v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

17.7.2011 21:24Anamor 
Teplakov session
rada bych vas zase jednou videla a nejjednodussi zpusob je, udelat workshop, tak vyhlasuju, ze muzeme opet v nasi hajovne v datech 30.7.2011 NEBO 13.8.2011 spachat workshop, podminky jsou v podstate stejne jako minule, jedna se vzdy o sobotu od rana, pro ty co chteji je mozne prespani do nedele do rana. Plan je jasny, prijet, popovidat, pofotit, projit se, lehce popit. Doprava: pro ty co chteji autem si staci najit na mape malou vesnicku jmenem HORKY (lezi mezi mestem Litomyšl a Vysoké Mýto) a pro ty co chteji zazit trochu akce a romantiky, je v nabidce vlacek-kdy staci vystoupit na vlakove zastavce mesta Choceň a tam bych si pro vas uz prijela. Prespani: Ten kdo chce prespat muze :) bud ve svem stanu nebo ve svem aute :D to je v poho ne? :D :D nebo uvnit hajovny, kde budeme travit vetsinu casu, bohuzel, je tam betonova podlaha tak to nedoporucuju lidem co maji problemy se zady (jinak kdo by chtel pochopitelne prinesu deky a nejake molitany taky mam, takze na vas je jen karimatka a spacak. Hajovna je v podstate v lese a neni tam koupelna, jak uz to v lese byva :D soucasti hajovny jsou jen zachody a uvnitr drez (s teplou a studenou vodou) Jidlo: V hajovne je krb/udirna staci v ni zatopit a muzeme radit dle libosti neeebo mam klasicky venkovni gril na kterem se da taky v poho opect nebo kdyby nekdo chtel bejt jako hustej je tam ohniste, tak kdyz nam u toho zabrouka nejakej song muze byt i ohen :D.... staci, kdyz si privezete maso, co mate radi. Zeleninu a nealko piti zaridim ja. Davam vam tak cca tyden, abyste se vymackli jestli se vam nejaky z terminu hodi a jestli mate zajem prijet. tak nedelejte tlaky a pojdte do toho, rada vas uvidim ;)
17.7.2011 21:46
vstupenka
jako vstupenka poslouzi fotka z vasi tvorby, kterou si sami povesite na pripraveny spagatek (kolicku mam dost)
18.7.2011 07:05
Teplakov session
jdu koupit tepláky... cygnusi, vemu to zkratkou přes Zlínský kraj :-)
18.7.2011 09:24
Teplakov 2
Mne je to v podstate jedno, ale rozhoduje termin, protoze u kazdeho z tech navrzenych mam pak uplne jine podminky, jak se do Horek (a z Horek) dostat.
18.7.2011 10:46
Teplakov
Docela by se mi hodil srpnovy termin (13.8.2011)
18.7.2011 10:52
teplakov
chjo, tak rada bych prijela, ale bohuzel budu tou dobou jeste za velikou louzi :( (jsem tam 23.7. - 14.8.)
18.7.2011 13:11
tepláky
Radovane, ale to je pouze jednonocovka, .... přinejhorším mám v banku jedny oranžové tepláky, zaflákané od primalexu.

A pivo bude nutné zajistit.
18.7.2011 14:51
Teplakov
Termin je mi spis jedno, pokud to jen trochu pujde, prijedu. Sice ted po zasahu bleskem postupne ozivuji dum, ale je to na dobre ceste a prvni pivo v teplakove vypiji na zdravi chlapka co mi delal hromosvod ... udelal ho festovej, sundalo to vlastne jen anteny, elektroniku cerpadla a vymlatilo zarovky ... sikovnej chlapek ;-)
18.7.2011 15:17
bleskovky
Hynku, a nereinkarnoval jsi náhodou Prokopa Diviše? Zničené věci by tomu odpovídaly.
18.7.2011 15:21
Teplakov
No je to celkem slusna klika, az se tomu jeden Divis ;-) Ale nechci melnit vazne tema, cili zpet do Teplakova ;-)
18.7.2011 23:33
z teplákova do teplákova
Oba termíny jsou pro Budíkov volné. Rádi přijedeme.
19.7.2011 06:48
Teplakov
cygnus, pro mě to bude dvounocovka, páč bychom měli podle všeho vyrazit nad ránem, ať tam v rozumném termínu dobloudíme se všemi čurpauzami a výběhy do terénu. Pivo zajistím, ale stejně je to už pomalu jedno jaké, bo skoro všechny pivovary u nás vlastní černouši z Afriky
19.7.2011 19:22
Teplakov
30.07. je za rohem, ale na 13.08.2011 slibují lepší počasí.
No věřit se jim nedá.
19.7.2011 21:33
teplakov
jop asi to vidim na toho 13.8.2011 kvuli tomu pocasi, je vetsi sance ze bude hezky...na konci tydne to potvrdim jestli tenhle termin stale trva ;)
20.7.2011 10:37
teplaky
Rade, to zní reálněji. Dobloudíme určitě (Horky budou tak ve 2/3 cesty do Budíkova), vyrobím kvalitní trasmapu, ať cestou nenudíme na dálnicích a podobných potvorstvech.

Určité nebezpečí představuje Litomyšl - je tam hezky, asi se zdržíme....

