v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

24.7.2006 12:02jetys 
Čím to je?
- dovedu se kouknout na foto a subjektivně posoudit co by to chtělo - v hudbě mám rád dobrou (subjektivně) hudbu bez ohledu na žánry (mno, některé opravdu nemusím) - obrazy mne fascinují a styly opět ne vždy hrají roli - - a kouknu na fotky, které jsem doposud pořídil, a srovnám je s galerií na fotozoo a nějak si říkám - to nestojí za to to tam dávat ... pouze některá mne zaujme a přitom je úplně obyčejná, jen má v sobě něco, co mne stejně přitahuje ... Grr... Nakonec tady budu mít fota paneláků, popelnic, antén a podobných obyčejných věcí, které říkají možná jen něco mě osobně (možná působí genius loci, možná jen osobní vzpomínky, nevím...). Ach jo ... Tak jdu na ty anténky ...
24.7.2006 12:15
re: cim to je
tak to chodi :) sebereflexe je prvnim nezbytnym krokem k rustu :) odhadl bych ze mam nafoceno treba 20000 fotek a podivej jakou tycku fotim :( na druhe strane, ty ktere projdou sitem u me a pak se mi dostane dobrych rad od lepsich fotografu, tak prefotim, predelam, nebo obhajim a po malych kruccich se snazim zlepsovat :) nehazej flintu do zita, sem s antenama :)
24.7.2006 22:07
re cim to je
Nejvic inklinuju k jednoduchym strukturam s rytmem a pravidelnosti ... Jednak se na tom dobre uci kompozice (ty anteny byl jen cvak) a jednak me bavi muzika (kdysi jsem hraval nez jsem prisel o kytary) a ten rytmus je lepe znat...

26.7.2006 06:34
cim to je - jetys...
jde o to ,že každý máme jiné cítění...
každý máme jiné vidění...
a tak jak vnímáš hudbu... vnímáš i fotky a vše co se děje kolem tebe :-)
...
někomu se Tvoje fotky mohou zdát úžasné, jinému hrozné...ale především záleží na Tvém pocitu....
taky si řeknu, jo to je fotka!!!ta se mi povedla...dám ji kamkoliv a slyším tam je to tam je ono, má to bejt tak, či tak...hmm není to příjemné ale záleží na tom, koho poslouchat ;-) chi
a dost...
28.7.2006 08:19
Nejak moc kritizuji
Jenze nejak posledni dobou moc pisi prevazne kriticke pripominky nez pochvaly...
Clown: jenze si pri pohledu na sve obrazky pripadam, ze sem nepatri nic...
28.7.2006 08:26
re: kritika - jetys
To přece neva, naopak podle mne je to správné. Kritika je hybnou silou pro autora, teda já to tak beru:) A když budeš spokojenej se všemi svými snímky, tak už nebudeš žádat nikoho o radu, a ustrneš tam kde jsi, což by nebylo to pravé;)
28.7.2006 09:44
re: kritika
souhlasim se sol :) pochvalit si ty svoje vycvaky umim sam, co potrebuju, je polemika, kritika, jiny nazor, jiny pohled ....

jen je sem nasyp, podivame se, zkritizujem, ty se zamyslis a zkusis znova :) mezitim zkritizujes nas, my se zamyslime a zkusime znova :) a proto tu fotozoo je :)
28.7.2006 17:41
kritika
...súhlas so Solom a Clownom, daleko radšej si prečítam čo by kto inak fotil snímok čo tu pridám, čo komu vadí a podobne. To je to čo ta môže pohnúť ďalej... pochvala je síce fajn, ale kritika resp. názor iekoho je daleko konštruktívnejší a niečo mi môže dať, keby chcem len chváliť moje fotky, tak ich ukazujem mojej mamine ;) viete ako je to, maminy majú asi genetický fond na to aby svoje deti chválili a tatovia sú tí, ktorí by mali vedieť aj pekne uzemniť a vrátiť vás k zemi ;))))
...aaa ten kto sa naštve preto že sa tebe nepáči jeho snímok? Nuž, potom nie je chyba u teba ale asi u neho... ak sa ti nepáči, resp. niečo by si pri fotení spravil inak, kľudne mu to napíš, pretože tým mu pomáhaš, ak leď sa to nezdá... aaa to najzákladnejšie aj kritizovať sa dá diplomaticky a s citom ;))) i keď je pravda, že písanom texte chýba mimika, intonácia a občas sa stane, že niečo čo napíšete v podstate v dobrom, vystrelí opačne a niekoho to môže uraziť


TOPlist