v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

21.6.2009 10:27clown 
permanentní výstava FTN
více na homepage a u clowna :)
21.6.2009 10:39
FTN
Ja jsem rozhodne pro a rad se budu ucastnit, jen nevim, zda nejakou svou fotku najdu, aby se lezicim spis nepritizilo. Slibuji ale, ze se vynasnazim ;-)
21.6.2009 10:43
FTN
taky pro, na výběr si ale netroufám, takže někdo chytrý nechť vybere, následně dodám :)
21.6.2009 10:50
FTN
přidám se ...moc prima nápad
_
pane Htth máte moc pěkný kousky ale třeba takovou bych si i možná rozmyslel...:)
http://www.fotozoo.cz...
i když
21.6.2009 10:59
:-)
Ano, ta je do FTN jak delana, "Neztracejte hlavu, muze to byt i blbsi" ;-)

No, zkusim kouknout i jinam, asi ;-)
21.6.2009 11:09
FTN
taky jsem přislíbila účast, takže jako koudelka, někdo chytrý nechť vybere, řekne si detaily ( velikost, laminace - nebo jiná povrchová úprava, logo fotozoa, nebo jiný popisek atd..., já následně dodám :) Je to na tobě, clowniku :)
21.6.2009 11:16
výstava
ahojte :) mám otázku, mohla by som sa tohto zúčastniť aj ja? teda ak by sa mi podarilo mať nejakú vyhovujúcu fotografiu...
21.6.2009 11:38
clown
Nějak ti ten plivník na stránkách hugowo nefunguje .S chutí jsem si uplivnul a nic sakwa . :))))))))))))))))))))))))Máš pěkné stránečky haff líbí :)
21.6.2009 11:55
clown
já zase na tvém homepage nenašla nic k výstavě :(
21.6.2009 12:36
FTN
Rád se přidám, pokud bud zájem o něco co jsem vyplodil, nicméně co nechávám stejně jako předchozí na fundovanějším :))))
21.6.2009 17:52
Thomayerka Gallery
...bych to teda viděl na nějakej šuplík,kam to strkat,aby bylo z čeho vybírat. Případně nějak označit fotku,kterou máme už ve své galerce a ta se pak objeví jako kopie v šuFleti. Autor by měl pouze vědět,jestli je schopen dodat příslušnou fotku v min. kvalitě pro tisk A3.
21.6.2009 20:06
FTN
ja bych se taky klidne rada pripojila, ale nevim jestli bych prispela optimismem...
21.6.2009 21:36
FTN
asi jako ostatní, ráda se přídám, pokud Vám přijde něco použitelné :-)
21.6.2009 22:18
FTN - u clowna
bylo mineno, odchytnout me na chajde, nebo PM, nebo mail, nebo telefon :) ad moje homepage, podivejte se kolik mam casu na FZ a pak zkuste uhadnout, kolik toho udelam pro muj web :D
21.6.2009 22:21
FTN SUPLIK
zalozen, pouzivejte prosim komentare, pocitejte s tim, ze si je budou procitat i nasi partneri z FTN a pouzivejte prosim LIBI/NELIBI - i to mozna bude voditkem pri vyberu :) a dekuju Vam za ochotu
hugo
21.6.2009 23:01
FTN
Omlouvám se, že se sem hrnu takhle pozdě, ale nějak nevim kde mi hlava stojí :)

Jdu s nabídkou.
Fotka A3, na podložce (ta hraje v cenách), laminovaná (ukázka byla na budíkově), zarámováno v kvalitním hliníkovém rámu Nielsen stříbrné, nebo černé barvy.

Ceny: na Kapa desce 495,-
Kapa s hliníkem 550,-
Nalepeno "Photo Mountem" na sololit 465,-

Pokud to někdo upeče levněji, rád se této aktivity vzdám.


