho bude zase jen nějaká nárazoFka... Doufám, že pomůže i středoFková středa, a co bude dál se holt uvidí...
A přeji vám všem (i těm mlčícím) příjemnou neděli :)
5.4.2009 19:53
nějak nevidím pořád problém, navíc jej nehledám, jsem rád, že co by bezdomovec, mám apoň tento virtuální azyl, ikdyž se sem dostat, je pro mě občas peripetie, kterou bych žádnému ze stěžovatelů si na "problémy" zde nepřál, vážím si té možnosti zde být moc a jsem za to zde a za přátelé moc rád
5.4.2009 21:25
Ty
No že se taky ukážeš :)
6.4.2009 09:18
Vy
Jste oba dva pěkní kousci :)))
6.4.2009 19:45
Tamti
Takový dva:o).
7.4.2009 22:08
tak asi uz fakt komentovat nebudu....nemam k tomu kvalifikaci
http://www.fotozoo.cz...
14.5.2009 20:49
halóóóóóóóóóóóó
.......je tady někdo?......;)
14.5.2009 22:01
halo halo
co se stalo, prase ... uz bude brzo ;-)
14.5.2009 22:05
halooo
už by to asi chtělo ..;)
..a proč vy si pane mažete ,fotky,zrovna když vám chci napsat ,že stojej za prd?..;)
14.5.2009 22:22
Halóóó
špinim papír...

Aby bylo co na praseti ukazovat:) Páč bez vstupeňky ani pan domácí prej nedostane krmivo :))


Mimochodem paní domácí už má splněno ;)
14.5.2009 22:34
Halooo
Houmr: No ... nejak mi prislo, ze tu jsou navic ;-))
14.5.2009 22:49
halooo
ano ano...na vstupenky pro čuníka na špagát , doporučuji využít služeb firmy www.fotoplanet.cz!
páč tam mají opravdu velice ale Veeeelice vstřícný a individuální přístup ke každému z cwakajících...
-
(...můžu ještě něco poslat?...;)


TOPlist