v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

19.9.2008 21:33Solitary 
jděte už do háje, nebudu psát komenty!!!!
Milane Senfte, díky tobě už nebudu nikomu psát komenty s upozorněním na konkrétní chyby!!! Ještě se dělám s úpravou snímku posunutím gamma aby bylo vidět, o čem píšeme (psali jsme dva) a ty to smažeš!!! To mne fakt už štve, promiňte mi všichni za tenhle výlev:(((((
19.9.2008 21:36
poděkujte Milanovi
i ostatní, kteří o konstruktivní komenty stáli :(
19.9.2008 21:40
Milane
...a pro sichr sem honem prskni jinou fotku, aby nikdo neviděl vo co šlo, žejo? Je mi z toho smutno, takové chování nechápu, asi jsem stará škola :(
19.9.2008 21:43
...
Milane, neboj, neni ostuda dat fotku, co se nelibi. Ja jich tu takovejch mam furu. I kdyz das fotku co nema uspech, nech ji v galerii alespon nejakou dobu, muzem se pod ni bavit, muzes psat jak jsi to delal a treba prijit na to co jsi pri uprave zvoral. Fakt to neni ostuda, kdyby byla, ja z ni mam uz kabat ;-)
19.9.2008 21:44
Sol neblbni...
Chápu že to naštve, ale spíš by to stálo o blacklist takovýchhle nevděčníků, než o stažení se do ulity. I když trochu tvůj postoj chápu..... .o)
19.9.2008 21:50
sol blbne
holky a kluci, fakt mi vyhrkly slzy, na jednu stranu někdo vyčítá, že se nepomáhá, neradí, na druhou stranu že se jen chválí, na třetí stranu se snaha o pomoc jednoduše maže... copak je mezi náma více sobců než kamarádů??? Já tomu nevěřím!!! Ale když to někdo udělá přímo někomu z nás před očima, to už je opravdu moc i na mou (mylím si) docela tolerantní a vstřícnou povahu. Jsem tady, nick visí na liště, stačila třeba PMka když už ne debata pod fotkou, i na ty se snažím dycky odpovídat... tak WO ČOM TO JE ;(((
19.9.2008 21:55
sol
Mas recht, jen si myslim, ze to Milan proste smaznul, protoze mu prislo blby tu takovou fotku mit, coz je fakt velka blbina. Kdyby neco napsal pod fotky, bylo by to mnohem lepsi, to je jasna vec ;-)
19.9.2008 21:58
...
A vubec Milane, napis neco :-)))
19.9.2008 21:59
prosba
tak tedy prosím všechny, aby alespoň PMkou dali vědět, proč to mažou, vždyť tímhle způsobem opravdu odrazují od komentů, a spadne to na úroveň pochlebování... to přeci nikdo z nás nechce... aspoň doufám :(
19.9.2008 21:59
re sol:
htth, to je sice pravda ale, když už tu fotku vyměnil, tak tam mohl něco připsat na vysvětlenou. Byla by to slušnost k těm co už komentovali tu předchozí...
19.9.2008 22:01
kann & sol
Mate recht, o tom zadna (ani jsem si nic jineho nikdy nemyslel) ;-)
19.9.2008 22:04
re sol:
To mě mrzí..a to je přesně to, o čem jsme psali..nastavit to, aby šla fotka smazat až po nějaké době od vložení (např. 3dny)
19.9.2008 22:05
sorry
byla to příliš impulzivní reakce z mé strany, ale kdyby se to událo poprvé, tak se to nestane. Promiňte, užívejte víkendu, snad ta má nepřiměřená reakce někomu třeba napoví, že i takhle se dá přijít o komenty...
19.9.2008 22:06
...
Ono to nastve, to zas jako chapu ;-)
19.9.2008 22:20
a teď co?