22.6.2009 11:15
FTN
Taky se moc rád zúčastním, bude-li něco uznáno za vhodné.... .o)
22.6.2009 14:08
Generace
Mladý a starý zaměstnanec jdou spolu do zaměstnání:
Mladý-kupa prezentací,notebook,2 mobily,IPOD,3 čipové karty na krku,
kufřík plný DVD, CD, USB atd.
Starý - uvolněný,jen igelitka s jablkem a jogurtem....
Mladý říká s obdivem:
No, po tolika letech práce to máte všechno v hlavě, že?
Ne, pane kolego, u prdele ....

23.6.2009 22:39
FTN
Je nějaký termín, kdy se předpokládá, že se uzavře šuplík? Možná jsem to jen překoukla...:-) Fajn nápad Hugo.
24.6.2009 05:39
Termin
ja myslim, ze neni, kdyz bude dost elanu a dojde misto, tak nam otevrou dalsi patro :)
30.6.2009 10:14
Permanentni vystava FTN
Vytahuju na světlo... Chodím se do šuplíku dívat, abych se trochu inspirovala, a ono se tam nic neděje... :-( Fotky spíš ubývají než přibývají:-) Tak vzhůru do toho a neříkejte, že doma žádné fotky nemáte:-D
21.7.2009 23:48
Permanentni vystava FTN
fotek nam vlastne nepribyva a uz tu mame prvni naistalovanou soucast :) juknete na fotankovu reportaz, treba Vas to naladi :)
22.7.2009 07:08
Permanentni vystava FTN
Naladi? Mozna rozladi... S tema reklamama se ti to libi? Neni to skoda? nestacila u vchodu cedule s podekovanim sponzorum? Napad skvelej, akce bohuliba, na zdech spousta fotek vypada bezvadne, ale tenhle detail je divnej:(
22.7.2009 09:32
PVFTN
Ty obdélníčky dole v obrázcích vypadaj fakt divně
22.7.2009 18:10
FTN
me tam neruseji, nakonec s tim sami souhlasili ... je to docela dost fotek i penez a furt tam dost mista zbyva ...
22.7.2009 23:05
Sponzoři
Ne poděkování u vchodu do nemocnice, by jim určitě nestačilo, pan Primář měl taky výtky, ale pak prohlásil že po zhlédnutí pár fotek už mu to nepřišlo. Není to muster, je to jen moje pojetí, zvýraznění sponzorů.
Zaměstnanci měli taky připomínky a pak si začli poroučet kam co přijde :))))))
I svačinu nám dali, kávičku nabízeli a nakonec byli velmi fajn. I rezervaci na jednu postel mi udělali :)))))
22.7.2009 23:23
FTN
Tak me napadlo, neslo by pro osazenstvo nemocnice udelat nejakej FTN login, at si treba v tom supliku pro ne taky reknou k fotkam svoje? Jen napad ;-)
23.7.2009 14:35
FTN
Ten Hynkův nápad není až tak mimo mísu...

Nemyslel jsem vchod do nemocnice, myslel jsem pochopitelně vchod na oddělení, kde to je zavěšené... Ale je pravda, že je mi do toho vlastně prrrd:)
23.7.2009 15:50
FTN
no dyk jo, oni si vyberou z tech nasich v tematu - ja nejako zkusim zaridit oznaceni vybranych/odmitnutych ... to jen fotanek se malinko urval ze reezu a privezl jich rovnou 60 hotovejch :) a muzu vam rict ze uz se tesim na dalsi zatloukani hrebicku, je to uzasnej pocit ....
24.7.2009 18:38
FTN
Jo, jak jsem řekl mým sponzorům by to nestačilo.
Po zhlédnutí přímo v prostorách FTN by ta kritika byla adekvátnější.
Relkama v televizi, to že Vám rozsekají film na kaši, to už nikomu nevadí, to k tomu patří a když někomu vyprávíte obsah, říkáte taky co bylo v reklamách?

