v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

18.2.2008 23:28anemone 
zootéma - návrh na upřesnění pravidel
Ráda bych tu vznesla návrh na upřesnění - možná změnu - pravidel měsíčního zootéma. Jsem pro to, aby se do zootéma vkládala jen fota aktuálně pro dané téma vyfocená ( a ne rok dva stará, jak lze vidět třeba i v únorovém tématu ). Všichni tu přeci máme celý měsíc na myšlenku a následnou realizaci... Dle mého je to času víc než dost, teprve pak by bylo vidět, jak se kdo s daným tématem " popere ". Jsme přeci zvířátka hravá, ne líná :)
18.2.2008 23:56
zootéma- opoziční návrh
Jsem proti, měsíční téma není noční téma. A když se mi už ta fotka jednou uložila tak proč ji nepoužít Moni? Tys ty moje stařenky znala? Je to na nich poznat, že nejsou ze včerejšího večera? Mám jet na Jirnou a zopakovat to? Nechal bych to na autorech samotných. Pokud snímek odpovídá tématu, tak ať je třeba deset let starý.
19.2.2008 00:07
Téma
Asi by bolo dobré to upresniť. Pozdáva sa mi názor Moniky no nejaké overenie alebo kontrola je prakticky nemožná takže je asi ťažké vymýšľať nejaké pravidlá...
19.2.2008 06:07
haf
chápu ane haff. ňuchá pes asi o co jí jde.cetlyk má ale pravdu je rozumný haff .To by muselo být jiné téma, kde by šlo o aktualnost a postřeh. Potom by to bylo na místě haff co? :))
19.2.2008 07:02
tema
Cetlyk to podava rozumne. Pokud mam v archivu snimek vyhovujici tematu, tak proc ho nepouzit. Nejsme Czech Press Photo:o)...
19.2.2008 07:11
téma
mám chuť se zastat sasanky, aby v tom tady nebyla tak sama, ale když sám nechávám fotky rok či více, než jdou na "veřejnost", to bych byl asi vyškrnut
19.2.2008 07:33
tema
mas to tezky rs:o). Holt kdyz se ridis radou Mistra Sudka... :o) (Kdyz se ti fotka libi jeste ten den, schovej ji a koukni na za tyden, kdyz se ti jeste porad bude libit, schovej ji a koukni na ni za mesic a pak na ni koukni az za pul roku a kdyz se ti bude libit porad je to nejspis dobra fotka:o)
19.2.2008 07:40
téma
kruci, ty mě máš prolustrovanýho :-)
19.2.2008 09:12
rs
Tebe staci chvili sledovat:o))...
19.2.2008 10:14
Téma
hmmmmhhmmm(..souhlasně mručím s Anemone...;)
19.2.2008 10:44
Tema
Ja jsem take spis pro vetsi volnost tematickou :-).
19.2.2008 12:12
Pravidla
...jsou jako povidla :))), skoro každý si rád lízne, ale běda, jak spadne do hrnce, kde se vaří...
Myslím, že každý máme ten svůj "šuplíček" s fotkama, které se nám líbí hodně a dlouho, ale Anemonka to myslí dobře a chce nás nenápadně vyhnat ven od PeCí:)))
20.2.2008 15:34
mesicni tema
asi mam misto hlavy srandovni meloun, ale abych pravdu rekla, tak ja jsem mela za to ze mesicni tema (to pro ktere hlasujeme) by melo byt o tom, ze mame novy podnet (tema, ktere vime jen kratce dopredu), stejne podminky (kazdy ma na nafoceni mesic) atd atd. ted to bude vypada trosku zmatene, ale to jsem proste ja. totiz kdyz jsem poprve slysela o tematu, tak jsem to tak chapala. ale kdyz jsem se pak dozvidala ruzna temata, tak jsem si vytvarela slozky, kde byly vsechny fotky k tematu sdruzene. nakonec vsak, kdyz jsem do tematu prispivala, tak jsem nahrala nejaktualnejsi fotku (tzn maximalne mesic starou - uz jen proto ze temata se zatim vice ci mene tykaly mesice ktery prave probihal) takze radsi zapomente ze jsem cokoliv rekla :)


TOPlist