v chatu 
 
Vše nejlepší Jetysovi
7.5 00:10 cetlyk

Vše nejlepší Cetlykovi
7.5 08:19 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
17.2 10:59 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
10.2 20:21 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
27.1 12:45 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
20.1 16:10 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
13.1 12:06 jetys

Jetýsek se zkusí znovu vrátit
13.1 12:06 jetys

Dnes chajda neni
21.10 17:49 jetys

Pojďte na chat - Noční téma
7.10 15:20 jetys

pro přidání příspěvku se, prosíme, přihlaste


zpět k obsahu

31.5.2009 22:25Solitary 
Nebaví vás komentovat?
Mně už taky ne :(
31.5.2009 22:26
Nebaví vás komentovat?
Omluva za gramtiku, MĚ
10.7.2009 12:53
Tak trochu víc..
..je mi z toho tady smutno...:(
10.7.2009 19:25
smutno?
Pročpak je ti z toho smutno?
10.7.2009 20:13
smutno
30 zobrazení a žádný koment se už začíná stávat "normálním"...je to hrůza, promiň, ale je. To, na čem je tento server postaven se uplně vytratilo - radost. Spoustu uživatelů už to vzdalo, někteří radši zatrhli komentáře, pár jich ještě komentuje, zbytek si se přijde s prominutím vysypat kartu z foťáku a hned zase zmizí. Poslední dobou jsem zde nebyl moc často, když už jsem ale vložil fotku, snažil jsem se aspoň dalších několik okomentovat...
10.7.2009 20:26
smutno?
Buď rád že se ti to 30x zobrazilo chi haff :))))))))))))))))))) však víš no. že jo. haf :(
10.7.2009 20:43
komenty
Jedinej server, kde mám jistotu, že mi okomentujou fotku, je photoserver.eu, ale tam zas není žádná pohoda... tak si vyber
10.7.2009 20:53
smutno
nejde mi tak o komenty, jako o pokec s lidma pod fotkou...kolikrát konstruktivní kritika, často ale i pobavení pod fotkou...jenže ani to už tady není :(
10.7.2009 20:57
smutno
Dnes, myslí pes, zasedá velká rada haff třeba se na něčem usnesou. možná. nebo taky ne haff. aaale kočka byla v bále .....................
10.7.2009 21:10
Smutno
Hugo není ve vlasti, já jsem chcíplej, včera skolila mě horečka...a vlastně ani nevím kdo všechno se sejde. každopádně si myslím, že se sejdou protože se chtějí vidět a ne aby se řešilo ticho tady.
Ona to žádná "velká rada" nevyřeší. Lidi si dělají prostředí sami. Jedno platí, když chceš dostávat tak musíš dávat... To je celý problém.