Nevím , nepočítal jsem, kolik Vás na akci kývlo, když ji Hugo navrhl.
Já jsem řekl ano. Možná to byla chyba. Protože pro někoho je všechno špatně.
Nebo to špatné hledá. Asi i emoce, ješitnost hrají svoje. Být první atd.
Prostě zpochybnit všechno okolo co jde okolo:))

Jedno je jisté já jsem svůj závazek splnil se vším co k tomu patří.
Moje foto visí, ať se Vám to líbí nebo ne. Je uplně jedno jestli je jedna nebo padesát.
Hugo to řekl dobře: "Je třeba si uvědomit co vlastně k fotografování všechno patří."
Ten proces od vyfocení ........... až vzít metr, kladivo a hřebiky je dlouhý.
A měl ho každý zvládnout sám.
Jsou tací, kteří nemají tak dobré snímky jako Vy, ale dotáhnou to do konce a vystavují.

Ten nápad htth je strašně alibistický, takový já nic já muzikant.
Ať si vyberou, no a když ne, tak za to já prostě nemohu.
Vždyť oni je chtěli a že se nelíbí no co já s tím né. Prostě alibismus.

Vzít na sebe výběr a riskovat, že mě s tím někam pošlou, to je taky to co k focení patří.
Navíc se ten závazek, byť to bylo jen kývnutí se neustále oddaluje ... až do zapomění???
Neustále hledat něco proč to nejde. A Vlastně proč to nejde?????? :(((((
Zamyslete se sami.
Nebylo by lepší říct: "Ne do toho já nejdu".
Tvůj Mueller mix
24.7.2009 19:12
FTN
jasně Vláďo :-) máš recht...
s třetím odstavcem sice nesouhlasím, ale taky nikoho nezhazuji, mám jen jiný pohled a cíle, Tvé snímky určitě ten prostor oživily a proto smekám, že jsi muž činu, ahoj :-)
24.7.2009 19:55
FTN
Fotky, ktere jsem navrhnul jsou tri. Rozhodne nemam problem s tim, ze by se mi nelibily a ze bych byl vysrackovanej z toho, jestli se nebudou libit nekomu jinemu. Pokud se nebudou libit nekomu jinemu, neprestanou se libit me. Jestli se hodej do FTN nevim. Ten alibismus je kde?
24.7.2009 20:10
fotky
a kde si ty fotky můžu prohlídnout? jsem trochu pomalejší :)
24.7.2009 21:14
FTN
To je jen report, z toho nic nevykoukáš
24.7.2009 21:18
htth
Tak, pokud jsi kývl, stačí je dopravit na místo,
K čemu tedy výběry a hodnocení.
24.7.2009 21:19
rs
jo tak zrovna na Tebe to tedy vůbec nesedí,
promiň
24.7.2009 21:22
FTN
K cemu teda celej ten suplik?
Ale jo, beru, tyhle tri proste vytisknu a privezu ;-)

25.7.2009 07:17
FTN
noooo, ja bych rad ubral :) suplik je proto, aby si opravdu vybrali - pokud jde o fotky u kterych je 105% jistota ze se do toho prostoru hodeji, tak se asi da rovnou realizovat - napriklad hynkova serie je opravdu uzasna, ale neni uplne jisty, ze se do nemocnice hodi. co se oddalovani tyce, myslim, ze jsi fotanku trosku nespravedlivej. nejvic oddaluju ja a hned po me kolegove z nemocnice, kteri nemeli kapacitu formulovat zadani.

pojdme se tedy vratiti k tomu co je dohodnuto, jo?
1/ fotky do supliku, pozitivni, primovy
2/ pan primar se vrati 10/8 do prahy a koukne s pani vrchni do naseho supliku - treba vybere vsechny, treba jen nektery - asi ani nepujde o libi/nelibi, jako spis hodin/nehodi se do nemocnice
3/ natiskneme, zaramujeme
4/ sejdeme se v nemocnici a natukame hrebicky a povesime

je to ok?

P.S. mozna bys vlado mohl ty svoje fotky nahodit ex post po jednu jako report a inspiraci? slo by to?
25.7.2009 10:20
FTN
OK kaju se, má pýcha mě na chvíli přemohla :))
16.9.2009 12:33
FTN
neni skoda to nechat padnout?
16.9.2009 19:37
FTN
je. aleco s tím? kde nic není, ani čert nebere :-/


TOPlist