v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

1.6.2010 09:16Máca míca 
Měsíční téma
Teď jsem zmatená jak veverka...nemělo to téma být Geometrie ve městě? :-)
1.6.2010 09:52
Měsíční téma
Geometrie ve městě byla v anketě na březen, Máco míco :)
1.6.2010 12:03
téma
hmmm...tak to jsem žila celý květen v omylu:-)
23.10.2010 18:46
Jen 5???
Je pomalu konec měsíce, a v anketě na zootéma hlasovalojenom 5 užívátek. Máte vůbec o takovou aktivitu zájem?
Trochu mě to odrazuje od snahy něco pro tenhle server dělat... :(
23.10.2010 22:11
Jen 5...
Ale Sol, nelam nad zoo hůl kvůli jenomu slabšímu hlasování o tématu.... Mě osobně se naopak zdá, že poslední témata nebyla účastí podprůměrná.... .o)
3.12.2010 19:19
Lednové téma...
Koukám, že si na něj asi dlouho počkáme................. že by asi 18000let? .o))
3.12.2010 22:00
Lednové téma...
Upozornilo mne jedno užívátko, že se v zootéma nedá hlasovat. Mně to (na zkoušku) šlo, ale vypadá to, že to asi někde zamrzlo, zasněžilo... nebo já nevím. Prosím ostatní, ať napíšou, zda jim to funguje nebo ne, ať se případně obrátíme na adminy. Díky :)
4.12.2010 00:47
leden
U mne v poho, na zkoušku jsem si zas po čase zahlasovala. Zdravím Sol :)
4.12.2010 11:24
leden
Taky mi to nějak nehlasuje...
4.12.2010 14:00
leden
Fish už o tom ví, slíbil, že se na to jukne, tak vydržte. Určo nám pak dá info:)
A díky, že jste se ozvali!
4.12.2010 15:13
leden
opraveno
4.12.2010 15:19
leden
DĚKUJEME!!! Jsi zlato :) :x
9.12.2010 17:35
Vyhodnocení - OMLUVA
Vyhodnocení téma z předcházejícího měsíce se z techniíckých důvodů opozdí. Mějte prosím trpělivost.
Užívátku Solitery "kleknul" počítač.
10.3.2011 22:22
Výhra:)
Co to v reálu znamená, že mám nárok na tisk mé fotky? A co mám proto udělat?:) Jsem z toho ještě teď úplně vyjevená:)
10.3.2011 23:31
Výhra :)
V reálu to chce klíd ;)
11.3.2011 07:04
Výhra
cetlyk: ok, tak to mi vyhovuje:)
27.3.2011 23:05
zootéma
Konec měsíce je na spadnutí, ale příspěvěk pouze jeden? Smutné :(
7.4.2011 19:54
Porotcové!!!
bude se hodnotit? Podle jednoho z vás ne, je zklamán, co ostatní?
Nezlobte se, ale nějaký názor (byť negativní) snad máte...
Takhle je to o ničem a nemůžeme se divit, že užívátka nemají zájem se zootéma zúčastňovat:(
7.4.2011 22:48
Porota
Sol chápu tvé rozhořčení, ale chápu i onoho porotce. Nemám nápad čím téma zatraktivnit. Jakou dát odměnu... myslím, že se tu toho natisklo docela dost. možná to zvířátka neví, ale ty fotky se opravdu tisknou a posílají autorům. Někteří to tedy vědí, ale ostatní třeba nevěří, že to doopravdy funguje. Víc pro to udělat nemůžu, i tak mi to přijde docela draho. Nelituju toho, mám to tady rád.
Ale za poslední téma si myslím, že není možné vyhlásit vítěze. Snad za statečnost odměním sběratele, který v tom šupliku byl hodně dlouhou dobu sám. Něco mu slíbím :)))
8.4.2011 09:17
zootéma
Díky, cetlyku:)
Každý, kdo své fotky tiskne nebo si nechává tisknout jistě ví, že to není zrovna levná sranda (plus poštovné) a jistě si takové výhry formátu A3 váží.