Jakube třicet náhledů, to je bomba... :))
10.7.2009 21:16
smutno
Taky mívám pocity jako Cába. Když se dostanu občas po cca 14 dnech domů, nebo někdy i venku na wifinu, první kroky mě táhnou na ZOO. Těším se na pokec, ať už na chajdě, nebo pod fotkama. Snažím se stihnout projít alespoň jednu, nebo dvě stránky a trošku popindat. Někdy prohodím pár slov s někým na PMkách, ale na chajdě už nechytím nikoho skoro nikdy. Tak se ptám. Co je s váma lidi ? Probuďte se. Vždyť tu bývato veseleji. A já se na vás vždycky cestou z dálav tak těším :-)
11.7.2009 09:10
smutno
Jsem tu "novej", tak do toho moc kecat nemůžu, ale je to tak i všeobecně, nikdo nemá na nic/nikoho čas, pomalu aby se jeden na chvilkovej pokec u kamaráda objednával předem....nějak nás ta doba semílá... :´(
11.7.2009 14:44
díky Cetlyku
...chtěli jsme si dát pivo,pokecat a jsem rád že jsem zase pár kámošek a kámošů viděl. "tzv. Velká rada" se nekonala nikdy.
Blbli jsme s edhelčinym středoformátem :) a litovali,že se na stůl nevešel obrgril s pašíkem.
12.7.2009 09:28
smutno?
No já nevím, jestli a jak koho "semílá doba" - ze sebe i svého okolí mám spíš pocit, že se situace vrací po několika letech okouzlení z komunitních možností internetu k normálu, tj. že si v době volna mnohem raději udělám(e) čas na skutečný setkání, hospodu, koncert, chození po horách apod. než na virtuální komunikaci po netu. Mám pocit, že je to v zásadě obecný jev, dle mého velmi zdravý. A protože Fotozoo je (imho bohužel) už dlouho spíš komunitním serverem než skutečnou fotogalerií, v níž by šlo primárně o kvalitu fotek a ne o "kamarádství", je asi logické, že se zájem snižuje...
12.7.2009 10:56
smutno
ja nevim, jsou veci ktere se podle me resenim nevyresi. kdo chce nechat koment, tak ten necha koment. kdo ho nechce nechat, tak at ho nenechava. nelze nikoho nutit. ja treba jednou za cas projdu galerii az do mista kde jsem naposledy skoncila. otevru vsechny fotky ktere by me mohly zajimat a kdyz mam napad tak okomentuji. uz jsem to jednou rikala, ze i kdyz je to tu vazne super, tak lidi nesedi jenom na fz a nedelaji v zivote jenom fotky.. jednou proste je nalada a jednou neni nalada. svym zpusobem je to tu docela uzavrene a tak kdybych byla clovek ktery tu treba neni od zacatku, tak bych taky asi mela vetsi respekt k tem kteri tu byli od pocatku veku.. asi zase melu blbosti, zejo :) taky jsem chtela rict, ze vam vsem moc dekuji za hezke setkani, bylo to vazne moc mile a moc rada vas zase nekdy uvidim! doufam ze co nejdrive :) to uz bych snad mohla mit prvni vysledky sveho holgovani :)
12.7.2009 10:57
Smutno :o)
no a jak bylo smutno mě :), když jsem v pátek nemohla/li a poslala zvířátkům alespoň zdravici "na pívo" /díky Lojziku!!/ ......... V ZOO galerce jsem neskončila, jen je nutná pauzička, co se zdejšího netýká. Aj kdybych mohla, nemám od jara jednu pěknou fotku!! :) ............ Mno, a pro ty některé níže smutnící - co si na ten chat nedomluvit v PM rande......... :)

... všem hezké léto, do měsíce tu snad zase zafunguju. R
13.7.2009 21:39
Není smutno
Hojda lidi, nevěšte hlavy, koukněte ven a foťte a vobčas se tu ukažte. Já tu snad budu každou středu, kdo bude chtít alespoň pokecat ... Užívejte léta a nesmutněte.
14.7.2009 12:34
smutno
Já tu jsem relativně taky nová, o komenty stojím...ale to už musim publikovat nějakou kravinu, aby se to na komenty chytlo:-)Komentuji ráda, dívám se ráda...Třeba se to zas rozjede. Každopádně tomuto serveru fandím:-)
15.7.2009 10:08
neni nutno:o)
ted pres leto to se mnou bude s komentovanim trochu horsi:o(. hodne trenuju a docela dost fotim:o). nicmene sem se snazim minimalne jednou dvakrat tydne aspon podivat a pokud mozno i komentovat aspon to co me zaujme.

Obcas vam sem vysypu nafocenou kartu:o)... tak me za to nebijte:o)
15.7.2009 22:24
komenty
já se omlouvám, ale často si vaše fotky jen prohlížím a nic nenapíšu, nějak nevím kolikrát co.. a nechce se mi tam psát jenom líbí nebo dobrý jenom proto, abych tam něco napsala, a někdy naopak ráda komentuju.. každopádně vaše fotky vnímám a ráda si je prohlížím
16.7.2009 01:03
komenty
njn tak i já si žádám omluvenky, mizím na skoro celý měsíc mimo civilizaci a asi na galerii moc nebudu,ale o to víc se budu těšit na nějakou další akci setkávací, snad nebude mimo mé termínové možnosti... přeju všem pohodové léto a pořádnou účast slibuju až po 17.8. :-))))
24.7.2009 20:49
Vlci, lišky a medvědi
Baví se liška,vlk a medvěd o zaměstnání:
Liška říká:
Zaměstnali mě v drůbežárně jako hlídačku,ale druhý den počítali kuřata a tak mě hned vyhodili.
Nato říká vlk:
Mě zaměstnali na salaši a když po týdnu spočítali ovce tak mě taky vyhodili.
Medvěd se chlubí:
To já už dělám v cihelně měsíc a je to super.
Vlk s Liškou se diví:v cihelně?Jak to tam vydržíš?

No jak? Cihly nežeru a Ukrajince nikdo nepočítá!!


TOPlist