Když vypíšu anketu, zda a případně po jakou dobu blokovat mazání snímků, u kterých jsou komenty, bude to bráno osobně. I když tato otázka a návrh byl v předešlé dlouhé diskuzi. Takže zatím takovou anketu dělat nebudu, ale dnes se odehrálo právě to, oč v té předešlé diskuzi (Lojzíkovo vlákno) taky šlo. Zamyslete se nad tím... prosím :)
19.9.2008 22:26
haff
co zas řešíte .Když to udělá ještě jednou haff tak si na něj stejně každý dá pozor .Ne? Třeba se ještě ozve a vysvětlí to . nemusí pořád sedět u kompu. haff zítra, třeba haf? nebo v neděli haff :))
19.9.2008 22:29
haff
byl tady, a my všichni taky, a mlčel... to je trošku rozdíl, ne? Ale už na to kašlu, mám o fotku míň k prohlížení...
19.9.2008 22:37
haff
on není ale jediný a zdaleka to není poprvé, co se to tady děje, naopak je to poměrně často...anketu bych klidně udělal, jde přece jen o názor lidí
19.9.2008 23:05
už jen úvaha a mlčím:)
když se podíváte do galérie kohokoliv z užívátek, zjistíte, jak se vyvíjí nejen TK jeho snímků, ale i přístup k fotografii jako takové, jak se mění obsah a zaměření fotek...
Za sebe mohu říct, že dnes by mé starší fotky vypdaly jinak, vidím na nich chyby, které mi dříve unikaly. A nejde jen o TK, ale i o to jak by šel obsah snímku, sdělení pocitu, udělat lépe, výrazněji. Zpětný pohled na vaší tvorbu vám taky dost napoví, tak proč nechcete pomoct těm ostatním už jen tím, že přiznáte: taky se mi nedaří, taky jsem dělal a ještě dělám chyby... o tom přece ty komentáře taky jsou, nebo žiju opravdu v iluzórním světě?
Tož to je poslední příspěvek ode mne do tohohle vlákna a ještě jednou se moc omlouvám všem za impulzní reakci. Ostatně ... přispěli opět jen ti, jichž se mé "rozhořčení" netýkalo...
19.9.2008 23:07
už jen úvaha a mlčím:)
překlep: impulzivní a asi i nepřiměřenou :(
19.9.2008 23:09
A sme u rozbití huby Lojzovi
ani nevím o jakou fotku šlo.Už sem ji nestihnul. Ale nedal-li by příště NIKDO takovému userovi komentář,fotka by prostě zmizla.Rozhodnutí je tudíž na jeho straně.
Matně si vzpomínám na Ryiska Cetlyk napsal sáhodlouhý věcný komentář k fotce a ona to okamžitě smazala,podobně jako nyní. Chyby dělala nadále stejné,pak jí nikdo nepsal a nakonec přestala vystavovat....
20.9.2008 07:26
lojzi
Tak už toho lojzíka konečně někdo zbite haff -když si o to pořád říká chi hafhafhafhafhafhaf a ňaf :))
20.9.2008 09:24
Nová anketa
je spíše pro komentující užívátka, nežpro ty mlčící, prosím vyjádřete svůj názor.
Výsledky ankety o limitu admini posoudí až budou "na příjmu" :)
20.9.2008 12:15
los anketos
a napadlo někoho, že třebas vloží jen špatnou fotku (mě se to stává často) a pak jí nebude moct X dlouho odstranit/vyměnit??...naprosto nezávisle na qualitě komentáře...doporučuji vnímat zásahy v širšícjh souvislostech :)
20.9.2008 12:23
los klukos
Plný souhlas i mě se to stává .Už o tom kdy si psalo při prvním omezení . haff prý si to mám zkoušet někde pod fotkami bylo řečeno .Což mi nesedí k pleti. haff a to prosím, pes takové čenže dělal ve 4h ráno třeba :)))
20.9.2008 12:45
los anketos
pokud se podíváte, kucí, tak se jedná pouze o foto, které je již okomentované. Neumím si představit, že by někdo vložil fotku a hned si nezkontroloval, že vložil tu správnou a nešáhnul vedle. V tom případě je to otázka jednoho kliku a foto je fuč...