Pro zootéma za březen 2011 se nevyhlašuje žádné vyhodnocení, všem kdož přispěli patří náš velký dík.
Moc doufám, že dubnové téma, pro které hlasovalo 8 užívátek, bude obsazenější, aby porota měla ztíženou práci ;)
8.4.2011 09:47
ZT
Třeba zrovna proto se víc lidí zapojí do tématu.
Nemyslím si,že musí být za každou cenu někdo vítězem.Pokud by dal do tématu fotky pouze jeden jůzřik,tak by snad měl automaticky vyhrát?Depaák.
8.4.2011 16:32
ZT
A třeba právě proto se naopak více lidí nezapojí. Ono když je vyhlášeno nějaké téma s tím , že v dalším měsíci bude vyhlášen výtěz a ono nic, jen se pak napíše že tento měsíc se nic vyhlašovat nebude např, pro malou účast, nebo z jiného důvodu, asi to pak dost lidí odradí. A nejde ani tak o tu cenu jako spíš o to, samotné soutěžení, nebo spíš o tu radost ze soutěžení a čekání na vyhlášení výsledků, jestli jsem v daném tématu byl dobrý, nebo popřípadě ještě lepší.
8.4.2011 19:27
ZT
Ale kdopak se to na nás přišel podívat? Jirko nezlob se na mě, ale od člověka který odsud vysublimoval z čert ví jakých důvodů se mi to čte s usměvem na tváři.
Dobrá tedy, postav se k tomu čelem a předveď nám co v tobě je. Ujmi se porotcování a komentování témat. Komentuj fotky v galerii, dej fotky do galerie, ukaž co umíš... A nebo...
8.4.2011 19:28
ZT
Tak, ze by se Standa na to, aby do zoo jeste strkal vlastni prachy vykaslal, ne?
8.4.2011 19:38
ZT
Aha, tak proto, že jsem své fotky smazal tak nesmím říct svůj názor ????
A důvod smazání Stando? to jsou pseudoumělci. A fotky jsem dával a fotky jsem komentoval, nemůžeš říct, že jsem se na to vyprd. Je tady plno jinech kteří na to vyloženě kašlou.
Tak ještě jednou promiň že jsem si dovolil sem napsat svůj názor.
8.4.2011 20:01
re:ZT
..no ,nebudu tady rozmazavat kdo co smazal kdo vysublimoval,ale vrátím-li se k podstatě věci,tak mi prostě příjde minimálně debilní za každou cenu určit vítěze,když bych si myslel,že si to prostě nikdo nezaslouží.Toť Fše.Doteď se nestalo,že by k nějakému závěru nedošlo.Porad mi neni jasný,když někdo hlasuje pro dané téma tak pak nic nedá?Divný.Nemám fotku,nechci soutěžit=NEHLASUJU. Chci si dát fotku do tématu,nebo mám už ji připravenou? HLASUJU tedy a pak ji taky vložím.Tak by mi velil rozum. Nyní bylo prostě fotek málo a nevybrala se žádná,toť vše. Může se to opakovat a taky nemusí. Bylo-li by z čeho vybírat,vybralo by se.
8.4.2011 20:34
ZT
No, jo Lojzíku - hlasuje a nedá fotku. To i já dělám. Hlasuješ, dopadne to jinak, nic tě k tomu při prohrábnutí fotek nenapadne a nedáš... To je života běh. Tak ať se uzákoní, že kdo hlasuje MUSÍ! :-))) Ale souhlas s tím, že prostě nemusí být výherce. Když fotky nezaujmou, ať klidně žádná nevyhraje.Je to svaté právo hodnotitele oznámit: poslali jste sra.ky, nikdo nevyhrává. :-)) Nebo ať není první místo s nárokem na tisk. Ten tisk je milá pozornost, nejsou to nepodstatné náklady tisknout A3 každý měsíc. Díky za to.
8.4.2011 20:45
yes
...chápu že to někdy nevyjde,ale fotky dali dva myslim.A kolik hlasovalo? Kdyby aspoň půůůlka..neuzákoňoval bych nic. Prostě někdy téma sedne ,jindy ne,ale nutit se k něčemu? Proč? Ať už fotograf či porotce.
8.4.2011 20:48
jednoduše
tentokrát byly fotky snad "humorné",ale že by si některá zasloužila A3? prostě nemyslim.
8.4.2011 21:18
jednoduše
Jo, protože si tuhle velikost už taky tisknu, myslím, že rozumím. Prostě na některé fotky je škoda camrat barvičky.:-)) Já bych si tu svou z tématu na A3 taky netisknul! :-)
9.4.2011 00:27
ZT
Vráťme se v čase. Výhra v měsíčním tématu v jakékoliv podobě byla pouze tehdy, pokud za to nějaký snímek stál. To byla původní pravidla měsíčního tématu. Myslím tu dobu někdy před dvěmi třemi lety, ještě než se nabídl Cetlyk s tiskem na A3, kdy ceny za první místo byly jen někdy a pouze tehdy, kdy si nějaký snímek výhru opravdu zasloužil ... Pamatujete? Tehdy mě ještě bavilo o měsíčním tématu přemýšlet a vložit do něj snímek, se kterým bych se mohla prezentovat. Tehdy ještě stálo za to se zapojit.
Škoda, snadno se tu zapomíná a je mi to líto:( Nějak se Vám to pomíchalo a najednou to berete za samozřejmost, konec měsíce v tématu měsíce = výhra jakéhokoliv cvaku. Vraťme se prosím k tomu, o čem to původně bylo!!! Vzpomeňte si !!! Stando, a ty přehodnoť to sponzorství. První cena má přeci být jen za to, co opravdu za to stojí. Pokud se vrátíme k původním pravidlům, klidně to sponzorství v měsíčním tématu s tebou vezmu na půl. Jeden měsíc ty a jeden já.
9.4.2011 01:13
Howno
Víš co Jirko? Klidně si řekni svůj názor a jí osobně ho budu i brát na vědomí. Ale nepřijde ti to divný? Desítky měsíců se tu neukázat a pak moralizovat? Zůstaň tu a ukaž, že máš koule...

