v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

25.5.2009 16:21psisko 
PIXMANIA
haff cítí pes povinnost, varovat všechna zvířata před nákupem na stránkách této společnosti.Neseriozní, nesrozumitelní. komunikace na draka a zboží nikde.Měsíc a půl pes čekal na objednané zboží a nic.Každý druhý den posouvali termín v obchodě s tím, že bude k dispozici za dva dny .Jeden den jim to vydrželo na serveru, a druhý den opět posunutí o dva dny .Takto si se psem hráli na schovávanou.Platbu však vyžadují za nedodané zboží předem.jj pokud bude někdo chtít ,zlákán nižší cenou, provést tu samou blbost, ať ty prachy raději věnuje na dobročinnou akci .Nebo je pošle psovi .Po několika mailech jsem požádal, po cca40 dnech o vrácení peněz .Je fakt, že to udělali. ale zase až po 10 dnech. tak že moje penízky měli k dispozici cca 50dnů.Jedinou kloudnou omluvu jsem nazaznamenal .žabožrouti mizerný haff .
25.5.2009 16:45
i Vltava
Když už jsme u psích zkušeností, tak musím upozornit, že internetové obchody Vltava se také blíží ke krachu. Zatím prý jedou normálně.
25.5.2009 17:11
pixmania
Hmm, upřímně řečeo mě to hafane celkem překvapuje. je pravda, že už je to hodně dlouho co jsem na pixmanii nakupoval, nicméně v té době, řádově dva,tři roky zpět jsem nezaznamenal žádný problém, dokonce spolus objednaným zbožím tenkrát ve dvou případech došel se zásilkou i nějaký ten prezent ( konkrétně snad šňůrka na krk na klíče nebo co - blbost), ale jak řikám bez problémů.
Holt jak je vidět časy se mění a ani relativně dobrý obchod nemusí být po pár letech tak dobrý jako býval - nezbývá nám než předem prověřovat nebo radši pokud možno shánět v kamennym krámě.
No hlavně žes dostal zpět svý prachy a můžeš zkusit štěstí jinde.
25.5.2009 19:07
pix kua fix
jak jsem psal i do PMky, já taky jen pozitivní zkušenosti, při několikanásobném nákupu...
25.5.2009 19:13
re
asi změnili majitele :(
25.5.2009 19:35
re
píše pes co zažil haff .Pokud to bude někdo chtít risknout, prosim chi :) pes by od nich nekoupil ani nikon 300 za 5 tisíc . Jelikož není vůbec jistota, zda bych ten obnos ještě kdy viděl. já osobně jim nevěřím .
26.5.2009 09:20
pixmania
občas se na ni zanadává v diskusích, psisko není sám. Ve zkratce - pokud chcete něco ze zahraničí, lze koupit v EU bez cla a dodanění, mimo EU je limit na zásilky 150Eur a pak se clí 2,5% a z celkové částky včetně poštovného se počítá daň. Zajímavé je tudíž nakupování na ebay.co.uk (a .de apod.), kdy si musíš ohlídat akorát prodejce (nekoukat jen na cenu), odkud prodává (i zde prodávají z HongKongu a tam pozor na bezcelní limit), máš jistou záruku, že při podvodu se ti vrátí peníze (část peněz) zpět (ano, trvá to kolem měsíce - claim, dispute ...) - toto jsem naštěstí neabsolvoval, ale někteří ano.