20.9.2008 12:48
re.
jo jo sol má pravdu, blokace by se týkala pouze fotek ke kterým už někdo přidal komentář, tudíž v případě že vložíte špatnou fotku, můžete ji smáznout a nahradit - myslím, že to není tak daleko od věci a jako nápad to já osobně beru jako malý plus ( což ale vůbec nic neznamená :))) )
20.9.2008 13:31
sol
Stalo se psovi že vložil fotku haff Měla špatný profil tudíž byla na web nevyhovující haff. smazal pes ,a chtěl vložit tu upravenou. ale system mne nepustil vyčerpaný limit haff .Když se udělá po upravách, které všichni chtějí, něco podobného, mohl bych chytnout ještě banán k tomu chi :))) tak ti neví pes haff :( už jsem z těch všeliakých změn, tak zmetený ako Mjr.Terezky." čo bolo to bolo.................... " jen že on bol terezky majorom a pes je z teho skoro mačka haff :))
20.9.2008 13:42
los anketos
pésku, ale tadle anketa nejni o limitu, ale o blokování smazání okomentovaných snímků, mluvíme (nebo písáme) každý o trochu jiném...
To co písáš teď ty bylo (pokud si pamatuji) uděláno kvůli tomu, že sem někdo nacpal 5 fotek, když se dostaly na druhou stranu hlavní galerie tak je smazal a nasypal znovu ňákých 5. Proto fish uděla antivkládadlo. Ale todle nejni o antivkládadlu, pouze a jen o okomentovaných fotkách... :)
20.9.2008 13:45
mazani snimku :)
plne chapu sol, taky se me stalo ze jsem okomentoval, hral si s upravou, zapnul si sledovani fotky, abych vedel, ze k ni autor napsal, treba at jdu do haje s takovejma upravama a vona ta fotka po chvili zmizla. fish ma spousty napadu na ruzna zlepseni ale nejak nam ukrutne dosel cas na jejich realizaci. i tohle je dobrej namet na zlepseni.

ad kluk - kdyz fotku zkonim a nevsimnu si toho hned tak se da preci vlozit "jak to vidi jini"
ad pes - je pravda, ze jsem zmeny nezapsal do pravidel, napravim to co nejrychleji :)
20.9.2008 13:47
re clown
díky moc za příspěvek, a taky za trpělivost a nadhled :)
20.9.2008 13:58
haff
jj clown haff dík :)
Sol píšu o tom samém haff .Vložíš fotku než se vzpamatuješ někdo aktivní ti tam mrskne koment a si víš kde ......... + ativkládadlo a je to uplně v ....Tak že píšu o tom co i ty ale rozšířeně :)))) hafhafhaf
20.9.2008 14:08
haff
za tu chvilku, než si svou fotku otevřeš a zjistíš, že jsi šáhnul vedle, ti někdo může napsat maximálně smajlíka, si myslím;) a pak máš dycky možnost ke své fotce přidat tu správnou s vysvětlením, že to byl přehmat, i takové zde už jsou a fšichi to brali jak bylo psáno vysvětlení od autora. Takže v tomhle opravdu problém nevidím, ale je to samozřejmě jen můj pohled na věc. Dokonce i k podfotce jdou přidat další podfotky, takže todle fakt nejni o limitu pésku... :)))
20.9.2008 14:27
haff
Nemá cenu se o tom bavit ty o voze já o kočkách .Až admini udělají co bude vhodné, povíme si to haff .Teď je to jen mlácení prázdné slámy haff :))
20.9.2008 14:36
haff
je mi líto, že to vidíš takhle:( Ty jiným s úpravama fotek neradíš takže tvůj pohled je trochu odlišný, ty jsi taky trochu takové milé specifikum téhle galerie ;) ale díky, že jsi, na rozdíl od mlčochů se s tebou dá komunikovat :)))
20.9.2008 14:41
haff
Neradím haff jelikož sám vim prdlas chi .Až bude psisko chytré tak bude radit . 60 už mu je ,jen nebylo psisko v rusku .Tak radit nemůžu .Stejně na rady strých páprdů nikdo nedá chi .Zbytečně si oklobávám klábosnici .A apple je má drahé no :))

20.9.2008 15:00
haff
A co takhle nastavit možnost mít po vložení deset minut na smazání , úpravu a nové vložení? A pak teprve blokovat mazání.