Protože A3 si tiskne kde kdo, tak navrhuju A2? Stojí vám to za to?

9.4.2011 08:07
***
ve světě, což není jen náš zaprděný státeček, jsou galerie na netu placené. Jsem rád, že zde nemusím platit nic. to je moje odměna . Jen se ptám, za co by jste někteří chtěli ještě premii ? za to co zde smíte uveřejnit zdarma? podivné . celé podivné někteří mají zřejmě posunuté hodnoty kam -si do dob 50-70 let ale tam taky nebylo nic zdarma .Jen jsem si dovolil vyštěknout, a už zas dlouho nebudu.
ještě . víte všichni co je sponzoring?asi to netušíte sponzor sponzoruje to, co mu přinese nějaký užitek, nebo třeba radost. Není to povinnost někomu něco dotovat . Tak že nebrblat, a nechat to na sponzorovi jestli on uzná že to za to stojí .Nepožadoval bych za témata, jaká koliv, odměnu. tu už opravdu všichni mají , že smí dát svůj výtvor na galerii,která je viditelná kdekoliv na světě, kde je připojení netu.
9.4.2011 08:43
ZT
Taky si plknu. Hlasuju pro téma který mě zaujme, když vyhraje, snažím se dát fotku, ale někdy se to prostě nepovede... Souhlas s tím, že ne vždy musí být určen vítěz. A tisk? Je super, že Standa tuhle možnost sponzoruje, ale i tak některý kousky co vyhrají na papíře neskončí, protože na to jednoduše nemají. Ještě se vrátím ke hlasování a nedání, na NT se to děje taky a nikdo se nečílí, takže klídek, vždyť nejde o život, ne? Někde nám tu ztrácí ta radost... :(
9.4.2011 22:21
ZT
..když bylo ani né tak dávno téma Fouká ze strnišť (a nejde o neoholeného Cetlyka...), tak se sešly jen 3 fotky, ítěz se nevyhlásil a takovéhle emoce nepamatuju:-) Prostě někdy se fakt nezadaří - mně třeba teď to téma nesedlo, ale jinak se mi ta měsíční témata moc líbí a beru je jako výzvu. Kéž nezmizí!
10.4.2011 21:52
ZT
Připlkl bych si, ale v podstatě bych kopíroval Radouchův příspěvek, se kterým bezezbytku souhlasím. Každopádně dle mého je nezadatelné právo poroty nevyhlásit vítěze, jen by bylo na pováženou, kdy se tak dělo příliš často (což se neděje). Vynucené povinnost účasti po hlasování je dle mého blbost, neb je v podstatě nevymahatelná, a tedy pro celé ZT by byla jen likvidační. Morálně je vhodné aby ten kdo zahlasuje a jeho téma vyhraje fotku dal, ale i tak se nemusí zadařit, nehrotil bych to.... A radosti ať je víc, té není nikdy příliš..... .o)
10.4.2011 22:59
tema
rad bych podekoval sol ze se o temata stara, porotcum ze si daji praci a hodnoti. to je sponzoring jako prase, kazdej mesic se k tomu dokopat.

nikomu bych nepral, aby si moje fotky musel kazdej mesic prohlizet. a to si cetlyk za to prohlizeni dokonce plati.... tomu radeji dekuji 2x :)

za meho porotcovani jsme se museli shodnout alepson dva ze tri.
navrhuji nasledujici pravidla hodnoceni zootema