Příjemně mne překvapil jeden nákup na eBay z HongKongu, kupoval jsem Battery Grip a baterii, bylo to pod limit, přesto přišel balíček označený jako Gift s nižší cenou. Mají zkušenosti s námi, kdy každý chtěl toto po prodejci, aby se vyhnul clu 8-)
26.5.2009 14:55
e-shopy
problém nabízení zboží, které daný obchod nemá a občas asi ani netuší, jestli někdy mít bude je na mnoha e-shopech, u fotoškoda jsem na stativ čekal šest neděl místo slibovaného "do týdne". jediná rada asi - brát jen to co maj na skladě.
26.5.2009 15:59
e-shopy
Ale já si vybral co bylo skladem .Tak blbej zase nejsem .Jen že oni to po dvou dnech měnili.Když jsem dal objednávku,bylo skladem ještě dva dny. potom nebylo dva dny , potom bylo dva dny a potom.... ..... .... 40 dnů psali že je skladem a celou tu dobu ,že zboží se připravuje na expedici a pod tím, čekáme na vaši platbu. Po 10 dnech mi na urgence a potvrzení mojí banky , přizali že platbu už 4 dny mají. a zboží se expeduje ke mě. A pod tím zase čekáme na vaši platbu . A takto to bylo celých 40 dnů .2 dny skladem dva dny neskladem a furt.Tak že ta rada o zboží co je skladem je na dvě věci co. :(
26.5.2009 17:57
pixmania
hafane u me mas zastani...s timhle eshopem mam taky spatnou zkusenost...je to asi mesic co si tam kamarad vybral sony alfa 350 za nejakou cenu...nejdriv ji nemeli a kdyz uz ji za tyden dostali na sklad tak ji z niceho nic zdrazily o dva a pul litru
27.5.2009 20:31
Oehling
Hojda - musím pochválit firmu Oehling. Tak nějak se mi zamanulo sklíčko, bohužel nebylo na skladě. Minulý týden, 20.5. jsem objednal, říkali, že hrozí doba dodání až 6 týdnů. Dnes jej mám na aparátu.
27.5.2009 22:05
Oehling
Také tuto firmu chválím kudy chodím.Minulý týden jsem u nich koupil objektiv, také psali, že momentálně není na skladě ale do čtrnácti dní bude, a co slibili to také splnili. Objektiv mám doma jsem spokojený.
27.5.2009 22:49
Oeh...?
..trošku nechápu vaší spokojenost a reklamu...,že pošlou zboží za který dostali zaplaceno?..hm to jsou fakt machři
to já jsem poslal fotky do tisku firmě "Fotoplanet"- ta mě je pošle obratem kurýrem až pod rypák a nechce za to ani nudli...tomu říkám služba zákazníkovi..;))
27.5.2009 22:50
eh eh :)))
Houmr neblbni :))))))
27.5.2009 22:53
eh..
teď mě psali do Kocourkova maila a že to takhle už bude furt ...prej..
nebo ne?..;))..no jdu spát
27.5.2009 22:58
he :)
Jdu taky, dobrou noc ;)
28.5.2009 09:41
Samozřejmost?
Sklo mělo dorazit za 4-6 týdnů, protože nebylo na skladě ani v jiných pobočkách. Dorazilo za 6 kalendářních dnů. Proto jsem spokojen.

To, že tohle sklo ve všech jiných českých obchodech stojí min. 8000 ale většinou už 12400 a já ho mám za 6700 Kč je jen plus (původně jsem ho chtěl objednat ze států). Vlna zdražení těchto skel do Německa, Anglie a USA zatím nedorazila, ale očekává se i tam, u těchto skel výrobce přechází na malosériovou výrobu a pokud prodejce nemá skladové zásoby, tak nová dostane draho.
28.5.2009 12:45
Tisk a lamino
Pokud jeste nekdo potrebuje vytisknout fotku na spagat a zalaminovat, tak prosim nejpozdeji do pondelniho rana 1.6.09 muzete na fotoplanet nahrat fotky ;).
28.5.2009 12:47
Pardon...
..patri to do jineho vlakna :(
28.5.2009 14:44
oehling
Tak ten je zatím v pohodě.Většinu věcí mám od nich :))))))). AAAle, ty žabožrouti . kua .:(((
28.5.2009 15:09
Oeh...?
houmr: tak promiň, že jsem si dovolil sem napsat svou kladnou zkušenost s jednou firmou, už to neudělám.
Myslel jsem, že by to třeba zajímalo, kde s dá v pohodě nakoupit. Ale asi ne.


TOPlist