20.9.2008 15:06
kann
to zní jako limit pro komentujícího, že do 10 minut nic nepsat:))) jeden by se ztoho zvencnul, ale hlavně že se mluví o tom, že takový mazací přístup není to správné ořechové :)
20.9.2008 15:19
re:
to byl jen takový nápad,tak to nechte tak jak to je a budou všichni spokojeni.
Jen si matně vzpomínám na doby, kdy jsme měli fotokroužek, tam každý na schůzku donesl fotku a těžko mohl říkat, počkejte já se spletl, hned donesu jinou. Prostě jednou vložím a nesu následky.
20.9.2008 15:29
re:
kann trochu jsme siasi nerozuměli, já zastávám stejný názor, proti oponentům psisko a kluk :)))
20.9.2008 15:39
haff
tak haf je oponent haff no to jsou věci chi :) solítko je co chi :)))
20.9.2008 15:43
haff
jsi oponent pokud jde o blokování mazání komentovaného snímku, jinak jsi kámoš :)))
20.9.2008 15:52
haff
Kámoš jo? a to si ani nevšimneš že má pes serii no kámoško :))))
20.9.2008 15:54
haff
tu poslední jsi přidal teď, tak nepruď:)))))
20.9.2008 16:20
haff
Neprudí haff jen dělá podle pravidel která se tu chystají haff :))))
20.9.2008 18:45
série haff?
teda nevím, jak na to koukáš od lesa, ale když někdo bude dávat sérii pod svou fotku, tak to tam prskne najednou a ne s několikahodinovým odstupem... todle nebaštím :))))))
20.9.2008 19:26
série haff
Tak už to vůbec nechápu. Proč by si kdokoliv nemohl přidat podfotku - alternativu kdykoliv, třeba druhej den, třeba pozejtří, třeba za tejden, třeba za hodinu. Vloží prvotní a třeba maká na jiné variantě, až ji má ke své spokojenosti hotovou, tak ji přidá. Pokud autor pracuje s nějakými záměry, vrací se ke svým fotgrafiím a napadají ho třeba jiná vidění výrazu, který chtěl sdělit. Proč tady, kde panuje vstřícná atmosféra by se mělo závádět nějaké autoritářství - nepleťte si s autorstvím. Pozdrav všem J.E. :) :) :)
20.9.2008 19:31
Může
Jirko. Ti dva se tady dneska jenom hecujou :-)))
20.9.2008 19:38
Může
Není lepší trávit čas focením ?
20.9.2008 20:25
Může
Lojzík nás odhalil, Jirko:))))
Jistěže se dá čas trávit i jinak, ale někdy takové špičkování má taky něco do sebe, třeba jen jako ukázka, že dialog existuje ;)
20.9.2008 20:51
série haff
jen pro vysvětlení těm, co zatím neznají všechny možnosti tohohle serveru. U každé fotky si máte možnost zapnout sledování snímku, takže když třeba se autora na něco zeptáte, nebo někdo doplní komentář, doplníte svou představu a čekáte na reakci, vše funguje jako když máte zapnuté posílání zpráv o tom, že se někdo vyjádřil k vašim fotkám...
20.9.2008 22:59
Lojzik
Tak co Lojziku, kolik už máš šrámů? ;)))
20.9.2008 23:02
ňáko
se to uklidnilo asi sme prd vyřešili.
21.9.2008 08:35
Lojzík
...i ostatní, které to zajímá), anketa na limit dopadla takhle:
Pro zachování stávajícího limitu 5 fotek za 5 dní, tudíž umožnit v jeden den vložit až 5 fotek, hlasovalo 8 užívátek.
Pro omezení na jednu fotku za den hlasovalo 62, z toho 6 je i pro omezení podfotek, 56 chce zachovat možnost přidat 4 fotky, pokud jde o sérii.