1/ porotce muze a nemusi udelit bod.
2/ zvitezit muze jen snimek s nadpolovicnim poctem bodu
3/ vitezem se stava snimek, ktery ziska nejvice bodu

to resi planovany stav, kdy zoo bude mit celosvetovou pusobnost a mnoho porotcu :D
10.4.2011 23:17
tema
díky clownovi za nástin pravidel, ovšem drobné nesrovnalosti:

1/ to bylo i dříve, za nominaci na 1. místo se dávaly 3 body, za druhé dva, za třetí jeden, když něco z toho porotce vynechal, tak nic
2/ nadpoloviční většinou se rozumí po celkovémsoučtu tak, jak je uvedeno v bodu 1/? To by se vyhlašoval vítěz máokdy, někdy je toopravdu o jeden bod...
3/ Znovu těžkérozhodování, dost často se stává, že se sejdou "bodově" dva i tři snímky se stejným počtem bodů. Např. jeden porotce dá jeden snímek na první místo (3 body), jiný ty samé snímky v obráceném pořadí, součet bodůje stejný. Osobně navrhuji definitivní pořadí vždy na rozhodnutí sponzora, ale možná se to něko,u líbit nebude, nevím.
Každopádně by celé vyhodnocení až po zveřejnění podle mého názoru nemělo trvat déle než do půlky následujícího měsíce. A wo tom byl můj příspěvek. Nebo máte jimé názory? Sem s nimi! :)
1.9.2011 12:59
Dva chlivky
Moc se omlouvam, nedopatrenim jsem udelal dva chlivky pro tema. Jiz jsem psal adminum, musime pockat, nez to opravi.
2.9.2011 13:22
hotovo
jsem nachciplej, omluvte prodleni :)
2.10.2011 17:15
říjenec
Asi se nepodařilo spustit říjnové téma.
2.10.2011 17:23
Říjnové téma
Postup jsem (snad) dodržel, ale vyypsaly se mi opět dvě šuplata. Musíme počkat na Huga - jednak mi řekne, co dělám blbě a jednak to opraví.
2.10.2011 17:26
téma
Všimnul jsem si toho právě kvůli náběhu starého 1968. Nevadí, počkáme - stejně už nás tam mnoho nechodí.
3.10.2011 03:13
tema
Ja si pamatuju, ze fotky z tematu mesice se kdysi ukazovali normalne v hlavni galerii, mozna by to trochu pomohlo, kdyby tomu zas tak bylo, treba s nejakym zvyraznenim, ze se jedna o tematickou fotku ...
3.10.2011 11:20
tema
fotky ... ukazovaly ...
21.2.2012 20:36
Půvabné téma měsíce
Po nějaké době bych se zase rád vrátil k odměňování vítězů měsíčního tématu. Pro ty kteří neví o co jde, vítěz dostane svoji vítěznou fotografii vyjetou ve formátu A3.
Není to právě BOMBÁÁÁ cena, ale lepší než drátem do oka. Tak jestli máte chuť si hrát, dejte se do toho. Ještě pár dní zbývá do konce února.
cetlyk

PS: a prosím zahlasujte za další měsíc. Díky ;)
21.2.2012 20:46
téma
Když je nás tam poskrovnu, úměrně tomu odpovídá kvalita.
Občas sice vyhraji, ale při počtu účastníků to mnohdy není šikovností, ale prostou statistikou (teorií pravděpodobnosti). Mnohé z výher nemusím mít vytištěny
=leda by byla účast vydatná.

21.2.2012 21:00
thema
Tak se do toho dej, máš tam ááááčko.
21.2.2012 21:33
thema
Nemám, nechrápej.
Dělím se o první až druhé místo.
21.2.2012 22:01
themato
nojóó furt, už tam letím
24.2.2012 11:58
thema
tak tam jeste neco prihodte, at je z ceho vybirat ;)
24.2.2012 21:03
thema
Rád bych. ale poslední dobou, by moje fotka , jako auto portret, měla do théma daleko, i když dle příjmení by to šlo.Neznám půvabnější stvoření než jsem sám byl .kdys.Ještě by ušla alte katze, ale ta se už 14 dnů tváří tak příšerně, že ani to by nešlo. Neteče nám totiž voda, a rybník je zamrzlý.
Možný by byl též, kolega cygnus, ale ten je daleko, a foto s jeho blahorodím nemám už žádné . sry. tedy. U mne thema nebude haff :))
24.2.2012 22:41
tehma
I les má své půvaby...