Po pivu se mrkneme - nejedeme do pustiny, v Čechách pár pivovarů určitě přežilo (v Poličce býval za totáče slušný provoz, pod kunětickou horou také).
20.7.2011 12:06
pixly/teplaky
Komu se doma povalují nepotřebné umělohmotné krabičky/pixly od filmů v jakémkoliv množství a jede do teplákova, vemte je prosím sebou.
Jedna moje známá pančitelka z místní školy je furt shání...
(to znamená, že za ně sice dostanete ouplný howno, ale budete mít moooc dobrej pocit.Dík ;)
20.7.2011 14:01
pixly/teplaky
Tak cca 10-ti megapixlovou igelitku bych jich tu i mel, tak jestli nezapomenu ... ;-)
20.7.2011 14:21
pixly/teplaky
jsem bohužel termínově aut až do konce srpna... takž z mého pohledu až první víkend v září, což mě fakt doooooost štve, že Vás neuvidím, potřebovala bych trochu dobít fotochuť :-)
21.7.2011 07:10
teplaky
cygnusi, jelikož většinu roku jezdím bez tebe a jelikož si pořád pleteš strany ( http://www.fotozoo.cz... ), pořídil jsem si takovej ukecanej displej, pro jistotu... ale cestu naplánuj :-)
21.7.2011 23:59
teplaky - počasí
http://www.fotozoo.cz...

teď už na 30.07., ale je to jen předpověď :)))))
23.7.2011 16:37
tepláky
Vidím, že raději pořídím itinerář vlastní (strany jsem si nespletl, opravdu jsem to tak myslel).
23.7.2011 17:44
teplaky
potvrzuju termin 13.8.2011 Hajovna je nase od soboty rano do nedele rano,
jeste v prubehu dodam pod pozvankovou fotku popis cesty po Horkach, nebo vam pichnu podel cesty znacky..... budu se tesit a nezapomente foky (houmr by mohl byt tak laskav a bez reci by mohl vytahnout nejakou svoju bednu s fotkama jako mel na praseti, bych se v tom chtela lehce porachat)
26.7.2011 09:13
teplaky
Máco, přiberem tě, máme cestu přes Svitavy, viz zvací fotka, bude nám v tanku aspoň veseleji :-)
7.8.2011 21:00
Teplakov
Klasika - slíbil jsem účast, tak se něco semele. Violka má od středy zánět kyčle, lepší se to, zítra jde na kontrolu. Takže snad to klapne. Na špagát nic nemám, omlouvám se, ale nějak se necítím něco ukazovat, když vidím, co mám na disku. Pomalu se tím začínám prohrabovat, budu postupně dávat věci sem a snad mi to dá nějakou vzpruhu pro to, abych mohl něco také dát na papír.
7.8.2011 21:16
teplakOFF fakow
tak jak jsem slibila pridavam odkazy s mapkou, i kdyz si myslim ze ani neni potreba, kdo chcete moje cislo napiste si o nej, dam vam ho v PM, snad nam bude prat pocasi, v hajovne budu kolem 9 rano (je mozne ze budu pobihat sem a tam, tedy kdyby se stalo, ze prijedete a nikdo tam nebyl vydrzte chvilku, hned prijdu)tesim se na vas... http://www.fotozoo.cz...
8.8.2011 08:22
tplk
jééé, podle mapy pojedeme do pí.. jsem zvědav, jak cygnus zvládne navigaci (nepodceňuji jej)
8.8.2011 14:48
tplk
Radovane neboj,ze Svitav tě kdyby bylo nejhůř spolehlivě odnaviguju,už jsem tam byla :-)
9.8.2011 06:50
tplk
tak když už jsi tam byla, tak to se není čeho bát :-)
9.8.2011 10:01
tepláky
Navigaci už mám dávno hotovu, jako bych tam byl ... když jsem dovedl najít psiska mezi rybníky, tak Horky jsou levou zadní (tam jsou také rybníky).
9.8.2011 10:34
TplkOFF Navi
Jasně,je to brnkačka.Kluk bydlí 5km wocamcať a spolehlivě zabloudí :)))) Naposledy mi slečna WOD Nokie poté co sem přijel nějaký pani na dvůr woznámila ...Přijeli ste na místo činu! :))
9.8.2011 16:48
pardon
moc me to mrzi, ale neprijedu, nejsem schopen to vsechno skloubit dohromady :( budu na vas aspon myslet a zavidet vam ...
10.8.2011 00:31
sorry též
Taky se musím ač moc nerad omluvit, rodinná akce byla naplánovaná daleko dopředu a hnout se s tím nedá.... závidím už teď...
10.8.2011 12:08
teplakOFF
opravuju cas pritomnosti v hajovne, prijedu tam kolem 10:00 rano... pokud nekdo dorazi driv, verim, ze se zabavi, omrkne okoli, ulovi mamuta, nakrmi vlka, pripadne opece karkulku, jen prosim vas neolizujte zeleny houby a jakykoli zaby... ;)
11.8.2011 22:59
teplak
..raději se zeptám - kdyby nám náhodou vlezly do auta 3 borderky a chtěly s náma, byl by to problém?
(jako nevím, jestli tam bude více psů...nevrlej soused nimrod atak...
...na alergika htth peču ;)
---
stačí říct a necháme je doma (chudinky smutný..malinký...opuštěný...)
12.8.2011 08:47
teplak alergik
Alergik bude doma behem nasi nepritomnosti poradat hustoparty, cili s nim problem nebude ... pokud se behem bujareho vecirku nactiletych cokoli v dome rozflaka, pujcil bych si jednu borderku a otru mu ji o hubu ;-)
12.8.2011 19:56
psí guláš
houmr, jen je vem, já vemu česnek
17.8.2011 22:37
Anamor, díky
Anamor díky za The Plak Off, konečně jsem zase mohl vidět bandu pohromadě. Sice jsem předčasně zdrhl, ale holt to jinak nešlo - v neděli ráno jsme se vraceli domů z Orlických hor ...
18.8.2011 14:56
psí zájmy
Drobná sekvence Horkovská, pokud to odsud nepojede, strčím ji do trubkárny.
18.8.2011 15:06
Horky pro pana -htth-
http://www.youtube.com...

Asi budeš muset přestat kouřit....


TOPlist