Týdenní limit by snížilo na 5 fotek za týden 23, až na 3 fotky za týden 39 užívátek.
Z těch 13, co v anketě označili poslední možnost, tudíž jiný návrh, který mi pošlou PMkou, mi přišly pouza dva konkrétní. Jeden byl na ještě větší omezení, až na jedno foto za týden a v případě smazání fotky dříve než za 48 hodin znemožnit vložení další fotky aspoň na 14 dní, druhý se ani tak netýkal limitu jako spíše doplňoval návrh zavést roční zpoplatnění registrace třeba 100,- Kč, kluk svůj návrh na zvýšení i toho stávajícího limitu napsal přímo do pokecu. Jiné návrhy mi nepřišly.
Jestli jsme něco vyřešili či ne nevím, v průběhu týdne jsme řekli své názory, definitivní slovo mají admini, takže teď nám zbývá čekat jak rozhodnou :)

21.9.2008 13:45
tak plácnu
jenom jestli nechcete založit Honzovi P. šuplík na tu Chinu? páč až to sem začne sypat,tak ať má kam sypat. si myslím že to bude stát za to...
21.9.2008 16:21
další mazání
dnes registruji další dva, Jana kolar to dokonce vzala zgruntu a smázla celou galerii... inu vaše volba :-/
21.9.2008 16:29
Solitary
Ano,smazala jsem fotku s můrou,protože to byl pokus a uznala jsem,že nepodařený.Tak jsem ho smázla.Měl jsi pravdu,opravdu to nebylo na výstavu :-)
21.9.2008 16:34
Berti1
OK, takhle to bereme, je fakt lepší si rozmyslet co vložit :) A vážím si i toho, žes to napsala do pokecu i když tvé jméno nebylo zmíněno :)
21.9.2008 16:37
Solitary
Jasný,příště budu dvakrát,nebo radši třikrát měřit a jednou přidávat,ju.Hezký zbytek neděle :-)
21.9.2008 20:11
zmazat fotku
No, priznam sa, ako novacik a zaciatocnik moja prva reakcia po komentaroch k prvej a druhej fotke bola: VYMAZAT TO!!! Ale neurobil som to! (hamba mi nedovolila :)... klamal by som, keby som tvrdil, ze to bolo preto aby sa aj ostatni nieco na mojich chybach naucili, ale dufal som, ze pribudne viac komentarov, ktore ma zvozia pod ciernu zem :), ale ze mi zaroven vysvetlia kde robim chybu.. a musim povedat, ze sa nasli ludia, ktori mi PMkom vysli v ustrety a vela veci mi vysvetlili!!! VELKA VDAKA!!! Takze by som chcel zaciatocnikom ako som ja povedat: nemazte svoje fotky v zachvate emocii... len sa kriticky pozrite na svoj vytvor a pouvazujte, ze ci ti co tam prispeli nemaju nahodou pravdu...ja sa teraz po tej kritike uz dost dlho odhodlavam pridat dalsiu fotku, ale stale mam pochybnosti o tom ci je to dobre zaostrene a a ci kazdy poxopi co som tym chcel povedat a tak... navyse mi odisiel monitor (totalne definitivne skapal) a tak fotky upravujem len na notebooku, ktory ma navyse pravdepodobne len 6 bitovu hlbku...a na monitor momentalne nemam.. a tak skoro asi mat nebudem :-( ..ale myslim si ze mam fotecky ktore by som sem mohol dat, len nad nimi viac rozmyslam co je dosledok kritiky (ale musim podotknut ze to bola kritika dobre mienena a slusna)
21.9.2008 20:18
mazat?
Díky za písmenka pochopení;)
21.9.2008 20:20
mazat?
hlavně najít odvahu a klidně se ptát, diskutovat pod fotkou, nikdo neumí Fšechno a víc očí víc vidí :)
21.9.2008 20:38
trimolin
no vida.děkujeme za zastáFku :)
21.9.2008 20:45
trimloin
sup sem s ni, my ti ji zjezdime a pak zas ty nam az se to treba jednou naucime :)


TOPlist