...hele pes ;)

To jen abych dal verš.
15.3.2012 22:31
thema měsíce
omlouvám se, že vyhlášení z února vázne, ale porotoa není sto se dohodnout, komunikace je pomalá a vzdálenosti velké. O to radostnější pak bude vítězství :) Tak prosím strpení. Děkuji

PS: V novém tématu máme zatím jen jednu fotku, tak s tím něco udělejte ;). Ať je co tisknout... dík
21.3.2012 12:04
tehma mesice
Gratulace Ondrovi k viteznemu snimku, jak na to aby mu prisla fotka na papire uz vi, takze cekam data ;)
21.3.2012 17:31
thema měsíce
UP
29.3.2012 23:38
thema měsíce
Za chvilku bude třicátého a vtématu je jen pár kousků. Tak se nebojte a ukažte, kolik křehkosti je ve vás;)
30.3.2012 09:28
clown
Také pěkně děkuje pes,a štěká dík hafhaf
10.4.2012 06:27
Chyba 101(net::ERR_CONNECTION_RESET): Připojení bylo resetováno.
Chyba 101(net::ERR_CONNECTION_RESET): Připojení bylo resetováno.

Vše běží, ale když chci vložit foto, tak se objeví výše uvedená hláška.
3.2.2013 22:05
Omlouvám se za zpoždění
měl jsem více starostí a nebyl online... Takže až dnes jsem vyhlásil anketu na další měsíc a založil šuple na únor.
27.2.2013 14:12
Únor se chýlí
ke konci, takže dámy a páni kolegové (resp. pro některé kraje soudružky a soudruzi), vytáhněte z penálů svá Casia a Ricohy, ať je z čeho vybírat.
7.6.2015 19:53
Téma měsíce
Omlouvám se, ve středu jsem večer měl ještě práci a pak jsem odjel, aniž jsem vyhlásil anketu a udělal chlívek na červen.
7.6.2015 22:51
Téma
Nevadí haf :) chlívek je všude kolem,tak o jeden míň.........nikdo ani nepostřehne haf :)
24.6.2015 20:42
Cesta
Tak mnohoznacne, bohate tema to je. A tak malo prispevku k tematu.
30.6.2015 10:47
Re: Cesta
Mi to nedovolí sem ani něco napsat..?
30.6.2015 10:48
Re: Cesta
aha... asi jsem toho napsala moc. Tak zestručním:
Potíž je v tom, že momentálně nikoho nemotivuje, aby do tématu něco vkládal - není mu tu dána žádná propagace, jako nově příchozí bych si té kolonky ani nevšimla a ani bych nevěděla, proč bych tam měla něco vkládat... chce to ale obecně zájem.
1.7.2015 20:37
Re: Cesta
Na druhou stranu my vsichni deleslouzici tuto kolonku zname a stejne nevkladame. A myslim tim predevsim sebe. A je fakt, ze schovat se do sveho maleho koutku mi dlouhodobe nic neprinasi a stejne naladu neresi, takze musim se probrat a take prispet casteji. Nebudu si davat zavazek, proste se musim probrat.
1.7.2015 21:57
Cesta
Díky vám všem, rád jsem to viděl ...
2.7.2015 12:05
Setkání
Tak je to zamluvený na příští středu 8.7 na 19:00 Polská 34,restaurant U Bohouše,(roh Polské a Třenízského). Můžeš to prosím mezi zvěř rozhlásit? Ať zvěř lesní i polní připeláší
ve smečkách.Jirka E.
6.7.2015 00:23
Setkání
Přeji Vám všem,kteří se zučastníte,pohodový večer v klidu mezi kamarády se stejnými zájmy. Haf, tedy do Města velikého. (na psa,vesnického, až příliš velkého) :-)
6.7.2015 18:33
SETKÁNÍ pro PSISKO
Haff pse, vem AK na záda a nohy na ramena(tedy svoje) a pelášej do města velikého jak kázala kněžna Libuše, smečka vás přivítá mohutným štěkotem, hafffffffff
7.7.2015 18:52
POZOR POZOR
Připomínám zvěři veškeré aby nepropásla zítřejší hgospůdku v 19:00 hod. Polská 34,restaurant U Bohouše,(roh Polské a Třenízského), naproti Riegrovým sadům
8.7.2015 12:17
Hospoda
S hospůdkou se počítá... .o)
8.7.2015 12:23
Hospoda
Rád tě spatřím. Zvíře J.E.
8.7.2015 18:00
Hospudka leto 2015 Praha
Dnes je hospudka a potkame se, ja alespon na chvili se zucastnim, jeste nemam krk zcela v poradku.


TOPlist